Dziennik House

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Natu_gracz
Cwaniak
Posty: 211
Rejestracja: 08 sie 2018, 14:48
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Natu_gracz » 12 sie 2019, 21:11

unReal pisze:
12 sie 2019, 20:52
Natu_gracz pisze:
12 sie 2019, 20:26
House w kaskadę graj raz na miesiąc max, ta gra nie jest warta by wydać w nią więcej jak te 2 lub no 4zł na miesiąc.
Ja mam o niej takie samo zdanie. Chociaż od początku tej gry raz trafiłem 1000 zł, to przez kilka lat kupowałem ją codziennie i zazwyczaj było pusto, lub raz na jakiś czas 2 zł, a 8 zł to już co kilka miesięcy. Przestałem w to grać, bo szkoda kasy. Mi o dziwo najlepiej szło w Multi multi, tylko, że ja zawsze brałem jeden, lub kilka zakładów na np. 10 losowań i prawie zawsze coś wpadało. Oczywiście w większości to były plecy, ale przynajmniej coś się wygrywało i to cieszyło. Również przestałem w to grać, bo koszt kuponu nie mały na te kilka losowań, a zwrot kiepski. Przestałem też grać w Lotto, bo tam trafić "trójkę" to jest spory sukces, a to tylko 24 zł i zanim ją trafię wydam na to kilka stówek, więc bez sensu.
Teraz głownie drapię zdrapki, oczywiście swoje też trzeba wydać, ale przynajmniej często coś wpada. Oczywiście też plecy cały czas, ale przynajmniej idzie coś wygrać co kilka dni, a nie raz na klika miesięcy.
Multi lepiej nie tykać jak nie masz z góry określonej strategii, o wygraną typu 10zł lub 20zł nie jest łatwo, a losowania dwa razy dziennie też wcale nie pomagają..
Co do kaskady raz na miesiąc można te 2zł poświęcić 8-)
Gratuluję tysiaka bo to niezła sztuka trafić 11/12 8-)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 12 sie 2019, 22:41

newużytkownik pisze:
12 sie 2019, 14:24
Pominąłeś Eurojackpot ale może i słusznie. Jak masz 300 zł budżetu miesięcznie to kup paczkę zdrapek za 5 zł, za zaoszczędzone 50 zł idź na piwo do baru a za kasę z paczki zaproś dziewczynę do restauracji. Będziesz miał wszystko w pakiecie: szansę na główną w wysokości 200-300 tys. zł, szansę na niższe wygrane, dreszczyk emocji, napijesz się piwa i jeszcze luba cię ozłoci :)
Budżet 300 zł miesięcznie, aczkolwiek liczę że ok 1/3 się będzie zwracało więc te ok. 200 zł będzie w plecy na poczet marzeń.

Te 200 zł jest do stracenia bez konsekwencji. Nie palę, nie piję poza browarami co jakiś czas, nie mam żadnych nałogów więc spokojnie na lotto mogę wydawać i być mecenasem kultury i sztuki 8-)

Dziewczyn do restauracji już nie zaproszę... bo żona by się pewnie gniewała :lol:
...a z żoną to już inne życie :lol:

Kaskady chyba nie wybiorę. Nie wiem. Patrząc na to co ludzie jako masa grają najczęściej i coś co ma stałe wygrane to keno 8/8 i walka o 10 000 zł. 9/9 czy 10/10 to pada od święta, a 8/8 czy to na stawce x1 czy większej to prawie codziennie ;) Może by i zmniejszyć oczekiwania i zawalczy o większą kasę małymi łyżeczkami ;D

Dziś nadrobiłem.
Dzień 9 - zdrapka za 10 zł
1 x Big777 - 20 zł ;)
Wydane 10 zł, wygrane 20 zł = +10 zł

To pierwszy dzień na plus.

Dzień 10 był wyżej.

Dzień 11 - Dzień EP
2 x EP z Premią - 1 x dwójka w Pensji i 1 x dwójka w Premii czyli łącznie 6 zł wygranej
Wydane 12 zł, wygrane 6 zł = -6 zł

Dzień 12 - ponownie zdrapka za 10 zł
1 x Big777 - 1 x 10 zł
Wydane 10 zł, wygrana 10 zł = 0 zł

Kupiłem ponownie zdrapkę bo tak jak większość z was w różnych tematach pisze, nie ma sensu kupować tych tańszych zdrapek jak liczy się na większą wygraną. Tak więc nad grą liczbową się jeszcze zastanowię, ale co do zdrapek to prawnie na pewno będą to zdrapki za 5 lub 10 zł.

Po 12 dniach bilans 63/122 czyli zwrot na poziomie 52%.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 12 sie 2019, 23:31

A ja cały czas spadam z % zwrotu, ale powoli bo jednak zawsze z wydanej dychy coś wraca, jeszcze nie było ani jednego dnia, żebym całe 10zł stracił. Teraz jest 74%. Na razie jestem zadowolony z wyników i z samego prowadzenia dziennika. Oby tak dalej, oczywiście nie ciągły spadek w dół aż na samo dno, ale żeby codziennie coś się zwracało a od czasu wpadał jakiś ananas to drapanie stanie się przyjemną rozrywką a nie frustracją jak to ostatnio bywa ;)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 13 sie 2019, 9:08

Ja też w tej chwili mam wyższy zwrot niż ten typowy. Myślę, że przy takim miksie to ok 30% się wraca więc wynik 52% jest spoko. Aczkolwiek muszę ogarnąć jakąś jedną grę liczbową i jedną zdrapkę bo takie skakanie nie ma sensu i na pewno nie sprzyja podwyższaniu procentowego zwrotu.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Rocker » 13 sie 2019, 9:54

House pisze:
12 sie 2019, 22:41

Budżet 300 zł miesięcznie, aczkolwiek liczę że ok 1/3 się będzie zwracało więc te ok. 200 zł będzie w plecy na poczet marzeń.
Przy drapaniu taki zwrot powinieneś mieć bez problemu. Nie wygrywając kokosów tylko zwroty i małe stawki, bardzo rzadko mam minus dochodzący do 200zł. Myślę ,że w większości miesięcy zwrot rzędu 50% to minimum.
Swoją drogą przy monitorowanym graniu to zwroty i niskie wygrane są bardzo dobre bo często wpadają ,a jak widzę ty masz takie samo podejście. Główna bo reszta to tylko idzie na pokrycie kosztów gry. Normalnie to człowiek po wyciągnięciu zwrotu by brał następną zdrapkę. A w przypadku założenia ,że gra się za określoną kwotę dziennie to nic się nie traci. I tylko wtedy zwroty mają sens.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 14 sie 2019, 19:57

Dzień 13 Keno
5 x na 8 skreśleń i nic nie siadło... trochę pechowo...
Wydane 10 zł - wygrana 0 zł = -10 zł

Dzień 14 - Zdrapka za 10 zł
1 x Krzyżówka XXL - pusta
Wydane 10 zł - wygrana 0 zł = -10 zł

Po 14 dniach 64/142 czyli zwrot na poziomie 45%

Dwa dni i 20 zł w papę... a drapania było na 20 sekund... nie wiem... co dzień mam inne wizje i inne spojrzenie na to wszystko... zawsze kupując zdrapkę za 10 zł mam wrażenie, że jest za droga i że przepłacam :)

Dodano po 22 minutach 13 sekundach:

-------------------------------------------
W ogóle nie wiem czy ktoś się zastanawiał nad podejściem do kupowania większej ilości zdrapek z paczki albo całą paczkę. Ale chodzi mi o podejście logiczne.

Rozważmy to na przykładzie zdrapki za 10 zł - Krzyżówki XXL. Cała paczka zawierająca 25 losów kosztuje 250 zł. Zwrot z paczki jest stały i wynosi 120 zł. Załóżmy, że nie patrzymy na nagrody losowe. Jak wpadnie to spoko, będzie jako dodatek.

I teraz tak. Kupując całą paczkę już na starcie prawie zawsze jesteśmy w plecy 130 zł.

Kupując pół paczki czyli 12 zdrapek w najgorszym przypadku będziemy w plecy 120 zł, a w najlepszym na zero (jak wyłowimy te pełne z paczki). Tak więc patrząc już tylko na to lepiej wyjdziemy kupując pół paczki niż całą paczkę :D

A o dziwo jeszcze lepiej możemy wyjść kupując 1/4 paczki bo wówczas przy założeniu, że w 6 naszych losach będzie te 6 pełnych z paczki możemy mieć od -60 zł do + 60 zł ;D

Cała paczka = -130 zł
Pół paczki (12 zdrapek) = od -120 zł do 0 zł
1/4 paczki (6 zdrapek) = od - 60 zł do +60 zł

Kupując jedną zdrapkę będziemy od -10 zł do +40 zł.
Kupując dwie zdrapki od -20 zł do +50 zł (przy paczce z 50ką)
Kupując 3 zdrapki czyli 1/8 paczki od -30 zł do +60 zł (przy paczce z 50ką)

Generalnie kupno całej paczki czy nawet połowy nie ma sensu logicznego bo będzie w plecy lub na zero. Dopiero kupno 1/4 paczki ma sens. Cały czas pomijamy nagrody losowe, które traktujemy jako miły dodatek.

Trzeba by poszukać jakieiś innej zdrapki gdzie jest może wyższy zwrot i potestować kupno 1/4 paczki albo 1/8 paczki. Zna ktoś rozkłady jakichś zdrapek za 1,2 lub 3 zł?

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 19 sie 2019, 22:18

Dzień 15 Keno
zakład na 10 skreśleń na stawce x5 - trafione 1/10 czyli zwrot...
Wydane 10 zł, wygrana 10 zł = 0 zł

Dzień 16 Zdrapki za 5 zł
2 x Rubinowa - 1 x 5 zł, 1 x pustak
Wydane 10 zł, wygrana 5 zł = -5 zł

Dzień 17 Ponownie zdrapki za 5 zł
2 x Rubinowa - 2 x pustak
Wydane 10 zł, wygrane 0 zł = -10 zł

Dzień 18 - EP
1 zakład EP z Premią - nic
Keno na 9 skreśleń na stawce x2 - 2/9 czyli nic
Wydane 10 zł, wygrana 0 zł = -10 zł

Dzień 19 EP
2 zakłady EP z Premią - póki co pusto ale na jutro też mam ten sam kupon...
Wydane 12 zł, wygrana 0 zł = -12 zł

Po 19 dniach bilans 79/194 czyli 41% zwrotu...
Najwyższa kwotowa wygrana w ciągu 19 dni to 20 zł w zdrapce za 10 zł... póki co bieda... morale idą w dół...

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2575
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: Krzysiek » 19 sie 2019, 23:12

Ja bym na twoim miejscu @House zrewidował grę zwłaszcza pozycję ze zdrapkami bo one, mimo że teoretycznie powinny mieć największa stopę zwrotu niż gry liczbowe to jednak widać gołym okiem że tak nie jest.

I jestem niemal pewien że będą one cię ciągły w dół.

Zamiast zdrapkę, postaw na MM 10 skreśleń, i ogranicz do 1-40.
Keno zostaw
Mini, Lotto i Pensja sugerowałbym grac jednym zakładem do osiągnięcia minim np. 2/5 w Mini.
Ja jeszcze bym dokooptował EJ 12 zakład na 4 losowania cały miesiąc
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: grzybek » 19 sie 2019, 23:45

U mnie na razie krąży wokół 2/3 zwrotu, dane mam do 16. bo w weekend nic nie kupiłem a dzisiaj dla odskoczni wziąłem te linie, na których wyszedłem lepiej niż zdrapkach z tabeli, taki paradoks :P

Na chwilę obecną ze zdrapek za 1zł najlepsza wydaje się multiforsa, która za każdym razem przynosi minimum 2zł zwrotu, ale też więcej jak 2zł trafić nie idzie, kik jest chwiejne od samych pustaków po prawie wszystkie losy wygrane. Szybkie 50 ma wskazania które pamiętam z poprzednich edycji gdzie na 5 losów są przeważnie 1-3 zwroty chyba że wpadnie dodatkowo 50zł. Gram tą metodą 2 tygodnie i straciłem tylko 45zł, skrajnie mogłoby już być blisko 150zł na minusie bo tak wychodziłem na droższych zdrapkach, seria pustaków szybko ciągnęła na dół.

EDIT:

mała aktualizacja, bo dzisiaj kolejna zdrapka zaliczona, za jednym rzutem trafione 4zł i 20zł w kółko i krzyżyk. Już prawie wszystkie zdrapki za 1zł "odpadły" więc skupię się na tych po 2zł, niezmiennie będę brał po 5 sztuk, a od czasu do czasu wezmę zestaw 4x multiforsa + 3 po 2zł.
Załączniki
4z8.jpg

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Dziennik House

Post autor: House » 21 sie 2019, 9:28

Dzień 20 EP i Mini
1 x EP z Premią - wtopa
2 x Mini - wtopa
1 x kółko i krzyżyk - pustak
Wydane 10 zł, wygrana 0 zł = -10 zł

Dzień 21
5 x Lucky 7 - trzy zwroty i dwa pustaki
Wydane 10 zł, wygrane 6 zł = -4 zł

Po 21 dniach 85/214 czyli zwrot na poziomie 40%

A tu bilans dla poszczególnych produktów:

Gry liczbowe poza Keno - wygrana 6 zł, wydane 53 zł !! tu najwięcej ucieka, trzeba to rzucić w pizdu :lol:
Keno - 16/30
Zdrapki za 1 zł - 3/12
Zdrapki za 2 zł - 14/20
Zdrapki za 3 zł - 0/9
Zdrapki za 5 zł - 15/40
Zdrapki za 10 zł - 30/40

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości