Bilans miesiąca

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Kamila » 07 lis 2019, 0:38

Dodano po 15 minutach 34 sekundach:
Zwrotu niepodam w procenatach bo niemam, ja mam plusy w procentach.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 07 lis 2019, 5:19

Kamila pisze:
07 lis 2019, 0:53
Ja robię jeszcze bilans wydatków każdą złotówke wydaną i wygraną zapisuje. Mam bilans czienny,miesięczny a nawet roczny. Licze całościowo gry i zdrapki oraz dodatkowo oddzielnie zdrapki. Zapisuje od wielu lat w sumie to bym niemusiała ale chce wiedzieć jak duży mam plus tyle jest wygranych. Na kuponach większy biznes jak na zdrapkach tyle powiem. Zdrapki bardzo lubię więc też drapie jak ktoś dobrze pomyśli to może kupować prawie same wygrywające zdrapki są sposoby. Oczywiście dużo zwrotów i drobnicy przy okazji się trafia. Prawie każdą zdrapke mam rozpisaną statystyki robie a zdrapek jest około 50. Statystyk nie robie tylko na zdrapki za 1 zł bo za dużo w paczce aż 200. Zdrapki za 1 zł jak już kupuje to metodą na czuja czyli na wyczucie losuje.

Dodano po 15 minutach 34 sekundach:
Zwrotu niepodam w procenatach bo niemam, ja mam plusy w procentach.
To może czas w końcu wstawić jakieś skany tych swoich wielkich wygranych?
Bo z całym szacunkiem, ale... Pisać sobie każdy może co chce.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Kamila » 07 lis 2019, 9:55

Narazie piszę z telefonu, zobaczę czy jakoś zdjęcia da się wstawiać, ale to może potrwać trochę.

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Amigo007 » 07 lis 2019, 18:06

Jak najbardziej da się wstawić zdjęcia także z telefonu. Ja korzystałem np. ze strony fotosik.pl po wrzuceniu tam zdjęcia generuje nam się min. link do wrzucenia zdjęcia na forum. Tak więc Kamila pochwal się jakimiś większymi wygranymi :-)

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Kamila » 07 lis 2019, 20:19

Uważam mój post za zbędny w tym temacie więc skasowałam treść.

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: AgaMarusia11 » 08 lis 2019, 18:52

A co to znaczy normalny telefon, a nie smartfon?
Jeśli nie miałabyś smartfona, to nie mogłabyś pisać na forum.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Kamila » 09 lis 2019, 21:44

Ten mój post też uważam za zbędny w temacie a że niewiem jak usunąć to skasowałam treść.

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: unReal » 09 lis 2019, 23:14

Kamila, ale co Ty chcesz udowodnić? Że jesteś mądrzejsza i bardziej bystra niż wszyscy inni? Co to kogo obchodzi jaki Ty masz telefon i ile płacisz za internet? Ty płacisz 5 zł, ale inni też płacą 5 zł, a jeszcze inny 10 czy 20 i co z tego? Przecież to nie jest żadna tajemnicza wiedza, wystarczy wejść na odpowiednią stronę w necie i sprawdzić, który operator jakie ma stawki.
Co do Twojego poobdzieranego szrotu, to jak widzisz Tobie on wystarcza, a mi (i pewnie większości ludzi) by taki telefon nie wystarczał. Po to technologia idzie naprzód, żeby z niej korzystać. Pisałaś gdzieś wcześniej, że smartfony oraz tablety są NIEPOTRZEBNE. Niepotrzebne są TOBIE, mi jak najbardziej te urządzenia ułatwią życie oraz PRACĘ (tak tak, pracuję - jak większość ludzi), także proszę Cię nie pisz takich bzdur, że te urządzenia nas szpiegują itd.

Nie wszyscy siedzą w domu tak jak Ty i liczą głupie cyferki, ludzie mają o wiele ciekawsze życie, latają po całym świecie, załatwiają różne sprawy, kontaktują się z dziesiątkami osób dziennie. Muszą to robić szybko i sprawnie, odbierać maile, robić przelewy bankowe, pracować w różnych programach itd. I właśnie takim ludziom potrzebna jest najnowsza technologia! Wyjedź sobie z tym Twoim szrotem za granicę i zapłać za internet 5 zł, to wystarczy on Tobie na 10 SEKUND połączenia.
Pisałaś też wcześniej, że nie trzeba pracować (sic!), wystarczy grać w lotto i zarabiać. No spoko, może Tobie wystarczy kilka tys. zł/miesiąc, Tylko, że ludzie zarabiają tyle w godzinę, albo w kilka minut. Ludzie zarabiają MILIONY USD/EUR na miesiąc i mają w dupie jakieś lotto. Oczywiście za chwilę napiszesz, że większość w naszym kraju zarabia 2-3 tys. zł i oczywiście będziesz miała rację, ale ktoś Tobie zabraniał zostać prezesem banku i zarabiać miliony/miesiąc?

TWOJE ŻYCIE - TWOJA SPRAWA, TYLKO NIE WYPOMINAJ INNYM, ŻE ROBIĄ ŹLE, A TY WIESZ WSZYSTKO NAJLEPIEJ!
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Kamila » 09 lis 2019, 23:43

Było pytanie o telefon to odpowiedziałam. A przelewy bankowe też robię a jeszcze więcej przelewów otrzymuje. I nie chce udowadniać że jestem mądrzejsza tylko niektórym moje informacje mogą się przydać. Rozumiem że ty wygraną w lotto masz gdzieś i sobie zarobisz te kilka tysięcy na godzinę a grasz dla sportu hobbystycznie dlatego jesteś zapisany na forum o tematyce lotto. Oj czuję że chyba mnie nie lubisz?

Dodano po 1 godzinie 15 minutach 43 sekundach:
Teraz wiadomo dlaczego niewygrywasz bo dla ciebie są to głupie cyferki gdzie inni siedzą i liczą te głupie cyferki.

Dodano po 51 minutach 2 sekundach:
Dodam że nigdzie na forum nietwierdziłam że żyje tylko z lotka. Wspominałam że mam wiele biznesów gram w różne loterie, konkursy, gra na giełdzie, wyścigi konne można konie obstawiać, można obstawiać wyniku meczu. Moją pasją jest granie tu czy tam aby grać i być w grze. Jestem prawdziwym graczem. Dla większości ludzi praca nie jest pasją, nienawidzą nawet swojej pracy. Pracowali by gdzie indziej lub wogóle. Nawet ci co zarabiają wiecej też bywają niezadowoleni z pracy którą wykonują. TAKA JEST PRAWDA. Jak ty jesteś zadowolny to wspaniale jestes w tej mniejszości co są zadowoleni.

Patka2006
Świeżak
Posty: 31
Rejestracja: 31 sie 2019, 17:14
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Patka2006 » 10 lis 2019, 9:09

Kamila,
Wszystko fajnie, fajnie. Ale czy tylko mi się wydaje, że nie na temat? Przeczytałam Twoje wypowiedzi, i z całym szacunkiem, ale nie mam pojęcia po co ani dlaczego je tu umieszczasz. Moim zdaniem nic nie wnoszą do tematu lotto.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości