Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nutaharion » 02 kwie 2020, 16:02

Już czytałem o skargach, że w kolekturach nie ma np. nowości, więc na pewno spora część PRSów nie jeździ i po prostu kolektury korzystają z zapasów, które dostały przed epidemią.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 02 kwie 2020, 18:58

Szybkie 50, co to w ogóle jest, z edycji na edycję wygląda coraz gorzej, jakby kot się zerzygał na wycieraczkę. Jakby ktoś nie zauważył to tabelka jest już jest przeorana bo bazując na poprzednich edycjach nie da się zrobić 190tys wygranych po 50zł, kiedy pojedyńcza transza ma 6 mln losów z 60000 po 50zł. Obecna edycja to 18mln, 3 transze i 180000x50zł przez co 50-tka jest w każdej paczce. Myślę że nowa edycja będzie miała 20 lub 24 mln losów a 50zł będzie już tylko w 95% lub 80% paczek, ciekawe też jak będą wyglądały pozostałe stopnie i ich ilość.

Złota gęś - już widziałem kiedyś w zagranicznych zdrapkach
głównych po 100tys w zdrapkach za 5zł nie skomentuję nawet, a ten dolar okropieństwo z Ameryki.
na szczęście - szok że w ogóle coś jeszcze za 1zł się pojawi i dziwne że po sukcesie poprzedniej edycji dopiero po 2 latach ją wznawiają.

Lotto się ładnie zamuli jak będzie 80 zdrapek w ofercie.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nutaharion » 02 kwie 2020, 19:33

Dopiero zobaczyłem zmianę w polu na wygrane 50 zł w "Szybkim 50", no coś chyba będzie zmieniane w drabince bo to serio nie idzie tego spiąć jeżeli miałoby być jak obecnie, czyli 1 x 50 zł w paczce :shock:
No chyba, że zostawią nakład jak obecnie ale dorzucą 10 000 wygranych po 50 zł i będzie gwarancja 50 zł + dodatkowa szansa na jeszcze jedno 50 zł w paczce. Możliwe, że zrobią to kosztem 100 czy 500 zł.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Nowyxd
Janusz kombinator
Posty: 129
Rejestracja: 06 lis 2018, 18:20
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nowyxd » 02 kwie 2020, 20:34

W Szybkim 50 jest PONAD 190k wygranych po 50 zł a nie dokładnie 190k.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 02 kwie 2020, 23:03

TS'owi tez kryzys da po łapach po części. to i tną wygrane...
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Rocker » 03 kwie 2020, 8:48

Krzysiek pisze:
02 kwie 2020, 23:03
TS'owi tez kryzys da po łapach po części. to i tną wygrane...
Ja bym obstawiał ,że zdrapka była wydrukowana już w styczniu, oni drukują je wcześniej bo same planowanie logistyczne, rozwożenie zdrapek trochę trwa. Więc raczej to nie kryzys ,a po prostu taktyka TSA :lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 03 kwie 2020, 11:37

To też. Ale tniecie z powodu covida będzie wkrótce widoczne. I nawet napisze brutalnie - bardzo widoczne i dobitne. A 100tys w zdrapce za 5 zł w tym wypadku może być reguła
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: House » 03 kwie 2020, 12:52

Jak wzrośnie bezrobocie i spadną dochody u wielu osób to i obrót w grach TS siądzie, spadnie sprzedaż tych droższych produktów i będą zalegać długo, długo... sporo osób chcąc nie chcąc będzie musiała sięgnąć po tańsze zdrapki, gry. Budżet z gumy nie będzie.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Rocker » 03 kwie 2020, 12:56

Ja bym raczej przewidywał spowolnienie i zmniejszenie się ilości premier zdrapek w sprzedaży w szczególności tych drogich , a tych za 30zł pewnie długo nie zobaczymy premier. Może nakłady zdrapek nie będą wzrastać , ale nie sądzę aby zmniejszali specjalnie wysokość głównych wygranych bo sama główna zachęca do zakupu zdrapki i przyciąga klienta. Tak naprawdę TS mógł by zrobić zdrapkę z samymi zwrotami i główną to by się sprzedawała super i była by hitem. Ludzie wydają kasę wydrapują zwrot i się cieszą jakby wygrali, tak działa uzależniająca moc zdrapek.
Jak zareaguje społeczeństwo na kryzys finansowy który się zbliża nie wiadomo. Może ograniczą kupno zdrapek i gier liczbowych ,a może zwiększą wydatki licząc na polepszenie się sytuacji finansowej przy wygraniu głównej nagrody.
Moim zdaniem w najbliższej przyszłości znikną zdrapki za 1zł lub będą one występowały symbolicznie ze względu na zmniejszającą się wartość złotówki. Inną opcja to taka ,że zdrapki za 1zł przyjmą rolę takiego kieszonkowego , czyli szybkie drobne wygrane. No bo jaką wartość ma dzisiaj 1zł , teraz batona czy drożdżówki nawet się nie kupi, a i w obecnej sytuacji kryzysu i zwykłe bułki w piekarni potrafią tyle kosztować.
Z innej strony patrząc na historię gier lotto to kiedyś zdrapki za 2zł oferowały główne wygrane po 100tyś z czasem jak wprowadzano coraz to nowsze zdrapki to się zmieniło. I aby z kosztem zdrapki ciągle nie zwiększać wysokości wygranej zmniejszano wartość wygranych przy zdrapce za 2zł do 50tyś. No bo kto by kupował zdrapkę za 5zł gdzie główna wynosi 100tyś jak w tej za 2zł tyle samo może wygrać. Co prawda liczba nagród głównych dla zdrapek za 2zł zwiększyła się po zmniejszeniu kwoty ,ale mało kto to zauważył. Podsumowując myślę ,że zdrapki za 2zł przejmą rolę najtańszych zdrapek. Widać to już w ilości premier tych za 2zł względem za 1zł.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 03 kwie 2020, 23:05

Spowolnienie nowych zdrapek na pewno będzie. Idzie kryzys a w zasadzie potężne załamanie. Nie ma siły i to przeniesie się tez na TS i graczy. Mnóstwo ludzi potraci pracę. Ja przewiduje że w zdrapkach od 10 zł w gore będzie potężny wstrząs na minus.
Akurat przy takiej sytuacji to gracze skierują sie ku tym tańszym. Te za 30 zł to w ogóle mogą leżeć i kwiczeć.

Natomiast wydaje mi się że może się zwiększyć kosztem zdrapek gry liczbowe np. Mini, Kaskada czy Lotto bo to jednak jakby nie było mniejsze koszty a wygrane stabilniejsze, za 10 zł za zdrapkę mamy np. 3 gry: 2x Mini, lotto i Kaskadę a dokradając jeszcze 2 zł na dwa losowania.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości