Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: unReal » 09 sie 2019, 20:39

pablo90 pisze:
07 sie 2019, 22:15

tya zejdź na ziemie , lotto idzie w kierunku tego żebyś ty dał kase a nie oni tobie ...
Tylko jak tak dalej będą robić, to będą mieli coraz mniej tej kasy. Wygrać jest coraz trudniej, a ceny stale rosną. Ostatnio była podwyżka w ML, a wygrane miały wzrosnąć do 400 tys. zł i co? Wygrane są takie same jak przed podwyżką.
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
pablo90
Janusz kombinator
Posty: 169
Rejestracja: 30 maja 2019, 0:45
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pablo90 » 09 sie 2019, 22:15

Gdyby sprzedaż malała to nie puszczali by takiego gówna , to całe salony z automatami też są coraz bardziej popularne i skubią kasę z ludzi u mnie w Wieliczce niedawno otwarli taki salon i teraz codziennie po parę osób tam grywa. A gdyby naprawdę ludzie zrozumieli jak lotto się popsuło na przestrzeni lat i kasy zaczęło ubywać to oni już tak wymyślą żeby wrócić na dobre finansowe tory dla nich .Nie dawno miałem rozmowę ze znajomą kolektorka bo była na szkoleniu w Warszawie to teraz jeśli chodzi o zdrapki liczy się tylko główna wygrana dlatego podobno tak dużo zdrapek za 20 i 30 będzie wychodzić , ludzi nie obchodzi że zwrot z paczki przeciętnie jest gówniany interesuje ich to że w danej zdrapce mogą wygrać milion .Kolejną sprawa jest to że teraz każdy gra lub drapie nawet dzieci , ja mając 10 czy 15 lat nie interesowałem się zdrapkami a teraz często widzę jak wchodzi rodzinka do kolektury i dziecko chcę zdrapkę bo fajna a potem kolejna i kolejna .

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2579
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Krzysiek » 09 sie 2019, 23:07

Otworzyli w końcu?
Długo nie mogli znaleść chętnego bo wisiało bardzo długo ogłoszenie na stronie TS
Nie było chętnego bo pewnie wynagrodzenie nie większe niż 3k a trzeba siedzieć i pilnować.

bo to chyba nie jest łączone z Lotto?

Przyznam szczerze że chodziło mi po głowie myśl czy nie zgłosić się. Ale stwierdziłem że może to jednak nie być opłacalne tak do końca.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: House » 09 sie 2019, 23:09

unReal pisze:
09 sie 2019, 20:39
pablo90 pisze:
07 sie 2019, 22:15

tya zejdź na ziemie , lotto idzie w kierunku tego żebyś ty dał kase a nie oni tobie ...
Tylko jak tak dalej będą robić, to będą mieli coraz mniej tej kasy. Wygrać jest coraz trudniej, a ceny stale rosną. Ostatnio była podwyżka w ML, a wygrane miały wzrosnąć do 400 tys. zł i co? Wygrane są takie same jak przed podwyżką.
Ale właśnie sprzedaż z roku na rok bije rekordy bo społeczeństwo coraz bogatsze i głupsze. Zwłaszcza w zdrapkach idzie ostry przemiał. Na zdrapkach z tyłu są ciekawostki, na jednej z nich było napisane że sprzedaje się ponad milion zdrapek dziennie przez 365 dni w roku. Milion zdrapek dziennie... a 1/3 TS zabiera więc policz jaki oni niewyobrażalny hajs robią... ludzie patrzą tylko na to ile wynosi główna.. weszły kilka lat temu zdrapki z milionem za 20 zł, teraz z 2 mln za 30 zł, rok, dwa i wejdą z 5 mln za 50 zł czy 10 mln za 100 zł. Ludzie tego oczekują.

Zobacz że w EJ taki drogi zakład a co losowanie ponad milion zakładów leci. Ludziom już nie wystarczy 10 mln w lotto, oni chcą setek milionów i są w stanie za to dać grubo ponad 10 zł za zakład. Kolejne bariery cenowe będą przekraczane. Kwestia czasu.

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
Krzysiek pisze:
09 sie 2019, 23:07
Otworzyli w końcu?
Długo nie mogli znaleść chętnego bo wisiało bardzo długo ogłoszenie na stronie TS
Nie było chętnego bo pewnie wynagrodzenie nie większe niż 3k a trzeba siedzieć i pilnować.

bo to chyba nie jest łączone z Lotto?

Przyznam szczerze że chodziło mi po głowie myśl czy nie zgłosić się. Ale stwierdziłem że może to jednak nie być opłacalne tak do końca.
Z tym wiąże się jeszcze jeden problem, który odstrasza chętnych. Taki biznes wiąże się z przemiałem jakiegoś procentu typów spod ciemnej gwiazdy, a wiadomo z takimi zawsze jakiś kłopot. To samo z awanturnikami, pijakami itp. za 3-4 koła to mało kto jest chętny się w to bawić.

Awatar użytkownika
pablo90
Janusz kombinator
Posty: 169
Rejestracja: 30 maja 2019, 0:45
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pablo90 » 09 sie 2019, 23:33

Krzysiek pisze:
09 sie 2019, 23:07
Otworzyli w końcu?
Długo nie mogli znaleść chętnego bo wisiało bardzo długo ogłoszenie na stronie TS
Nie było chętnego bo pewnie wynagrodzenie nie większe niż 3k a trzeba siedzieć i pilnować.

bo to chyba nie jest łączone z Lotto?

Przyznam szczerze że chodziło mi po głowie myśl czy nie zgłosić się. Ale stwierdziłem że może to jednak nie być opłacalne tak do końca.
Salon gier ? Tak jest otwarty razem z kolektura lotto którą przenieśli tylko automaty są w osobnym pomieszczeniu . Bardzo długo nie mogli otworzyć bo nie mieli lokum miało być dużo wcześniej w nowo wybudowanym budynku ale podobno jak dowiedzieli się że będą automaty to nie zgodził się właściciel, dopiero wyremontowali inny budynek i jakoś w połowie kwietnia się otwierali.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: Rocker » 27 sie 2019, 11:28

Może ktoś ma informacje o rozkładzie wygranych i jej liczbie dla zdrapki Jubileuszowy milion? Wszystkie zdrapki co wchodzą przed nią są już na stronie lotto, a może ktoś ma takie informacje przed udostępnieniem Januszowego Miliona? Ciekawy jestem czy czymś nas zaskoczą.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: grzybek » 27 sie 2019, 12:59

Zaskoczyć to mogą co najwyżej negatywnie. Co do pozostałych nowych zdrapek to Szalone Zakupy sa w regulaminie bonusa w gotówce, czyli to będzie szajs, a Premia jest w regulaminie Podwójnej Kasy czyli też szajs :P

No chyba że Premia będzie mniejszą wersją Premii 777 a to by była ciekawa odmiana jesli chodzi o sposób gry w zdrapkach za 5zł np. 5 takich gier żeby znaleźć 1,2 lub 3 siódemki ;)

Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pat94 » 27 sie 2019, 13:54

Jest kalendarz z widokiem nowych zdrapek, ktoś ma? :)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6572
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: ER33 » 27 sie 2019, 14:00

pat94 pisze:
27 sie 2019, 13:54
Jest kalendarz z widokiem nowych zdrapek, ktoś ma? :)
Jest na stronie 36 tematu ;)

Awatar użytkownika
pat94
Cwaniak
Posty: 318
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:23
Kontakt:

Re: Rozpoczęcie/zakończenie sprzedaży zdrapek [Przybyło - ubyło]

Post autor: pat94 » 27 sie 2019, 14:03

Chodziło mi o wygląd zdrapek, taki "kalendarzyk" co kolektury dostają :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 12 gości