Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 04 sty 2021, 13:41

Miotła teściowej

za granicą miodowe zdrapki opierają się na tym, ale nasz TS znowu wykaże się oryginalnością i da standardowo wygrywające liczby
Obrazek

oprócz stałych klasyków jak EP czy szcz linie to w sumie nie ma na czym oka zawiesić :/ a te nakłady tu już są porażające

Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pat94 » 04 sty 2021, 14:17

Szczęśliwe linie jeszcze zdarzą wejść 3 razy, zanim zniknie win go :D Plaster miodu? :lol:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 04 sty 2021, 14:29

w wingo zostało ok. 20 % nakładu, myślę, że jak zejdzie do 15% to powoli zaczną myśleć o zakończeniu. Być może nastapi to w okolicach czerwca. Ciekawe czy po zakończeniu wingo i sukcesie owocowej znowu będzie coś nowego za 3zł, choć wolałbym "starego" przynajmniej bitwa morska lub xingo albo chociaż domino.

Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pat94 » 04 sty 2021, 15:19

Bitwy morskiej już podobno nie będzie, ze względu na licencję. Na pewno wyjdzie coś nowego za 3 zł, ale nie liczyłbym na ciekawy format. Ludzie tak czy siak kupują zdrapki, oni chyba musieli by mega straty notować- aby coś się stało pozytywnego ze zdrapkami. Taka rubinowa za 5zł, co była rok temu sprzedała się bardzo szybko, bo przykuwała oko. Nawet nie trzeba daleko szukać ciekawych formatów, Czechy i Słowacja mają bardzo ciekawe zdrapki :D

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 09 sty 2021, 23:45

Ostatnio co druga nowość jest zdrapką licencyjną, więc to już jest tylko kwestia nie bo nie :|
W ostatnich latach w zagranicznych loteriach przewijają się takie tytuły zdrapek po trójce:
PacMan lub Żabki - na zasadzie labiryntu i strzałek z bonusami po drodze.
Obrazek
Drugie to złota rybka, czasami też brzydsza wersja bitwy morskiej, widziałem też wersję egipską.
Obrazek
Trzecie to Bingo (Xingo) które jest w ofercie prawie wszystkich zagranicznych loterii, oczywiście tylko w Polsce jej nie ma...
Obrazek
Czwarte to poker
Obrazek
Piąte to różnego rodzaju klony szczęśliwych linii tylko czasami zamiast symboli trzeba mieć wszystkie numerki w danej grze by wygrać przypisaną kwotę.
Obrazek

Najbardziej chciałbym ujrzeć tego pacmana z labiryntem albo poker bo faktycznie byłoby to coś innego i odstającego od reszty zdrapek po 3zł. Ewentualnie bingo bo to zdrapka za 3zł którą najdłużej się zawsze drapie. Reszta to odgrzewane kotlety ala szczęśliwe linie, a to już jest nudne.

Pierwszy kwartał to sumie nic ciekawego, chyba nawet nie będzie nic na walentynki i Wielkanoc :( Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu czekało się na premiery z niecierpliwością, a teraz już nie ma takich emocji. Strasznie przejadłe formuły, a wszelkie nawet intrygujące nazwy zdrapek i tak się sprowadzają do 3 takich samych kwot lub wygrywających liczb :( Wiekszość z nas słysząc plaster miodu wyobraża sobie jakieś nietuzinkowe pole gry, a może coś z pszczołami, ze słoiczkami miodu będzie. Nic z tego, TS walnie zapewne wygrywające liczby...

Na koniec, dorwał już ktoś nowy kalendarzyk z wzorami?

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Nutaharion » 10 sty 2021, 0:07

grzybek pisze:
09 sty 2021, 23:45
Pierwszy kwartał to sumie nic ciekawego, chyba nawet nie będzie nic na walentynki i Wielkanoc :( Pamiętam jak jeszcze kilka lat temu czekało się na premiery z niecierpliwością, a teraz już nie ma takich emocji. Strasznie przejadłe formuły, a wszelkie nawet intrygujące nazwy zdrapek i tak się sprowadzają do 3 takich samych kwot lub wygrywających liczb :( Wiekszość z nas słysząc plaster miodu wyobraża sobie jakieś nietuzinkowe pole gry, a może coś z pszczołami, ze słoiczkami miodu będzie. Nic z tego, TS walnie zapewne wygrywające liczby...

Na koniec, dorwał już ktoś nowy kalendarzyk z wzorami?
Na Wielkanoc będziesz mógł sobie pograć w "Kurki" w gierkach. Ciesz się, dziękuj i całuj Lotto po rękach bo przecież zawsze mogło być gorzej :roll:

Mnie też już trochę dobija to Lotto. Wszystko mi się przejadło, rzucają nam tylko kłody pod nogi. Autentycznie nie chce mi się o zdrapkach czytać, pisać, czy cokolwiek innego. Trzyma mnie ostatnio tylko to, że czuję się trochę odpowiedzialny za Alejkę, Aleję i umieszczanie głównych. Jakbym był zwykłym użytkownikiem to pewnie bym to olał i przestał wchodzić :(

Może na wiosnę zwiększy mi się apetyt. Na razie na Lotto ustawiłem sobie tylko subskrypcję na Eurojackpot.
Jak nie zepsują "Ekstra Pensji", pozwolą jej się wyprzedać i będzie warto na nią zapolować to może pojeżdżę po okolicy i porobię mapę z punktami, ale jak znowu przyspieszą zamknięcie sprzedaży albo wypchną nową edycję i praktycznie zablokują starą to nie będę miał siły robić z siebie debile w kolekturach i prosić o wersję w kolorze X i Y a nie A i B...

Może dowala mnie ta izolacja przez tego covida albo po prostu przeszła mi już ta fascynacja :roll: Teraz nawet jak patrzę podczas zakupów na salonik z automatem zdrapkowym to patrzę na niego z obrzydzeniem i przewracam oczami a następnie wracam do samochodu nie kupując nic tam :?
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: boobs » 10 sty 2021, 11:21

To chyba dobry objaw, Twój portfel na pewno będzie z tego zadowolony :D
A co do zdrapek to naprawdę chciałoby się wrócić do tej klasyki typu Tutti Frutti, Zdrapman czy Bitwa Morska ale szanse na reedycje po takim czasie są chyba nikłe, żeby nie powiedzieć zerowe :(

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 10 sty 2021, 13:04

Przede wszystkim dobija to, ze jest zalew śmieciowych zdrapek. Takie rzucanie na pałę i bez pomysłu.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Rocker » 11 sty 2021, 13:10

Od czasu kiedy w zdrapkach za 5zł coraz częściej widać maksymalne wygrane po 100tyś coraz mniej ich drapię. Od nowego roku też zmniejszyłem budżet na zdrapki i rezygnuję z większości premier.
Powyższe propozycje zdrapek fajne, ale i tak większość wolała by zdrapki z jednym polem informującym o wysokości wybranej lub jej braku. A tak to muszą drapać literki kontrolne szukając 3 takich samych liter, no i nie wiadomo czemu nic nie mogą konkretnego trafić :lol: Zdrapki już nie są dla małej liczby ludzi jak kiedyś ,ale dla mas. A społeczeństwo woli drapać po kontrolnych omijając zasady gry.
Każdy tworzy zdrapki https://zdrapkawielkopostna.pl/

Awatar użytkownika
Mejkap
Maniak
Posty: 759
Rejestracja: 19 gru 2018, 13:41
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Mejkap » 18 sty 2021, 11:27

Aktualizacja premier 😊
Załączniki
139864572_3585303134880363_4587358785328976439_o-1-1.jpg

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości