Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Sollen » 15 kwie 2021, 19:26

Zaś "Dużo Szczęścia" to takie spartolone jak dla mnie - w tandetnej wersji - "Białe Złoto". To była elegancka i fajna zdrapka, trochę 50 i 100 mi wpadła...

Awatar użytkownika
SedinaWin
Janusz kombinator
Posty: 113
Rejestracja: 11 mar 2021, 11:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: SedinaWin » 15 kwie 2021, 19:38

Czekałam z radością na Czarny Kot - Biały Kot, ale trochę się rozczarowałam - z tego, co widać, będą tam tylko liczby i nic więcej. Nawet w Super Vabank był jeszcze symbol dolara, a tutaj brakuje bardzo łapki i kotka. Pożałowali :(

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 15 kwie 2021, 20:22

Haha, ta nowa krzyżówka to kogoś fantazja poniosła ale nawet fajne odświeżenie wizerunku :) Królewska też fajna, oprócz różnych kolorów są różne korony na zdrapkach. Bonusowa siódemka i dużo szczęścia zupełnie do mnie nie przemawiają...
SedinaWin pisze:
15 kwie 2021, 19:38
Czekałam z radością na Czarny Kot - Biały Kot, ale trochę się rozczarowałam - z tego, co widać, będą tam tylko liczby i nic więcej. Nawet w Super Vabank był jeszcze symbol dolara, a tutaj brakuje bardzo łapki i kotka. Pożałowali :(
a to było wiadome z poprzednich zdjęć że są liczby, ale też się dziwię że na zdrapce o tak mocno zarysowanym motywie nie ma regułki typu znajdź kota i wygraj przypisaną kwotę, to aż się prosi. Przynajmniej wizerunek cieszy oko.

pelagia90
Cyc
Posty: 8
Rejestracja: 26 mar 2021, 18:44
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pelagia90 » 17 kwie 2021, 12:37

Widziałam, że czarny i biały kot już jest dostępny i sprzedawany w niektórych punktach
Załączniki
Screenshot_2021-04-16-17-41-05-63.jpg
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2021:04:16 17:41:05
Image taken on:
16 kwie 2021, 15:41

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 17 kwie 2021, 21:55

Znamy numer paczki, więc aż się prosi podesłać do TS, bo żeby jakiś kolektor sprzedał to raz, potajemnie, po znajomości ale to pewnie idzie jawnie i jeszcze tylu klientom jest ona sprzedawana. Blank jak kupował przed terminem to robił to z gracją i zakrywał numer paczki nie wpuszczając kolektorki w maliny. Dwa że kupował przeważnie całą paczkę, więc klienci w dniu premiery nie kupowali z przebranej puli zdrapek tylko ze świeżo otwartej. Tamtejsza grupa zdrapkowa to jednak tzw. "stan umysłu"; zakrywają 4 literowy kod który nie ma znaczenia a wklejają zdjęcie zdrapki przed rozpoczęciem sprzedaży i pokazują numer paczki. Straszne... Tamta grupa to jest ziszczenie naszych największych koszmarów jesli chodzi o ludzką niewiedzę i nieświadomość pewnych rzeczy w zdrapkach.

Jem12
Cwaniak
Posty: 202
Rejestracja: 10 paź 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Jem12 » 17 kwie 2021, 22:04

I to nie jedno zdjęcie bo widziałam nawet z wygrana 50zl. 😏

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 17 kwie 2021, 22:31

Jem12 pisze:
17 kwie 2021, 22:04
I to nie jedno zdjęcie bo widziałam nawet z wygrana 50zl. 😏
Szkoda gadać, i teraz wyobraźcie sobie że z takiej paczki w dniu premiery zostanie np. 20 sztuk i przychodzą klienci po nową zdrapkę i kupują z tej paczki skazani na wyłapanie pustaków bo ktoś bardziej uprzywilejowany mógł sobie powybierać zdrapki 2 tygodnie wcześniej i powyciągał lepsze kąski jak wyżej wspomniane 50zł :|

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Rocker » 22 kwie 2021, 17:45

grzybek pisze:
17 kwie 2021, 22:31

Szkoda gadać, i teraz wyobraźcie sobie że z takiej paczki w dniu premiery zostanie np. 20 sztuk i przychodzą klienci po nową zdrapkę i kupują z tej paczki skazani na wyłapanie pustaków bo ktoś bardziej uprzywilejowany mógł sobie powybierać zdrapki 2 tygodnie wcześniej i powyciągał lepsze kąski jak wyżej wspomniane 50zł :|
Chyba w każdej pełnoprawnej kolekturze tak jest z paczkami. Otwierane są po znajomości i zostają pustaki dla innych. Dawno to zaobserwowałem.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5118
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 04 maja 2021, 23:47

A będą jakieś zdrapki piłkarskie? Bo igrzysk w tym roku już raczej nie będzie, więc nie liczyłbym na zdrapki z nimi związane, ale ME chyba będą rozgrywane. Bodajże na początku czerwca zaczną się pierwsze mecze, a przy takich okazjach TS zawsze coś wypuszczał do sprzedaży. Niedawno widziałem nawet na fb że robili konkursy by ludzie zaprojektowali taką zdrapkę, więc tak jakby miało się coś pojawić.
W aktualnych zapowiedziach nie widzę nic co by się wiązało z piłką nożną. W maju i czerwcu zaskakująco "mało" premier bo tylko po 3, więc idealnie by pasowało gdyby się jeszcze pojawiły 2 zdrapki piłkarskie. Ktoś coś wie?

Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pat94 » 07 maja 2021, 11:29

To prawda, że krzyżówka xxl wyjdzie później niż 20 maja, ktoś coś wie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości