Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Lottolotek22 » 09 sty 2022, 12:07

JaneK92 pisze:
09 sty 2022, 3:42
jestem naprawdę zszokowany ile zdrapek kopiują. Nawet ta grudniowa z mikołajem, okazuje się być blefem - tzn. Mikołaj nie jest nasz tylko z U.S.A. Zielona Kasa też jest wzięta ze zdrapki "CASH win up to 50.000" .Dno, dno i dno. Kreatywność niżej zera. Jeśli w naszym Lotto pracują graficy to chyba na 1/4 etatu.. - przepraszam, nie graficy, a jeden grafik starczyłby na tą maniane. Pozdrawiam.
Tak właściwie to stało się to odkąd TS stał się członkiem WLA - był to chyba 2010/11 rok? , Światowego Stowarzyszenia Loterii. Dla członków tego tworu wzornictwo loteryjne jest ogólnodostępne i może być stosowane na całym świecie. Więc ten Mikołaj może być na Florydzie, nad Wisłą i w Tokio. To takie pójście na łatwiznę, które w długowzrocznej perspektywie tworzy pion zakładowych grafików nieco upośledzonymi, bądź ograniczonymi (może to zabrzmi lepiej) bo skoro mają gotowce to po co mają robić coś swojego. Też mi się nie podoba taki sposób działania i projektowania opraw nowych zdrapek.

Awatar użytkownika
Namiswan
Świeżak
Posty: 21
Rejestracja: 09 cze 2021, 14:30
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Namiswan » 09 sty 2022, 21:12

Masakra jaka różnica w grafice zdrapek między tymi pierwszymi, a tymi co teraz są. :shock: Zupełnie jakby ktoś patykiem rysował te ostatnie. Pewnie ten kto sie zajmuje grafiką to jakiś pociotek, bo każdy inny grafik wstydziłby się pod czymś takim podpisać, co teraz jest.

vsvper
Cwaniak
Posty: 315
Rejestracja: 12 lut 2019, 16:35
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: vsvper » 18 sty 2022, 13:24

Ma ktoś zdjęcia już nowych/wznowień zdrapek?

Awatar użytkownika
Mejkap
Maniak
Posty: 761
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:41
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Mejkap » 20 sty 2022, 9:03

Takie mam info. Będą nowe zasady wypłaty - coś ala kod kreskowy :)
Załączniki
Polish_20220120_090037111.jpg

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nutaharion » 20 sty 2022, 9:48

Nareszcie! Niech jeszcze wydadzą aplikację do sprawdzania zdrapek i może liczba dzbanów drapiących po literkach się zmniejszy.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 20 sty 2022, 9:58

Nutaharion pisze:
20 sty 2022, 9:48
Nareszcie! Niech jeszcze wydadzą aplikację do sprawdzania zdrapek i może liczba dzbanów drapiących po literkach się zmniejszy.
Podejrzewam że też między innymi po to ten kod powstał, ale znając lotto aplikacja tak szybko się nie pojawi.

Mnie ciekawi jak taki kod zmieszczą na zdrapce za 1zł albo krzyżówce za 3zł? Czy to nie oznacza zmiany grafiki i układów losu w nowych edycjach?

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2586
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 20 sty 2022, 11:08

Czyli będzie można zdrapkę pod skaner wrzucić jak kupon?
Fajnie. Według mnie Lotto powinno iść dalej i np tak jak w Norwegii jest umożliwić każda wygrana za pomocą zeskanowania karty wpłacić na taka karte bankomatową.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
MobilisA075
Lottożłop
Posty: 1500
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:02
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: MobilisA075 » 20 sty 2022, 12:04

Jak w krzyżówkach nie będzie kontrolnych to więcej pójdzie do wyrzucenia, sam zwłaszcza w XXL nieraz zwrot przegapię, to w krzyżówkach powinny kontrolne zostać

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 20 sty 2022, 13:07

Literki kontrolne zostają, tylko 4 cyfrowy kod zniknie.

Draper
Cwaniak
Posty: 240
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:58
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Draper » 20 sty 2022, 17:51

Kod kodem, w końcu ktoś pomyślał, chociaż przy tych idiotycznych warstwach jakoś mnie to nie pociesza. Ale patrząc po „nowościach” za bardzo się nie wysilili. Odgrzewane kotlety, nawet z tymi samymi grafikami, tylko nazwy lekko zmienione. AS Kier to będzie chyba to samo co „As Król Dama”.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 70 gości