Hiszpania

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Hiszpania

Post autor: SATEL » 19 sty 2019, 13:21

Dzień dobry :)

Wklejam link z tabelą do zdrapek hiszpańskich. Uwzględnione są tylko te po dyszku i piątaku. Postaram się na dniach uzupełnić o tańsze, ale nie obiecuję ;) W tabeli zawarte są szanse na wydrapanie poszczególnych kwot. Powodzenia na urlopie :) Dajcie znać jeśli coś nie działa, bo dopiero zaczynam się z tym bawić ;)


Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Hiszpania

Post autor: Nutaharion » 19 sty 2019, 13:33

Dzięki, przyda się :D
Dam znać jak polecę i zacznę drapać ^^
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: Hiszpania

Post autor: SATEL » 19 sty 2019, 14:06

Powodzenia Amigo :) Z informacji jeszcze: mobilne punkty idzie łatwo znaleźć. Poza punktem z watą (goście w kamizelkach) sporo jest na stacjach benzynowych. Na kanarach głównie Shell ale chyba też Respo albo podobnie. Na Majorce prawie każdy punkt "Tabacco" miał też zdrapki. Generalnie jeśli już sprzedają jest wielka okrągła naklejka z logo
once.JPG
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2019:01:19 13:53:38
Image taken on:
19 sty 2019, 12:53


Co do banków i odbioru hajsu powyżej 50 jura tylko jeden bank jest partnerem ONCE. Bank to La Caixia i nie ma najmniejszych problemów z odbiorem (przynajmniej do 5ciu stów). Jak pisałem wcześniej wypłacają hajs do 11-12 godziny. Na kontynencie możliwe że do 13tej. Good luck :D
la caixia.JPG
la caixia.JPG (11.8 KiB) Przejrzano 2312 razy
EXIF-Data show/hide
Original image recording time:
2019:01:19 13:51:35
Image taken on:
19 sty 2019, 12:51


Edit: zdrapki tutaj schodzą naprawdę powoli. Często drapałem po kilka dni w jednym punkcie i łapałem numery po kolei. Akurat siadło, ale mam wrażenie, że gdyby przenieść forum na rynek hiszpański to wpadałyby grube cyfry ;) Niestety na Majorce tylko krótki epizod a szkoda. Zacząłem się nawet zastanawiać czy nie rzucić tego wszystkiego i zamiast Bieszczad wybrać słoneczną Hiszpanię :D Ja pewnie podrapię przy kolejnej zimie. Pozdrawiam i sukcesów życzę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości