Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Ile rodzajów zdrapek kupujesz jednorazowo?

Jeden rodzaj
13
22%
Dwa rodzaje
7
12%
Trzy rodzaje
8
14%
Na tyle na ile pozwala mi portfel
31
53%
 
Liczba głosów: 59

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Krzysiek » 08 sie 2018, 21:00

No właśnie. Temat do przyznawania się do swojego uzależnienia :lol:
Ja ostatnio zmieniłem taktykę. Obecnie kupuję tylko jeden rodzaj zdrapki mianowicie Kasax5 dlatego że dość dobrze mi w niej idzie.
Wyciągnąłem z niej już 2x po 20 zł, 2 x po 10 zł oraz chyba z 5 razy po 5 zł . Nie będę liczył zwrotów.

Zresztą doszedłem do wniosku że najlepiej jest się oprzeć na 1 rodzaju ze względu tego iż raz trzymamy portfel pod kontrolą. Dwa to boje się że takie parcie na np. 4 rodzaje po 1 zdrapce nie ma sensu bo można utopić.
Raz za czasu biorę EP, oraz trochę przystopowałem z Jokerem którego tez często brałem z faktu że zaczynają wychodzić pustaki
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: House » 08 sie 2018, 22:14

Ja dotychczas różnie kupowałem. Skaczę po wszystkich pułapach cenowych i w zdrapkach i w grach liczbowych. Ale od 10ego sierpnia mam plan skupić się na tym na czym od czasu do czasu coś mi wpada czyli na drobnicy po 1-2-3 zł... może i na tych po 10/20 zł jest większa szansa na coś więcej ale ja w ogóle tego "więcej" nie trafiam... te zdrapki po 10/20 zł czyszczą portfel w mgnieniu oka i pozostaje tylko frustracja, a te po 1-2-3 zł to nie są odczuwalne aż tak bardzo :) Minus taki, że główne są stosunkowo niskie ;] Do tego dorzucę trochę mini, lotto i keno i coś tam się będzie kręcić.

Może założę jakiś temat na forum - coś w rodzaju bloga ze statystyką tego jak mi idzie. Będzie łatwiej się wtedy trzymać wyznaczonego limitu wydatków :D np. 10 zł dziennie co by dało 300 zł miesięcznie, albo 6,66 zł dziennie co by dało 200 zł miesięcznie, ale na tej zasadzie, że za to co wygram to nie gram, tylko sztywno 10 zł dziennie. Coś pomyślę ;)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Krzysiek » 08 sie 2018, 23:38

Ja staram się nie przekraczać budżetu 6,50 - 7,50. ( zdrapki i Mini) Więcej tylko wydaje jak np. jest Lotto. W zeszłym i poprzednim tygodniu brałem tez Jokera tak jak pisałem ale zaczęły wypływać pustaki to odpuściłem. Do tego raz za czasu EP. W piątek do tego dokooptuje dopiero 3 raz od września zakład EJ. Premia w robocie do wypłaty była to a jak! można sobie pozwolić.

Generalnie to w ogóle temat i sprawa zdrapek jest śliska bo można na nich wyczyścić sobie portfel i to zdrowo. To jest zawsze takie balansowanie na linie , na plus - minus. No chyba że pociągniemy i stopień.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Morrison44
Janusz Gry
Posty: 54
Rejestracja: 17 lip 2018, 19:59
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Morrison44 » 15 lis 2018, 16:59

Zastanawiałem się, gdzie to umieścić, wrzucam tu, bo to w sumie o pieniądzach. Taki artykuł o zdrapkach, co się natknąłem dziś, myślę, że jak się wczytać, to i to forum, choć bez nazwy jest wspomniane: https://www.wprost.pl/gospodarka/10168287/zdrapki-podbijaja-serca-polakow.html

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Nutaharion » 15 lis 2018, 17:13

Widać że bazowali na starej wersji Arkusza Zdrapkowego bo "Multiforsa" już jest pusta :D
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Krzysiek » 15 lis 2018, 17:21

Ale wspomnieć nazwę forum by mogli :mrgreen: :mrgreen:
@tier powinien naskrobać jakiegoś maila o treści:
"Hej, tu admin forum lotek, jesteśmy zaszczyceni że czytacie nasze forum ,a może tak mała reklama?" :mrgreen:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: grzybek » 15 lis 2018, 17:37

Też się wczoraj na ten artykuł natknąłem, ale po mojemu to bardziej do wykopu się odnieśli niż do innego forum (naszego czy multipasko) ;)

Awatar użytkownika
Pawelsik
Świeżak cebula
Posty: 87
Rejestracja: 04 sie 2018, 9:47
Lokalizacja: KRYNICA-ZDRÓJ
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Pawelsik » 15 lis 2018, 19:41

Ja to mam tak, że jeśli w portfelu mam gotówkę to trzymam ją na lotto, bo w okolicy nigdzie nie ma jeszcze terminali w kolekturach (na szczęście). Zazwyczaj noszę ze sobą 30-60zł w portfelu ale zdarza się tak, że nie mam ani grosza i płacę wszędzie kartą, to wtedy nie puszczam lotto. Taka bezpieczna opcja mi się wydaje, niż noszenie ze sobą 100 lub więcej złotych, bo korci aby zagrać codziennie, ale jednak trzeba się liczyć z tym że to pójdzie w 99% na straty.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: ER33 » 16 lis 2018, 11:22

Morrison44 pisze:
15 lis 2018, 16:59
Zastanawiałem się, gdzie to umieścić, wrzucam tu, bo to w sumie o pieniądzach. Taki artykuł o zdrapkach, co się natknąłem dziś, myślę, że jak się wczytać, to i to forum, choć bez nazwy jest wspomniane: https://www.wprost.pl/gospodarka/10168287/zdrapki-podbijaja-serca-polakow.html
Nie wiem czy akurat do naszego forum się odnieśli. Wymieniają tam zdrapkę "Super prezent" jako jedną z atrakcyjnych, a u nas w rankingach leży ona na samym dnie :lol:

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: House » 16 lis 2018, 13:54

Pewnie do rankingu zdrapek z excela się odnosili ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości