Bilans miesiąca

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Rocker » 30 kwie 2019, 23:08

Jako ,że mało kto robi bilans miesiąca , temat jest niezbyt popularny to myślę że nie ma sensu zakładać tematu bilans roczny.
Akurat mija rok od momentu kiedy zacząłem spisywać dokładnie wydatki na zdrapki. Podkreślam tylko zdrapki więc sumując minus jest o wiele większy.
ROCZNE PODSUMOWANIE:
WYDANE: 3316zł
WYGRANE: 1769zł
Przegrane: 1547zł

Staram się wydawać średnio max 5 zł na dzień na zdrapki. Po 10zł w soboty i niedzielę. Do tego rzadko ale zdarzyły się jakieś paczki jako dodatek. Paczkę Wielkiej Zdrapki drapałem 10 tygodni, 1 zdrapka na tydzień. Kupuję raczej po parę sztuk maksymalnie zdrapek w różnych punktach. Nie skubię tych samych paczek chyba że bezwiednie. Były małe dodatkowe polowania zdrapek np. Rozbij bank i szczęśliwe linie w zeszłym roku.
Podsumowując zdrapki to zło, a tym bardziej te nowe co powstają. Zwroty mydlące oczy i nic więcej. Z pośród ludzi na forum po wpisach widzę ,że i tak mało drapię. Aż strach pomyśleć ile tysiaków przegrali użytkownicy forum.
Mam nadzieję ,że komuś mój wpis pomoże i zobaczy ile to kasy wyrzuca się w błoto.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Krzysiek » 30 kwie 2019, 23:15

Niestety zdrapki zjechały i to okrutnie na dół, a po ostatnich manewrach w tabeli wygranych widać że TS tnie i to ostro.
W końcu nie na darmo reklamują je, po prostu TS wyhaczyło dobry szmal na tym.
Ja też nie kupuje juz tak zdrapek jak rok i dwa temu. Coś się tam kupi ale bez szału. Lepiej iść w gry liczbowe. Mimo że tez ciężko trafić np. w tak popularne Mini to jednak nie przewalisz tyle co w Zdrapki chyba że systemami i albo wielka ilością zakładów.
TS na zdrapkach ma kopalnię złota.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Sollen
Maniak
Posty: 784
Rejestracja: 22 lip 2018, 16:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Sollen » 03 maja 2019, 0:24

Rocker pisze:
30 kwie 2019, 23:08
Jako ,że mało kto robi bilans miesiąca , temat jest niezbyt popularny to myślę że nie ma sensu zakładać tematu bilans roczny.
Akurat mija rok od momentu kiedy zacząłem spisywać dokładnie wydatki na zdrapki. Podkreślam tylko zdrapki więc sumując minus jest o wiele większy.
ROCZNE PODSUMOWANIE:
WYDANE: 3316zł
WYGRANE: 1769zł
Przegrane: 1547zł

Staram się wydawać średnio max 5 zł na dzień na zdrapki. Po 10zł w soboty i niedzielę. Do tego rzadko ale zdarzyły się jakieś paczki jako dodatek. Paczkę Wielkiej Zdrapki drapałem 10 tygodni, 1 zdrapka na tydzień. Kupuję raczej po parę sztuk maksymalnie zdrapek w różnych punktach. Nie skubię tych samych paczek chyba że bezwiednie. Były małe dodatkowe polowania zdrapek np. Rozbij bank i szczęśliwe linie w zeszłym roku.
Podsumowując zdrapki to zło, a tym bardziej te nowe co powstają. Zwroty mydlące oczy i nic więcej. Z pośród ludzi na forum po wpisach widzę ,że i tak mało drapię. Aż strach pomyśleć ile tysiaków przegrali użytkownicy forum.
Mam nadzieję ,że komuś mój wpis pomoże i zobaczy ile to kasy wyrzuca się w błoto.
Podziwiam za żelazną wolę mimo wszystko. Zwykle kupuję coś codziennie, ale zdarza mi się 2 razy na tydzień nakupować zdrapek za 30-50 zł i zwykle wtedy mam wielkie 0, przecież to czysty fart. A wszystkie drobnice i zwroty, a nawet zdrapane 50 zł które nie wpada tak często nawet w zdrapce za 10.. idzie na kolejne zdrapki, ne udawajmy że nie, i to w szybkim tempie. I to wielka wada drapania - wszystko dzieje się szybko, straty się zacierają przy liczeniu, a są niepomiernie większe. Nie mam fuksa ani w mini, ani EJ, ani lotto+ ale wolę już to puszczać, bo żyję swoim życiem a nieraz drobnica się trafi to się tak nie przejmę czy taki a taki przedział, taka zdrapka a taka.. puszczam CT i tyle. Zbieram się od dawna do bilansu miesiąca ale nie mam na to siły i wolę nie wiedzieć. Może zrobię tak, że dziennie zdrapki za 10 zł - niezależnie czy jedna za 10, czy 5 za 2 zł. Zobaczymy ile WYJDZIE.. mi bokiem : D

Ratownik1989
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 24 cze 2019, 6:46
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: Ratownik1989 » 01 sie 2019, 16:40

Bilans lipca wydane 786 zł wygrane 1315 zł na plus 529zl głównie dzięki ostatniej wygranej w GK 500 zł największy minus na zdrapkach za 5 zł wydane 355 zł wygrane 20 zł...

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 30 wrz 2019, 20:10

Statystyki prowadzę od niedawna, wszystko teraz sobie zapisuje. Limit na granie to 74,50zl tygodniowo. W skład tego wchodzi 11zdrapek za złotówkę, 5 zdrapek za 2zl, 3 zdrapki za 3zl, 2 zdrapki za 5zl, 5 zakładów Keno, lotto plus na każde losowanie i 1x EuroJackpot. Codziennie jestem w kolektorze i coś z tego gram, żeby nie grać wszystkiego na raz, bo mogło by za bardzo kusić zwiększyć limit. Mam nadzieję że tak pozostanie :)
Co do podsumowania za wrzesień, to bardziej podsumowanie tygodniowe ( odkąd wszystko skrupulatnie zapisuje ):
Wydane 74,50zl zwrot 38zl tak, że na poziomie 51%. Mogło być lepiej,ale nie jest też tak najgorzej. Największą wygrana w zdrapce za 3zl szczęśliwe linie - 15zl. Jedynie w zdrapkach za 1zl i Euro Jackpot brak wygranych. Zobaczymy jak statystyka będzie wyglądać z podsumowaniem października :)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 02 lis 2019, 21:27

W październiku wydane 359,50zl, wygrane 167zl, zwrot na poziomie 46%. W dalszym ciągu EuroJackpot nie przyniósł wygranej choćby najmniejszego stopnia, podobnie mini. Na 13zakladow 0zl wygranych. Ze zdrapek zdecydowanie najmniej opłacalne są te za 5zl. W tym miesiącu tylko jeden zwrot, reszta pusta. Największą wygrana 50zl w Szybkie 50zl. Zdrapki za 1zl przyniosły zwrot na poziomie wkladu.
Podsumowując, zamknięcie daje -192,50zl

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: mzielakzielakm » 02 lis 2019, 23:27

marissaw007 pisze:
02 lis 2019, 21:27
W październiku wydane 359,50zl, wygrane 167zl, zwrot na poziomie 46%. W dalszym ciągu EuroJackpot nie przyniósł wygranej choćby najmniejszego stopnia, podobnie mini. Na 13zakladow 0zl wygranych. Ze zdrapek zdecydowanie najmniej opłacalne są te za 5zl. W tym miesiącu tylko jeden zwrot, reszta pusta. Największą wygrana 50zl w Szybkie 50zl. Zdrapki za 1zl przyniosły zwrot na poziomie wkladu.
Podsumowując, zamknięcie daje -192,50zl
Szybkie 50 faktycznie podnioslo Ci procentowy wynik. Bo z tego co obserwowałem to w grach liczbowych w zeszlym miesiącu wyjatkowo Ci nie szło

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 03 lis 2019, 9:14

mzielakzielakm pisze:
02 lis 2019, 23:27
marissaw007 pisze:
02 lis 2019, 21:27
W październiku wydane 359,50zl, wygrane 167zl, zwrot na poziomie 46%. W dalszym ciągu EuroJackpot nie przyniósł wygranej choćby najmniejszego stopnia, podobnie mini. Na 13zakladow 0zl wygranych. Ze zdrapek zdecydowanie najmniej opłacalne są te za 5zl. W tym miesiącu tylko jeden zwrot, reszta pusta. Największą wygrana 50zl w Szybkie 50zl. Zdrapki za 1zl przyniosły zwrot na poziomie wkladu.
Podsumowując, zamknięcie daje -192,50zl
Szybkie 50 faktycznie podnioslo Ci procentowy wynik. Bo z tego co obserwowałem to w grach liczbowych w zeszlym miesiącu wyjatkowo Ci nie szło
Gry liczbowe mają to do siebie, że często dają jeszcze większy minus niż zdrapki. W październiku raz 3 w plusie się trafiła i kilka razy w Keno 4zl lub zwrot. Ale cóż, aby wygrać trzeba grać :) może listopad przyniesie jakiś lepszy wynik :)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: House » 05 lis 2019, 23:15

marissaw007 pisze:
02 lis 2019, 21:27
W październiku wydane 359,50zl, wygrane 167zl, zwrot na poziomie 46%. W dalszym ciągu EuroJackpot nie przyniósł wygranej choćby najmniejszego stopnia, podobnie mini. Na 13zakladow 0zl wygranych. Ze zdrapek zdecydowanie najmniej opłacalne są te za 5zl. W tym miesiącu tylko jeden zwrot, reszta pusta. Największą wygrana 50zl w Szybkie 50zl. Zdrapki za 1zl przyniosły zwrot na poziomie wkladu.
Podsumowując, zamknięcie daje -192,50zl
Masz zwrot nieco wyższy jak ja mam. Tak między 30% a 50% się wszystko obija. Gdyby nie szybkie50 to byś miał zwrot procentowy bardziej mojego. Tutaj zwrot powyżej 50% wkładu to jest powód do świętowania. Grzybek to wiedział i rzucił to wszystko mając ponad 100% zwrotu za dany miesiąc bo taki miesiąc by mu się za szybko nie powtórzył ponownie... szkoda że więcej osób poza nami i Rockerem nie robi takich statystyk. Było by bardziej widoczne jaki zwrot wchodzi w grę. Można przecież podawać zwrot w procentach, nie trzeba podawać w złotówkach, jak kogoś boli, że mu się zagląda do portfela 8-)

marissaw007
Lubi chajc
Posty: 491
Rejestracja: 14 wrz 2019, 23:17
Kontakt:

Re: Bilans miesiąca

Post autor: marissaw007 » 06 lis 2019, 19:08

Też bym chciał, żeby więcej osób określało swój poziom zwrotu. Zakladam, że dobre 3/4 to jest między 30, a 50%, sporadyczne przypadki dają większy zwrot. W zasadzie jestem ciekaw czy ktoś nie wygrywając nagrody z 1 czy 2 stopnia jest w stanie wyjść 2 miesiące pod rząd na plus. No i niestety patrząc na mój poczatek bieżącego miesiąca trzeba również brać pod uwage, że zdarzają się wyniki dużo poniżej wspomnianych 30%. Jednocześnie dość mocno zniechęcając do gry.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości