Statystyki Kamili

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 12 lis 2020, 21:38

Bieżący bilans kasa king wydane 47 zł a wygrane 52 zł . Nadal na plusie.

Dodano po 29 minutach 5 sekundach:
Bilans na szczęscie wydane 18 zł wygrane 3 zł. Narazie minus słabo jest.

Dodano po 23 minutach 48 sekundach:
Robię już test zdrapki czarny kot. Ostanio tej zdrapki nigdzie nie widziałam i nagle pojawiły się wszędzie. Zdrpka prędziej bardzo szczęśliwa dla mnie bń miałam koty i łapki często oraz kwoty też po 7 zł, 10 zł, 13 zł. Zdrapka raczej na plus była. Teraz zapisuje. Narazie po 1 brałam w sumie 3 sztuki a wygrana 7 zł . Jest plus

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 24 lis 2020, 23:35

Zaczełam testy zdrapek głównie za 1 zł i pensja za 2 zł. Testuje kółko i krzyżyk ( chociaż chyba się kończy niedługo). Prędzej w tej zdrapce jak grałam chyba na mały minus było do tej pory. Obecnie bilans 5 pustych sztuk. Testuje zdrapkę lotek. Do tej pory bardzo szczęśliwa była prawie za każdym razem był słoń i zdrapka na plusie ale raczej małym bez kokosów. No i testuje te poprzednie kasa king i na szczęście. Testuje też pensje za 2 zł jako że nowa edycja jest i aby coś za 2 zł kupować.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 07 gru 2020, 21:29

Ze zdrapek za 1 zł całkowicie rezygnuje. Bo po pierwsze jest to gra przeważnie o 10 zł które i tak rzadko bywa. Nie warto grać bawić się w złotówki. Po drugie główne wygrane są śmieszne bo na co wystarczy 10 tys. A w na szczęscie to 7 tys jest minus podatek jeszcze. Po trzecie nakłady zdrapek są ogromne. Wogóle niewarto grać bo nie o to chodzi aby być dosłownie kilka zł na plusie.

Dodano po 5 minutach 37 sekundach:
Gram w zdrapki od 2 zł i więcej.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: grzybek » 07 gru 2020, 21:54

Nie tyle nakład jest ważny co szansa trafienia poszczególnych stopni. Bo nakład może być duży jak w lotku 40 mln ale jest dużo nagród od 20 po 1000zł. Ja lubię zdrapki za 1zł, ale wybieram tylko w których faktycznie idzie trafić coś więcej niż marne 10zł i te gdzie są większe główne. Vabank i Lotek prezentują sie całkiem nieźle, lepiej niż niejedna zdrapka za 2 lub 3zł. A po drugie zdrapki po 1zł najlepiej brać po 2-3 szt do równego rachunku.

Jeśli miałbym polecić jakieś tanie zdrapki to za 1zł lotek i vabank, za 2zł szybkie 50, happy 7, za 3zł krzyżówka i wingo. Reszta tanich zdrapek (kasa king, na szczęście, kot, pensja, super 7, zimowa, wingo, linie) jest beznadziejna i realnie nie oferuje wygranych większych jak 30-40zł które i tak bardzo trudno w nich trafić.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 07 gru 2020, 22:56

Tak się zastanawiałam właśnie jeszcze na lotku i vabank bo tam główne są większe. I faktycznie jak tak piszesz że lepsze te zdrapki niż za 2 zł czy 3 zł to pozostane przy nich. Te główne mnie jakoś jeszcze przekonują. Także tylko te dwie za 1 zł będe grać.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 22 wrz 2021, 11:55

Wpadł mi ciekawy pomysł że zdrapkami. Zauważyłam narazie w klubie milionerów a inne zdrapki muszę posprawdzać jeszcze. Zauważyłam rozkład wygranych w paczce jest taki że przewaga jest zdrapek wygranych z numerami parzystymi lub nieparzystymi. Na przykład jest jedna wygrana na nieparzystym numerze a reszta zdrapek wygranych na parzystych lub odwrotnie jest jedna wygrana na parzystym numerze a reszta na nieparzystych numerach. Przykład wygrane zdrapki w paczce numery 1,3,7,12,15. Czyli jak wyjmie się z paczki drugą wygraną z numerem nieparzystym to warto brać następną też z numerem nieparzystym.

sieper83
Cwaniak
Posty: 221
Rejestracja: 13 lut 2019, 18:08
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: sieper83 » 22 wrz 2021, 12:40

Coś w tym jest

Włąsnie sprawdziłem 2 moje wpisy z drapania całej paczki w KLubie Milionerów

i rzeczywiście w obydwu przypadkach miałem 5 wygranych zdrapek

za każdym razem w stosunku 1/4 jeslli chodzi o numery parzyste i nieparzyste

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: ER33 » 22 wrz 2021, 13:19

Ja tez to kiedyś parę razy zauważyłam. Zwróciłam na to uwagę, ale w sumie myślałam, że to przypadek :cool:

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Kamila » 22 wrz 2021, 13:50

Na szybko sprawdziłam zdrapki za 10 zł i za 5 zł. Mega pensja wygląda tak że przeważnie jest 4 do 2. Czyli 4 parzyste i 2 nieparzyste lub odwrotnie. Występuje więcej parzystych lub nieparzystych. W zdrapkach za 5 zł też występuje przewaga. Jest na przykład 7 wygranych parzystych i 4 nieparzyste lub odwrotnie. Tylko że w zdrapkach za 5 zł cieżej by było namierzyć numery bo za dużo losów w paczce ale zdrapki za 10 czy 20 zł można się zakręcić. Na przykład zdrapki za 20 zł jest 8 numerów nieparzystych i 7 parzystych. Jak weźmie się 2 wygrane parzyste to zostaje 5 zdrapek parzystych do wyboru gdzie raczej na 1 lub dwóch kryją się wygrane. Wtedy wybór wygranej zdrapki losuje się z 5 sztuk gdzie wiadomo że raczej wszystkie puste nie są a kryje się tam jakaś wygrana.

Dodano po 10 minutach 17 sekundach:
Można też jak jest cała nowa paczka kupić tylko pół paczki tylko numery nieparzyste lub parzyste. Koszt przy nieparzystych to 160 zł a parzyste 140 zł. Gorzej tylko jak się na trafi na połówkę z 1 wygraną zdrapką. Ale jak się trafi na tą lepszą połówkę to może wyjdzie plus i trafi się jakaś losowa.

Joan1982
Cyc
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2021, 18:17
Kontakt:

Re: Statystyki Kamili

Post autor: Joan1982 » 01 paź 2021, 23:31

A ja wczoraj kupiłam najgorszą z możliwych paczek. Wydrapałam 140 zł i wpadło w 3 parzystych 80 zł a w 2 nieparzystych 60 zł. Może to taki wyjątek 🤔😉

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości