Dziennik House

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Rocker » 13 wrz 2019, 10:25

Za 30zł to okazjonalnie można coś kupić, chyba że ten Playbook będzie fajny i będzie to książeczka z wieloma grami. Wtedy można sobie podzielić wydrapywanie takiej książeczki na dłużej i zdrapka w ogólnym odczuciu nawet pomimo pustaka będzie się zdawać bardzie wartościowa. Co prawda spojrzenie na zdrapkę zmienia się wraz z wygranymi lub pustakami. A w tych za 30zł wystarczy ,że raz uśmiechnie się szczęście i można realizować swoje marzenia.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 16 wrz 2019, 10:19

Znowu zostało szybkie 50 i multiforsa
Załączniki
4z6.jpg

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 16 wrz 2019, 11:49

Kupione dwie Wielkie Krzyżówki
Nr 9 - pustak
Nr 10 - 30 zł

Na 7 kupionych bilans:
5 pustaków
2 zwroty...

Bilans:
Wydane 210 zł, wygrana 60 zł = -150 zł czyli zwrot na poziomie 29%.

Jeszcze trzy sztuki i odpoczynek od zdrapek za 30 zł. W październiku będę celował w jedną zdrapkę lub grę liczbową w której do wygrania będzie ok. 50-70 tys zł, tak aby na nową działkę wystarczyło, mam już jedną na oku ale trochę mi brakuje siana :lol: Po wygranej będzie gites :lol: żartowałem... przecież z moim szczęściem to nawet do alejki gwiazdek się nie dostanę bo wygrana 300+ zł jest nie do przeskoczenia... :|

Natu_gracz
Cwaniak
Posty: 211
Rejestracja: 08 sie 2018, 14:48
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Natu_gracz » 16 wrz 2019, 22:49

House pisze:
16 wrz 2019, 11:49
Kupione dwie Wielkie Krzyżówki
Nr 9 - pustak
Nr 10 - 30 zł

Na 7 kupionych bilans:
5 pustaków
2 zwroty...

Bilans:
Wydane 210 zł, wygrana 60 zł = -150 zł czyli zwrot na poziomie 29%.

Jeszcze trzy sztuki i odpoczynek od zdrapek za 30 zł. W październiku będę celował w jedną zdrapkę lub grę liczbową w której do wygrania będzie ok. 50-70 tys zł, tak aby na nową działkę wystarczyło, mam już jedną na oku ale trochę mi brakuje siana :lol: Po wygranej będzie gites :lol: żartowałem... przecież z moim szczęściem to nawet do alejki gwiazdek się nie dostanę bo wygrana 300+ zł jest nie do przeskoczenia... :|
House według mnie powinieneś skupić się na jednej lub dwóch grach maksymalnie, przegrałeś w zdrapki kwotę 150zł, przecież za 150zł to masz 2 stałe zakłady w mini na każde losowanie, plus jeden stały zakład w multi, no i reszta kasy Ci zostaje 8-)
Serio, według mnie powinieneś sobie wybrac 2 gry, a nie tak łatwo w te zdrapki hajs oddawać, ustaw stałe zakłady albo coś na chybił trafił na dłuższy czas, w końcu i ty trafisz do alejki 8-)

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Rocker » 17 wrz 2019, 8:45

Pomimo ogromnego minusu jakim jest niewątpliwie wygrana wypłacana aż przez 20 lat to polecam Ekstra Pensję. Może gra na stawce x2.
Drapanie tylko zdrapek za 30zł to ,ani przyjemności wielkiej nie daje a i dużo człowiek ich nie kupi. Więc też dziwię się TSowi ,że tak dużo tych zdrapek w tej cenie wypuszcza. Raczej mało kto kupuje takie zdrapki regularnie, ale mogę się mylić. Zdrapki jednak uzależniają i jeśli ktoś się nie kontroluje to może szybko wydać sporo pieniędzy.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 17 wrz 2019, 13:01

Natu_gracz pisze:
16 wrz 2019, 22:49
House według mnie powinieneś skupić się na jednej lub dwóch grach maksymalnie, przegrałeś w zdrapki kwotę 150zł, przecież za 150zł to masz 2 stałe zakłady w mini na każde losowanie, plus jeden stały zakład w multi, no i reszta kasy Ci zostaje 8-)
Serio, według mnie powinieneś sobie wybrac 2 gry, a nie tak łatwo w te zdrapki hajs oddawać, ustaw stałe zakłady albo coś na chybił trafił na dłuższy czas, w końcu i ty trafisz do alejki 8-)
Zgadzam się z tym. Mam tak jakieś założenia, a jak przychodzi co do czego to za bardzo patrzę na główną wygraną i mnie fantazja nieco ponosi, bo tak jakby się zastanowić to człowiek by się cieszył z każdej większej wygranej.

W pierwszy miesiącu miałem nieco zakładów z gier liczbowych ale szło słabo to się przerzuciłem na same zdrapki (bo niby tu większe zwroty) ale żeby statystyka się mniej więcej zgadzała to trzeba kupować sporo zdrapek bo 10-20 czy 30 sztuk to za mało.

Może właśnie w październiku wezmę same gry liczbowe 1-2.
Rocker pisze:
17 wrz 2019, 8:45
Pomimo ogromnego minusu jakim jest niewątpliwie wygrana wypłacana aż przez 20 lat to polecam Ekstra Pensję. Może gra na stawce x2.
Drapanie tylko zdrapek za 30zł to ,ani przyjemności wielkiej nie daje a i dużo człowiek ich nie kupi. Więc też dziwię się TSowi ,że tak dużo tych zdrapek w tej cenie wypuszcza. Raczej mało kto kupuje takie zdrapki regularnie, ale mogę się mylić. Zdrapki jednak uzależniają i jeśli ktoś się nie kontroluje to może szybko wydać sporo pieniędzy.
Jedni jest pewne, zdrapki za 20,30 zł nie są na moją kieszeń. Budżet 300 zł miesięcznie jest za mały aby trochę podrapać i nie załapać jakiego odchylenia statystycznego w postaci pasma pustaków.

Ekstra Pensja z Premią, odwieczny dylemat czy jeden zakład na stawce x2 czy dwa zakłady normalne :)

Multi to tylko z Plusem mnie przekonuje bo bez plusa a z tym kosmicznym prawdopodobieństwem trawienia 10/10 i wygraną 250 tys zł to lepiej puścić tańszą kaskadę lub mini bo tam też jest ok 250 tys głównej a prawdopodobieństwo w miarę normalne.

Albo:
Ekstra Pensja 5 zł
Ekstra Premia 1 zł
Multi z Plusem 10/10

I za 11 zł codziennie trzy szanse. Można dać na stałe liczby aż się coś trafi itd.

No albo Ekstra Pensja i Premia na stawce x2 i tak samo, aż się coś trafi., Wtedy 12 zł dziennie. ale tylko 2 szanse.

Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Sollen » 17 wrz 2019, 13:03

Racja, racja. Najlepiej skupić się na 1-2 grach liczbowych i być konsekwentnym, ewentualnie dwa rodzaje zdrapek za 1-3 zł albo jednej za 5 zł. Takie miotanie się powoduje frustrację, skakanie, zmiany taktyk, co wiele nie daje pożytku. Od zdrapek można być i trochę uzależnionym, ale od kartonów za 3 dychy to już kiepska opcja. Dla mnie to już nie zdrapki, a jakieś potworne kombinacje. Aktualnie kupuję Czarnego Kota i Kopalnię Diamentów i puszczam 1 zakład Lotto+ albo ML, na CT.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 17 wrz 2019, 13:20

No właśnie ta zmiana taktyki wynika z frustracji i błędnych założeń, nastawienia na szybki pozytywny wynik. A to powinno iść na zasadzie, raz w tygodniu w kolekturze, 1-2 minuty, na CT i niczego nie oczekiwać, zapomnieć. Tak bez emocji, ale to takie łatwe nie jest :)

Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Sollen » 17 wrz 2019, 20:31

House pisze:
17 wrz 2019, 13:20
No właśnie ta zmiana taktyki wynika z frustracji i błędnych założeń, nastawienia na szybki pozytywny wynik. A to powinno iść na zasadzie, raz w tygodniu w kolekturze, 1-2 minuty, na CT i niczego nie oczekiwać, zapomnieć. Tak bez emocji, ale to takie łatwe nie jest :)
Najwięcej wygrywam, kiedy tak robię. Pamiętam jak rok temu zrobiłem sobie przerwę po serii porażek. Pierwsze zakupy 1 czarny kot i weszlo 13 zł. Niby nic, nie ? Ale wcześniej cieszyło mnie, jak wydrapałem raz na 3 dni łącznie 20-30 zl, wydając codziennie 40-50. Im mniej planowane, nastawiane zakupy, tym lepiej. Tak samo EP - wiele razy miałem 50 zł w tej zdrapce, ale ZAWSZE przy zakupie 1 szt, maksymalnie 2. Każde większe ilości, a zdarzało mi się brać więcej (chociaż nigdy pakę) kończyły się frustracją i minusem na tęgo. Tak samo gry liczbowe.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 24 wrz 2019, 22:17

Kurde, przyszła pora na kupno kolejnych zdrapek za 30 zł ale nie wiem czy w to brnąć czy odpuścić do końca miesiąca zagrać za te 90 zł jakąś grę liczbową... czuję się jakbym miał te 60-90 zł w błoto wyrzucić. Do tej pory 5 pustaków i 2 zwroty... a na bank w zdrapkach za 2 zł miałbym jakieś wygrane poza zwrotami... może ta ekstra pensja z premią... hmm 6 zł i dwie szanse...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości