Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Zgnolek
Cyc
Posty: 4
Rejestracja: 04 lut 2021, 13:27
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: Zgnolek » 17 kwie 2023, 22:38

ma ktoś rozkład wygranych z paczki na te nowsze zdrapki? Np.: diamentowy milion?

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: grzybek » 18 kwie 2023, 1:43

Jak znam życie są takie rozkłady

100 + 40 + 20
100 + 3×20
2×40 + 2×20
1×40 + 4×20
Itp.

Suwmiarka
Cyc
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2023, 10:40
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: Suwmiarka » 12 lip 2023, 14:38

MobilisA075 pisze:
19 lis 2022, 16:03
STUMPY21 pisze:
19 lis 2022, 13:47
A Fast Cash jak było 50 zł to też już głównej nie ma?
Nie ma
A ja mam takie ogólne pytanie odnośnie nagród głównych i gwarantowanych w jednej paczce, jak to jest, czy jeśli trafiło się w danej paczce jakąś zdrapkę z nagrodą niższego rzędu, to znacz,y że w tej paczce nie ma już nagrody głównej? Czy one występują dodatkowo, oprócz typowego, gwarantowanego rozkładu?

Np. w Zielonej Pensji trafiłem 50zl, czy to znaczy że w tej paczce już nie ma nagrody głównej, adekwatnie do pytania powyżej o FastCash? I jeśli tak, to z czego to wynika i skąd wiadomo czy w danej paczce może być nagroda główna (nie chodzi mi o przedziały, tylko właśnie w kontekście że np. zdrapalem nagrodę za 10/20/50 w danej paczce i czy to oznacza że już nie będzie w niej głównej).

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: grzybek » 12 lip 2023, 15:31

Na pytanie z czego to wynika to odpowiadam że kiedyś lotto dawało do kolektur takie aneksy do regulaminu w których było rozpisane od jakiej kwoty zaczynają się nagrody losowe w danej zdrapce. Obecnie te dziady nie chcą tych karteczek już dawać ale w większości przypadków można się domyślić od jakiej kwoty są nagrody losowe.

W paczce może być tylko 1 nagroda losowa. Jeśli trafisz 50 ktore ma status nagrody losowej to głównej już tam nie będzie. I to działa w obie strony.

Awatar użytkownika
MobilisA075
Lottożłop
Posty: 1456
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:02
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: MobilisA075 » 12 lip 2023, 15:32

W Zielonej pensji 50 jest gwarantowane, ale nie w każdej paczce jest. Losowe od 100

Suwmiarka
Cyc
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2023, 10:40
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: Suwmiarka » 12 lip 2023, 16:54

grzybek pisze:
12 lip 2023, 15:31
Na pytanie z czego to wynika to odpowiadam że kiedyś lotto dawało do kolektur takie aneksy do regulaminu w których było rozpisane od jakiej kwoty zaczynają się nagrody losowe w danej zdrapce. Obecnie te dziady nie chcą tych karteczek już dawać ale w większości przypadków można się domyślić od jakiej kwoty są nagrody losowe.

W paczce może być tylko 1 nagroda losowa. Jeśli trafisz 50 ktore ma status nagrody losowej to głównej już tam nie będzie. I to działa w obie strony.
Rozumiem, a jak oszacować, które nagrody są już losowymi w poszczególnych zdrapkach? Domyślam się, że chodzi o "większe" wygrane, ale jak to uściślić. Czy na przykładzie tej Zielonej Pensji losową wygraną jest już 100zl czy dopiero 200? Zapewne ma to związek z nominałami sumującymi się na nagrody gwarantowane w paczce(?).

Dodano po 2 minutach 16 sekundach:
MobilisA075 pisze:
12 lip 2023, 15:32
W Zielonej pensji 50 jest gwarantowane, ale nie w każdej paczce jest. Losowe od 100
Czyli rozumiem, że mimo trafienia 50zl, warto grać dalej, bo główna w takiej paczce może nadal być? Przedział ok.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: grzybek » 12 lip 2023, 17:55

Uogólniając najbardziej jak się da to:

- w losach po 5zł poza Super liniami wszystko powyżej 50zł to są nagrody losowe.

- w losach po 10zł wszystko powyżej 100zł to na pewno nagrody losowe, choć w ostatnich premierach losowe są już w zasadzie od 70zł.

Najczęsciej takie pytania o nagrody losowe/gwarantowane padają w stosunku do losów po 5 i 10zł. Ja mam taką zasadę i to się tyczy w zasadzie wszystkich zdrapek że jak wyłowię przynajmniej 50zł to z takiej paczki już nic nie kupuję.

Demo1
Cwaniak
Posty: 262
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: Zdrapki - rozkład wygranych w danej paczce, sumy gwarantowane, nagrody losowe

Post autor: Demo1 » 06 sty 2024, 19:14

Nie biorąc po uwagę głównych wygranych, tylko do 2 stopnia to na jaką paczkę byście się zdecydowali? Zastanawiam się sam co wziąć ale za duży wybór i nie mam pojęcia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości