Statystyki Kamili

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 23 lip 2020, 12:17

W poprzedniej edycji ekstra linie dobre numery były 6, 18, 21. Ciekawe czy w tej nowej edycji ekstra linie te numery też będą dobre.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 17 sie 2020, 22:52

Dobre numery dla zdrapki ekstra linie to 15 i 18

Dodano po 2 minutach 55 sekundach:
Najlepszy numer dla zdrapki mega wielka pensja to nr 2. Nie ma już nagrody głównej ale można grać o 50 tysięcy.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 01 wrz 2020, 19:57

Nie spisuje już numerów zdrapek rezygnuje całkowicie z tej metody bo kupowanie teraz z wiadomych przyczyn w kioskach czy punktach lotto zdrapek lub kuponów to niezbyt ciekwie jest. Ludzie nerwowi i sprzedawcy i kupujący totalny chaos jest więc najlepiej kupić jak najszybciej co trzeba i wyjść bo w takich warunkach to się odechciewa robienia jakichkolwiek zakupów. Zmieniam metodę kupowania zdrapek będe robić różne testy dokładnie jeszcze nie wiem ale pewnie coś ciekawego będzie. Jak zaczne robić jakis test dam znać.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 29 wrz 2020, 19:21

Wydaje mi się na podstawie moich kupowanych zdrapek i również opinii sebastiana tu z forum że jest zależność taka jedne zdrapki są dla kogoś szczęśliwe a te same dla kogoś innego pechowe. Uważam że zdrapki trzeba chyba dobierać indywidualnie patrzeć w których się wygrywa i w te grać. Ja na przykład krzyżówka jest dla mnie bardzo szczęśliwa prawie każda wygrywa tak średnio 8 na 10 sztuk ma wygrane a szczęśliwe linie ta wersja zielona pechowe dla mnie prawie każda pusta. Ale myślę że aby określić czy zdrapka pechowa czy szczęśliwa to trzeba tak łącznie kilkanaście zdrapek kupic bo po 1 czy dwóch ciężko cokolwiek stwierdzic. Bedę robić testy zaczne od zdrapek za złotówke najpier kasa king bo sebastian smaka mi narobił na tą zdrapke. Poźniej będe testować za 2 zł zdrapki i potem droższe. W dalszych testach będe kupować jeden rodzaj do testu i bede kupować regularnie te które prędzej uznam za szczęśliwe. Narazie regularnie kupuje krzyżówke za każdym razem jak się da chyba że wyjme 20 zł z paczki to już paczki dalej nieruszam. No i nowości kupuje na premierę.

Dodano po 29 minutach 9 sekundach:
Jutro ruszam z testami zapisywać będe wszystko w zeszycie. Najpierw kasa king 5 sztuk na początek kupie potem więcej. Testy bez patrzenia na numery wezmę co dadzą. Kasa king kupiłam narazie 1 sztukę na premiere pusta była ale do bilansu tej zdrapki dopisze tą sztukę. Myślę że testy ciekawe będą i szaczuje że tak 1 tydzień gry na jeden rodzaj zdrapki będzie tak w przybliżeniu.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 01 paź 2020, 21:43

Zaczełam dzisiaj test zdrapki kasa king za 1 zł. Kupiłam dzisiaj 5 sztuk wszystkie puste i potem jeszcze 2 sztuki puste ze zdrapkomatu. Narazie początek lipa wszystko puste ale może coś ruszy jeszcze.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 03 paź 2020, 18:45

Wczoraj kupiłam kasa king 4 sztuki i 1 sztukę wszystko puste.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 05 paź 2020, 19:31

Dzisiaj kupiłam kasa king 2 sztuki i 1 pusta a druga 15 zł . Te dwie zdrapki są z paczki gdzie prędzej razem 10 pustych miałam. Potem z innego punktu jeszcze dziś 2 sztuki kupiłam puste. Bilans wydane 17 zł a wygrana 15 zł. Tylko 1 zdrapka wygrana.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 05 paź 2020, 23:37

Dowiedziałam się od grzybka że 15 zł w kasa king jest w co drugiej paczce. A ja myślałam że w każdej jest 15 zł. Jak są paczki że 10 zł max w paczce to się odechciewa w to grać ale jeszcze pogram troche póki bilans dobry.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 26 paź 2020, 20:58

Ostatnio kupowałam kasa king po 1 czy 2 sztuki i tylko po 1 zł wygrane były. A dziś jedna sztuka ze zdrapkomatu i 25 zł wygrałam. Ogólny bilans wydane 29 zł a wygrana razem 45 zł więc na plusie 16 zł. Zdrapke zaliczam do szczęśliwych dla mnie. Będe kupować.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 07 lis 2020, 21:05

Bieżący bilans kasa king wydane 38 zł a wygrane 51. Nadal zdrapka na plusie.

Dodano po 8 minutach 13 sekundach:
Robie już test zdrapki na szczeście kupuje po 1 czy 2 sztuki. Bilans wydane 10 zł a wygrane 3 zł. Prędzej jak tej zdrapki nie zapisywałam to kupiłam łącznie około 40 sztuk w tej edycji. Wpadło nawet po 10 zł i drobne. Wydaje mi się że blinas tej zdrapki był na 0 albo lekki minus.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości