Dziennik House

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 03 sie 2019, 23:49

Ja biorę różnie. Oglądając filmiki Mejkapa raczej widać że przy mixie zdrapek też dosyc czesto mu się coś trafia. Wiadomo, że będą lepsze i gorsze momenty.

Zresztą jakiegoś duzego wyboru nie ma bo ja staram się kupowac tylko z goracych przedziałów a w wielu zdrapkach czy w Gdynii czy Rumii, Redzie mam spalone przedzialy.

Dodatkowo z czasem statystyka powinna być taka że co 4 zdrapka powinna być pełna więc przy samych zwrotach juz 25% się zwroci, a czasem jest coś więcej jak zwrot. Mejkapowi na oko zwraca się coś koło 50%, musialbym policzyć bo jego kanał to też fajna kopalnia wiedzy dla statystykow ;)

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Rocker » 06 sie 2019, 9:26

@House gratuluje zebrania się w sobie i samokontroli.
U mnie patrząc na statystki to straty miesięczne wypadają bardzo różnie. Są miesiące gdzie przy wydanych 300zł strata jest rzędu 30zł. Wiadomo jest to kwestia szczęścia. Ale nie często się trafiają miesiące ze stratą powyżej 200zł. Ja akurat miałem założenie ,że mam stratę maks 150zł miesięcznie. Z początku również założyłem, że wydaje 5zł/dzień na zdrapki. Z czasem się trochę zmieniło i wydatki na tydzień to średnio 50-60zł. Są również i polowania ,ale jako że jak kupuję paczkę drapię ją powoli to szczególnie nie zmienia to miesięcznych statystyk. I tak paczki kupuję raz lub dwa raz w roku.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 06 sie 2019, 21:36

Dobra lecę z podsumowaniami bo w założeniu miały być co 1-2 dni.

Dzień 1 - Dzień zdrapek za 1 zł
5 x Kółko i krzyżyk - 5 x 0 zł...
5 x Lotek - 2 zł, 1 zł i 3 x 0 zł...
Wydane 10 zł, wygrana 3 zł = -7 zł
Po dniu nr 1 zwrot na poziomie 30%

Dzień 2 - Dzień zdrapek za 2 zł
3 x Lucky 7 - 4 zł, 2 zł i 0 zł
1 x Pensja - 0 zł
1 x Super 7 - 2 zł
Wydane 10 zł, wygrana 8 zł = -2 zł
Po dniu nr 2 zwrot na poziomie 55%

Dzień 3 - Sobota czyli Dzień gier liczbowych
1 x Lotto - 1/6 czyli 0 zł
1 x Lotto Plus - 2/6 czyli 0 zł
1 x Mini - 2/5 czyli 0 zł
1 x Multi - 0/10! czyli 0 zł
1 x Kaskada - 7/12 czyli 0 zł
Wydane 10 zł, wygrana 0 zł = -10 zł
Na grach liczbowych to się dużego zwrotu nie spodziewam, dlatego poza Keno raz w tygodniu tylko gram.
Po dniu nr 3 zwrot 11/30 czyli na poziomie 37%

Dzień 4 - Dzień zdrapek za 3 zł
2 x Owocowa eksplozja - 2 x 0 zł
1 x Szczęśliwe Linie - 1 x 0 zł
1 x Kółko i Krzyżyk - 1 x 0 zł (do pełnego rachunku)
Wydane 10 zł, zwrot 0 zł = -10 zł
Po dniu nr 4 zwrot 11/40 czyli 28%

Dzień 5 - Dzień zdrapek za 5 zł
1 x Rubinowa - 5 zł
1 x Pudełko Czekoladek - 0 zł
Wydane 10 zł, wygrane 5 zł = -5 zł
Po dniu nr 5 zwrot 16/50 czyli 32%

Dzień 6 - Dzień zdrapki za 10 zł
1 x Big 777 - 0 zł
Wydane 10 zł, wygrana 0 zł = - 10 zł
Po dniu nr 6 zwrot 16/60 czyli 27 %

Jutro dzień Keno.

Póki co tragedia. 27% zwrotu to mało, nawet zakładając, że gram nieco w gry liczbowe, które jak wiadomo mają dużo niższy zwrot niż zdrapki, ale jak wpadnie jakaś trójka w mini czy lotto to trochę ten bilans kiedyś poprawi i ciekawe ile dni w miesiącu wyjdzie na plus...

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 06 sie 2019, 23:48

Mam nadzieję House że się nie pogniewasz jak zrobię taki jednorazowy offtop w twoim temacie ;) Ogólnie na chwilę obecną trochę naciągam mój próg 10zł dziennie, ale jeszcze popracuję nad tym by to ustabilizować i nie dać się pokusie :mrgreen:
Ostatnio coś mi w zdrapkach nie idzie ale mimo to postanowiłem w każdej z moich ulubionych po 1-2zł wygrać albo inaczej mówiąc osiągnąć pewien próg wygranej, który będzie bardziej lub mniej satysfakcjonujący, ale jednak sprawi że coś ciekawego w każdej z tych zdrapek osiągnąłem a nie skończyło się na zwrotach. Oprócz lotka i szybkie 50 pozostałe mogą znowu zniknąć z oferty tak szybko jak się pojawiły, więc trochę na siłę będę próbował w nich wygrać bo potem mogę już nie mieć takiej szansy. Tak więc wziąłem następujące zdrapki oraz minimalne kwoty, które chciałbym wygrać:

kółko i krzyżyk - 4zł
lotek - 4zł, a trafiłem już 5zł
multiforsa - 4zł
szybkie 10 - 10zł
czarny koń - 10zł a dzisiaj wpadło 25zł
kopalnia diamentów - 50zł
lucky 7 - 10zł
szybkie 50 - 50zł

Zdrapki w których minimalny próg osiągnę to odpuszczam i skupiam się na kolejnych. W tych po 1zł próg 4zł może wydawać się śmieszny, ale jakoś nawet tego trafić nie mogę :| No ale może przy szczęściu wpadnie coś większego.
Każdy rodzaj zdrapki kupuję w ilości 5 sztuk i wpisuję ile wygrałem oraz w nawiasie ile losów było wygranych, na końcu zobaczy się, choć to nie do końca będzie obiektywne, która zdrapka była najszczęśliwsza, albo najmniej strat przyniosła i która najczęściej wygrywała. Lotki i konie był wzięte spontanicznie ale teraz będę brał w kolejności od tych gdzie najłatwiej dany próg osiągnąć i będę przechodził do kolejnych trudniejszych etapów. Żeby trzymać się progu 10zł i iść mniej więcej równo na zmianę jednego dnia wezmę 5 i 5 po 1zł a drugiego dnia 5 po 2zł i w takiej kolejności: za 1zl - kółko i krzyżyk, szybkie 10, multiforsa i za 2zł - lucky 7, kopalnia diamentów (bo się szybciej skończy niż ->), szybkie 50. Największy sukces będzie gdy trafię 50zł w kopalni, oby się udało.
Załączniki
tabella.jpg

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 07 sie 2019, 9:44

Nie no, w tym temacie na luzie można pisać, komentować, doradzać, odradzać i zamieszczać swoje spostrzeżenia ;)

Ja nastawiam się na to, że jak najniższym kosztem chce mieć codzienną szansę na jakąś większą wygraną. Teoretycznie przy zwrocie 33% z wydanych 300 zł będę w plecy 200 zł, ale liczę, że siądzie coś większego, aby ten zwrot zwiększyć. Najważniejsze aby w oczekiwaniu na "główną" ponosić jak najniższe koszty i co najważniejsze zaplanowane koszty ;)

Potem jeszcze będę prowadził statystykę dla danego poziomu cenowego zdrapki i gier liczbowych oraz statystykę pustaków z rzędu. Jak będę miał większą próbkę to wyeliminuje testowo te produkty TS, które przynoszą mi największą stratę na korzyść tych które dają najwięcej.

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1543
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: mzielakzielakm » 07 sie 2019, 10:23

Pierwsze wnioski i tak można wyciągnąć. Zdrapki po 1 - 2 zł przynoszą jakieś wygrane i można wbrew pozorom mozna brać je hurtowo ( gdzie pewnie trafi się szybciej nagrode losową). Zdrapki powyżej 3 zł i gry liczbowe to jest tragedia, gdzie sam sie przekonałem po raz któryś wysyłając na promocji wczoraj MM. Czyli mam odczucie, co już niejednokrotnie pisaliśmy najlepiej wyslać 1 - 2 zakłady jak Bobbs, czy kupić jedną zdapke jak uczynił to Blank, a nie młocić od razu po 10 zdrapek czy zakładów do momentu aż się człowiek wykrwawi.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2577
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Krzysiek » 07 sie 2019, 10:58

Według mnie, aby bilans załóżmy trzymał się w okolicy jakiegoś przyzwoitego minusa, bo trudno będzie na plus wyjść to chyba najrozsądniejsza metodą było by np. zostać cały czas przy zdrapce za 3 zł. I tu Krzyżówka jest chyba póki co najlepszą zdrapką z tego przedziału.

Fakt że zdrapki za 1-2 zl można brać hurtowo bo większa szansa na coś losowego. Jednakże własnie w zdrapce za 3 zl bilans powinien przynajmniej według mnie mieć najmniejsze wahania.

Co do gier liczbowych: tu jest trudne zadanie bo zależy o co gramy. Jak gramy o pełna pulę np Lotto Czy Mini to bilans może się pogłębiać na minus. ale np. jeśli zdecydowalibyśmy sie na 5/5 w MM to jest szansa że wcale by aż taki wielki z gier liczbowych minus nie wyszedł. To samo z Keno.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 07 sie 2019, 11:57

No sporo wniosków jest do wyciągniecia. Dziś np. mam dylemat z Keno.
Czy lepiej zagrać (zakładając, że do wydania jest 10 zł) po jednym zakładzie na 10/9/8/7/6 skreśleń i wtedy i jest iluzoryczna szansa na 200 000 zł i nieco większa szansa na 500 zł czy lepiej zagrać np. na 8 skreśleń ale ze stawką x5 i walczyć o iluzoryczne 50 000 zł. Bo do grania np. o 6/6 nawet na stawce x5 nie mogę się jakoś przekonać... czyli wydaję 10 zł i gram o 2500 zł... wygrywam raz na kilka lat takiego grania te 2500 zł i co mi to daje? to równie dobrze jakbym w ogóle nie grał to bym te 2500 zł odłożył... a przy grze o np. 200 000 zł to jak siądzie raz w życiu to będzie plus i spora gotówka na coś konkretnego. Wiadomo, że może w ogóle nie siąść i wtedy będzie minus ale grając tylko 6/6 w keno czy multi to na pewno 200 000 zł nie siądzie.

Dodano po 2 minutach 58 sekundach:
W ogóle możliwe, że z czasem jak już się wykrystalizuje jakaś statystyka to zostanę np. przy zakupach codziennie jednej zdrapki tego samego rodzaju i np. keno na 8 skreśleń na stawce. W każdym razie przy zakupie muszę mieć choć iluzoryczną szansę na te ok. 10 000+ zł.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 07 sie 2019, 12:09

A u mnie faktycznie (jak na razie) każdy zakup zdrapek zawsze przynosi jakiś zwrot, dzisiaj było 5 kółek i trafione 1x2zł, 5 szybkich 10 i też 1x2zł. Trochę mnie denerwuje to że w szybkim łatwiej o 10 niż 2 a dycha jeszcze ani razu nie wpadła a 2zł chyba 2-3 razy...

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2577
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Krzysiek » 07 sie 2019, 13:12

@House, ja bym zagrał po 1 zakładzie na 6/7/8/9/10 i codziennie czy raz w tygodniu je powtarzał.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości