Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Ile rodzajów zdrapek kupujesz jednorazowo?

Jeden rodzaj
13
22%
Dwa rodzaje
7
12%
Trzy rodzaje
8
14%
Na tyle na ile pozwala mi portfel
31
53%
 
Liczba głosów: 59

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Rocker » 07 lut 2019, 13:34

Tabaluga pisze:
06 lut 2019, 21:47
Ja dziś wyczyściłem portfel o 200 zł i wynik 0 :evil: Chciałbym tu poruszyć temat bo nie ma gdzie indziej tego napisać.Chodzi mi o to żeby zakazać kolektorom drapania zdrapek w ich punktach a powód:Mam u siebie punkt a pewnie i wielu z nas też takie ma gdzie kolektor patrząc jak się drapie na miejscu potem sam kupuje.Fajnie jest zebrać 4 puste pod rząd a kolektor wezmie nr 005 gdzie jest 80zł.Doświadzczyłem tego już 3 razy więc jaka to uczciwwość jak ktoś po naszych pustakach łapie wygrane.Może to i głupie co napisałem ałe niektórzy tylko czekają na takie okazje.
A co to za różnica czy to kolektor czy ktoś inny. Jeden wyłapuje pustaki ,a drugi wygrywa. Tak działa ta zabawa. Tak samo może ktoś stać w kolekturze i patrzeć jak ktoś inny wydrapuje pustaki z paczki i potem wykupić pozostałe pełne. A jak nawet nikt pustaków z paczki by nie monitorował to nic nie zmieni, jest stały zwrot z paczki + nagrody losowe. To tak samo można powiedzieć ,że fory mają ci co monitorują wygrane w zdrapkach bo wiedzą jakie przedziały są dobre i w których jest szansa na wygraną.
A pro po dalszych wypowiedzi na forum. Sprzedawcy polecają każdą zdrapkę, nawet bez głównych. To ich praca, czy to by były bułki czy coś innego trzeba to sprzedać, a zachęcając do kupna jest większa szansa na zarobek.

Krisek
Cwaniak
Posty: 230
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:03
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: Krisek » 08 paź 2019, 14:01

Podajcie jakiś ulubiony mix zdrapek? :D

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: AgaMarusia11 » 09 paź 2019, 0:01

Krisek pisze:
08 paź 2019, 14:01
Podajcie jakiś ulubiony mix zdrapek? :D
Po kolei, jak leci :mrgreen: :lol:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: ER33 » 09 paź 2019, 0:28

Krisek pisze:
08 paź 2019, 14:01
Podajcie jakiś ulubiony mix zdrapek? :D
Od najmniejszej do największej :lol: :D

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: House » 09 paź 2019, 13:38

Krisek pisze:
08 paź 2019, 14:01
Podajcie jakiś ulubiony mix zdrapek? :D
Mix z kosza. Czasami jakieś niedodrapane zwroty się trafiają :lol:

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Posty: 174
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:59
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: wukiru » 10 paź 2019, 19:35

Ale ostatnie dni mam marne. Co bym nie kupił to pustak albo najwyzej marne zwroty... :( Tracę wiarę

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: unReal » 10 paź 2019, 20:54

wukiru pisze:
10 paź 2019, 19:35
Ale ostatnie dni mam marne. Co bym nie kupił to pustak albo najwyzej marne zwroty... :( Tracę wiarę
Ja mam tak samo, dlatego trochę odpuściłem. Kupuję 1-2 zdrapki dziennie i to te tańsze, jakieś kupony, ale też raczej pojedyncze zakłady. Ja jestem zdania, że jak nie idzie, to nie ma co pakować grubej kasy, bo i tak nic z tego nie będzie. Wpadnie coś większego, to można znowu poszaleć, jak nie to przynajmniej dużo nie utopię. Głowa do góry, małymi kroczkami, ale do przodu.
Na stronie lotto jest info o rekordowej wygranej w ML, ktoś wysłał JEDEN zakład na CT i wygrał ponad 377 tys. zł. Więc sam widzisz, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby trafić główną, wystarczy 1,5 zł :)
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
wukiru
Janusz kombinator
Posty: 174
Rejestracja: 13 sie 2019, 10:59
Kontakt:

Re: Ja bardzo czyścicie swoje portfele?

Post autor: wukiru » 10 paź 2019, 21:28

unReal pisze:
10 paź 2019, 20:54
wukiru pisze:
10 paź 2019, 19:35
Ale ostatnie dni mam marne. Co bym nie kupił to pustak albo najwyzej marne zwroty... :( Tracę wiarę
Ja mam tak samo, dlatego trochę odpuściłem. Kupuję 1-2 zdrapki dziennie i to te tańsze, jakieś kupony, ale też raczej pojedyncze zakłady. Ja jestem zdania, że jak nie idzie, to nie ma co pakować grubej kasy, bo i tak nic z tego nie będzie. Wpadnie coś większego, to można znowu poszaleć, jak nie to przynajmniej dużo nie utopię. Głowa do góry, małymi kroczkami, ale do przodu.
Na stronie lotto jest info o rekordowej wygranej w ML, ktoś wysłał JEDEN zakład na CT i wygrał ponad 377 tys. zł. Więc sam widzisz, że wcale nie trzeba wydawać fortuny, aby trafić główną, wystarczy 1,5 zł :)
Dobrze prawisz :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 7 gości