Bilans miesiąca

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Kamila » 10 lis 2019, 9:42

Patka2006 a czy ty przypadkiem nie masz 13 lat? Twój nick to 2006 oczywiście każdy może wpisać w nick co mu się tylko podoba nie można się tym za bardzo sugerować. Tak tylko pytam bez urazy dla ciebie. Faktycznie zboczyłam od tematu lotto, do loteri tu na forum jest nawet odpowiedni dział więc nie ten temat.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Krzysiek » 10 lis 2019, 11:20

Prosiłbym wrócić do właściwego tematu. Na takie długie pogawędki to proszę założyć osobny temat w Hyde Park.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 25 lis 2019, 13:51

Ten miesiąc zapowiada się ,że będzie jednym z gorszych w mojej historii. Wpadło mi raptem parę "wygranych" można powiedzieć że zwrotów. Jeszcze zostało parę dni do podsumowania miesiąca, ale jeśli nie trafię jakiejś grubszej wygranej to będzie bardzo słabo. Dokładne dane już wkrótce.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 25 lis 2019, 16:06

Rocker pisze:
25 lis 2019, 13:51
Ten miesiąc zapowiada się ,że będzie jednym z gorszych w mojej historii. Wpadło mi raptem parę "wygranych" można powiedzieć że zwrotów. Jeszcze zostało parę dni do podsumowania miesiąca, ale jeśli nie trafię jakiejś grubszej wygranej to będzie bardzo słabo. Dokładne dane już wkrótce.

No to jestem ciekaw ktory z nas zanotuje większą wtopę..

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 26 lis 2019, 9:02

Na dniach zrobię jakieś podsumowanie i nie będę już nic drapał do końca miesiąca. Bardzo mały % zwrot jaki przewiduje troszkę psuje statystyki, ale i tak jest do przełknięcia porównując z grami lotto gdzie w większości przypadków nie wygrywam nic, dlatego gram rzadko tylko w lotto przy kumulacjach po parę milionów i EP. Gram tylko dla dużych wygranych dlatego też jestem świadom ,że mniejsze wygrane pozwalają tylko na nadrobienie strat lub na wyjście w ogólnym rozrachunku na zero przynajmniej przez jakiś czas.
Zobaczę jak wyjdzie bilans roczny na koniec 2019 roku jeśli zwrot z gry będzie mniejszy niż 40% pora na zmianę taktyki i ograniczenie zdrapek. Ostatnio robiłem taki bilans w kwietniu i wyszło nieźle ponad 53% zwrotu. Ciekawe czy jeszcze pobije w tym roku rekord wielkości wygranej w zdrapki w jednym losie czyli 150zł.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 28 lis 2019, 17:55

Zwrot z miesiąca prawie 36%, myślałem że będzie gorzej, ale to i tak jeden z gorszych wyników.

mulberry077
Cwaniak
Posty: 210
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:01
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: mulberry077 » 28 lis 2019, 18:28

:D przepraszam z góry za głupie pytanie, ale jak liczę poziom zwrotu? Wydałam póki co 1149zl a wróciło mi się 1059zl czy ja dobrze liczę że zwrot mam na poziomie 92%??

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 28 lis 2019, 22:22

mulberry077 pisze:
28 lis 2019, 18:28
:D przepraszam z góry za głupie pytanie, ale jak liczę poziom zwrotu? Wydałam póki co 1149zl a wróciło mi się 1059zl czy ja dobrze liczę że zwrot mam na poziomie 92%??
Zgadza się. Kurcze sporo wydałeś i coś ci większego chyba wpadło bo taki wynik to marzenie.

mulberry077
Cwaniak
Posty: 210
Rejestracja: 24 wrz 2019, 22:01
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: mulberry077 » 28 lis 2019, 22:41

Jestem kobietą :lol:
Czy ja wiem czy dużo? Sukcesywnie codziennie drapie max 3 zdrapki dziennie, ale wcześniej planuje które zdrapki kupuje, jeśli tej co chce nie ma w kolekturze, w której aktualnie jestem to nie kupuje innej. Zazwyczaj drapie droższe zdrapki, aczkolwiek i 1zl się zdarzają, tak jak mówię mam swój plan, którego się trzymam. Zapisuje też ile wydałam danego dnia i jakie zdrapki kupiłam oraz ile wygrałam. Mniej więcej do połowy miesiąca wysyłałam jeszcze Lotto, teraz się przerzucilam na Eurojackpot. W tym miesiącu najwyższą wygrana miałam w Wielkiej Krzyżówce 200zl, kilka 100zl w tej właśnie i Świątecznym Odlicznaniu, jakieś 60zl w playbooku i jakaś drobnicy lub zwroty, pustaki oczywiście też były. I co najważniejsze nie chodzę do jednej kolektury, a do kilku-kilkunastu, mam możliwość kupowania zdrapek w promieniu około 120 km od mojej miejscowości więc korzystam.
W październiku miałam duży plus, bo ustrzelilam w Wielkiej Krzyżówce 5000zl, oczywiście zdjecia są na forum. Jakby co mogę się podzielić że zdjęciami rozpiski tego co kupuje dokładnie i ile wygrywam na priv. A co będzie dalej zobaczymy oby dobra passa trwała, a listopad jeszcze się nie skończył więc nie wiadomo jaki ostateczny wynik będzie.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 03 gru 2019, 19:00

Ostatnio za wiele czasu nie mam stąd brak podsumowań codziennych, natomiast nie wygląda to lepiej niż w listopadzie:
Tam zwrot zakończył się na poziomie 23%, czyli na 357zl wydanych, wróciło tylko 82zl... Kiepsko największą wygrana 18zl w Win-Go
Standardowo w grach liczbowych prawie nic. Prawie bo raz wpadło 10zl w lotto plus.
Może na święta lotto przyniesie mi jakiś prezent i da jakiś większy zwrot

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości