Bilans miesiąca

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 02 sty 2020, 9:33

Grudzień od czasów prowadzenia przeze mnie statystyk okazał się najlepszym miesiącem
Dzieki zdrapce "podwójna gra" gdzie wpadło 50zl, jednej wygranej w EuroJackpot gdzie wpadło niecałe 40zl oraz Rubinowej, która w 2 tygodniach przyniosła delikatny plusik miesiąc zakończył się z wygranymi 169,80zl przy nakładzie 326,50zl co dało 52% zwrotu.

Z drugiej strony kiepsko to wygląda, kiedy piszę najlepszy miesiąc przy wtopionych prawie 160zl...

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 04 sty 2020, 0:13

A ja miałem farta w Grudniu i zwrot rzędu 82%. A i ten miesiąc będzie dobry bo wpadła niezła nagroda losowa.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 04 sty 2020, 13:42

Rocker pisze:
04 sty 2020, 0:13
A ja miałem farta w Grudniu i zwrot rzędu 82%. A i ten miesiąc będzie dobry bo wpadła niezła nagroda losowa.

W jakich grach/zdrapkach Ci się tak pofarcilo w grudniu i bieżącym miesiącu?

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 04 sty 2020, 22:40

marissaw007 pisze:
04 sty 2020, 13:42
Rocker pisze:
04 sty 2020, 0:13
A ja miałem farta w Grudniu i zwrot rzędu 82%. A i ten miesiąc będzie dobry bo wpadła niezła nagroda losowa.

W jakich grach/zdrapkach Ci się tak pofarcilo w grudniu i bieżącym miesiącu?
W owym temacie zdrapek podliczam tylko zdrapki, w gry liczbowe gram mało, a i tam mi ostatnio wpadło 155zł w EP.
Zdrapki:
Owocowa eksplozja 2 kupione w tym 1 x30zł,
Lotek przy jednej sztuce 40zł
Do tego sporo zdrapek ze zwrotem lub stawką x2 i tak się uzbierało.
A w tym miesiącu 200zł przy zakupie 2 sztuk pod koniec zeszłego roku, miałem jeszcze 30zł z tej paczki. Łącznie kupiłem te dwie sztuki.

Patmat
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 04 lis 2019, 16:04
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Patmat » 04 sty 2020, 22:41

marissaw007 pisze:
04 sty 2020, 13:42
Rocker pisze:
04 sty 2020, 0:13
A ja miałem farta w Grudniu i zwrot rzędu 82%. A i ten miesiąc będzie dobry bo wpadła niezła nagroda losowa.

W jakich grach/zdrapkach Ci się tak pofarcilo w grudniu i bieżącym miesiącu?
Panowie gdzie ten fart? Gość wyszedl na minusie a ty sie pytasz co zrobil ze tak mu dobrze poszlo?
Nie graj a bedziesz lepszy od niego...

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 05 sty 2020, 0:52

Patmat pisze:
04 sty 2020, 22:41
marissaw007 pisze:
04 sty 2020, 13:42
Rocker pisze:
04 sty 2020, 0:13
A ja miałem farta w Grudniu i zwrot rzędu 82%. A i ten miesiąc będzie dobry bo wpadła niezła nagroda losowa.

W jakich grach/zdrapkach Ci się tak pofarcilo w grudniu i bieżącym miesiącu?
Panowie gdzie ten fart? Gość wyszedl na minusie a ty sie pytasz co zrobil ze tak mu dobrze poszlo?
Nie graj a bedziesz lepszy od niego...
99,9% regularnych graczy leci na minusach, niewielu te minusy kontroluje i spisuje. Jak już kiedyś pisałem gram dla frajdy i statystyki też prowadzę dla frajdy. Więc tak - analizując kilka miesięcy gry, tak niewielki minus to spory fart.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 01 lut 2020, 13:04

Tak jak wspomniałem w tym miesiącu rekord bo wyszedłem na plus. Zwrot wyniósł 134%. Co prawda i tak to w ogólnym rozrachunku daje minus, ale rzadko zdarza się wyjść w miesiącu na plus. Szkoda ,że praktycznie nikt takich statystyk nie prowadzi bo chętnie bym zobaczył jak w dłuższym okresie czasu wychodzą bilansy tych co tak ciągle wygrywają na forum. Dzień łatwo mieć na plusie ,ale bilans na miesiąc czy rok już to weryfikuje i pokazuje prawdziwe minusy.

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 02 lut 2020, 7:40

Rocker pisze:
01 lut 2020, 13:04
Tak jak wspomniałem w tym miesiącu rekord bo wyszedłem na plus. Zwrot wyniósł 134%. Co prawda i tak to w ogólnym rozrachunku daje minus, ale rzadko zdarza się wyjść w miesiącu na plus. Szkoda ,że praktycznie nikt takich statystyk nie prowadzi bo chętnie bym zobaczył jak w dłuższym okresie czasu wychodzą bilansy tych co tak ciągle wygrywają na forum. Dzień łatwo mieć na plusie ,ale bilans na miesiąc czy rok już to weryfikuje i pokazuje prawdziwe minusy.

Widzę z miesiąca na miesiąc idzie coraz lepiej :)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: House » 04 lut 2020, 23:02

Rocker pisze:
01 lut 2020, 13:04
Tak jak wspomniałem w tym miesiącu rekord bo wyszedłem na plus. Zwrot wyniósł 134%. Co prawda i tak to w ogólnym rozrachunku daje minus, ale rzadko zdarza się wyjść w miesiącu na plus. Szkoda ,że praktycznie nikt takich statystyk nie prowadzi bo chętnie bym zobaczył jak w dłuższym okresie czasu wychodzą bilansy tych co tak ciągle wygrywają na forum. Dzień łatwo mieć na plusie ,ale bilans na miesiąc czy rok już to weryfikuje i pokazuje prawdziwe minusy.
U Mejkapa na filmikach najlepiej widać statystykę.Kilka/ kilkanaście odcinków spisz same podsumowania i widzisz jak się to przedstawia na przestrzeni kilkudziesięciu zdrapek czy kilkuset wydanych złotych... poszczególne odcinki czasami na plus ale sporo też odcinków gdzie wygrane symboliczne - tutaj na przestrzeni miesięcy nikt statystyki nie oszuka.

Jeśli kupujesz regularnie a nie ma cię co jakiś czas w alejce gwiazdek czy gwiazd to co najmniej połowę wkładu zostawiasz u TS. A ja jak robiłem statystyki to nawet grubo ponad połowę... aby mnie to tylko sfrustrowało, że głupich 50 zł nie mogę ustrzelić, że rzuciłem te zdrapki w ogóle w pizdu ;)

Miałem różne opinie w trakcie gry ale jednak jestem zdania, że jak już to trzeba uczepić się jednej gry czy zdrapki z gorącym przedziałem i kupować tylko to. Najgorsze co może być to skakanie po wszystkich grach tak jak ja to robiłem.

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 06 lut 2020, 8:55

House pisze:
04 lut 2020, 23:02
Rocker pisze:
01 lut 2020, 13:04
Tak jak wspomniałem w tym miesiącu rekord bo wyszedłem na plus. Zwrot wyniósł 134%. Co prawda i tak to w ogólnym rozrachunku daje minus, ale rzadko zdarza się wyjść w miesiącu na plus. Szkoda ,że praktycznie nikt takich statystyk nie prowadzi bo chętnie bym zobaczył jak w dłuższym okresie czasu wychodzą bilansy tych co tak ciągle wygrywają na forum. Dzień łatwo mieć na plusie ,ale bilans na miesiąc czy rok już to weryfikuje i pokazuje prawdziwe minusy.
U Mejkapa na filmikach najlepiej widać statystykę.Kilka/ kilkanaście odcinków spisz same podsumowania i widzisz jak się to przedstawia na przestrzeni kilkudziesięciu zdrapek czy kilkuset wydanych złotych... poszczególne odcinki czasami na plus ale sporo też odcinków gdzie wygrane symboliczne - tutaj na przestrzeni miesięcy nikt statystyki nie oszuka.

Jeśli kupujesz regularnie a nie ma cię co jakiś czas w alejce gwiazdek czy gwiazd to co najmniej połowę wkładu zostawiasz u TS. A ja jak robiłem statystyki to nawet grubo ponad połowę... aby mnie to tylko sfrustrowało, że głupich 50 zł nie mogę ustrzelić, że rzuciłem te zdrapki w ogóle w pizdu ;)

Miałem różne opinie w trakcie gry ale jednak jestem zdania, że jak już to trzeba uczepić się jednej gry czy zdrapki z gorącym przedziałem i kupować tylko to. Najgorsze co może być to skakanie po wszystkich grach tak jak ja to robiłem.
No tak na podstawie filmików Mejkapa można zebrać sporo danych. Są jednak minusy, Mejkap drapie wiele różnych zdrapek bo musi robić show, ludzie nudzili by się jakby uczepił się jednej zdrapki lub drapał by tylko takie w gorących przedziałach. Zdrapki drapane jak widać na filmikach są często bardzo losowe. Tak jak piszesz House mam podobne zdanie do zdrapek co ty. Ja osobiście drapię lub staram się drapać tylko te zdrapki gdzie są główne do wygrania bo nie widzę sensu zakupu zdrapek gdzie może wpaść paręset zł czy nawet ta psychologiczna granica tysiąc zł. Według mnie drapanie zdrapek gdzie nie ma konkretnej sumy do wygrania to dofinansowywanie TSA, który w zamian łaskawie rzuci paręset zł przyjmując w zamian setki tysięcy od graczy. Sama główna to przypadek losowy ,ale jednak możliwy, więc nie skreślam sam tej możliwości wygranej przez zakup zdrapek bez szans na główną.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości