Zdrapki - nasze ulubione

Jakie zdrapki najczęściej kupujecie?

1 zł
10
6%
2 zł
23
15%
3 zł
21
14%
5 zł
46
30%
10 zł
37
24%
20 zł
9
6%
30 zł
8
5%
50 zł
1
1%
 
Liczba głosów: 155

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
sqoot
Uzależniony od gry
Posty: 900
Rejestracja: 23 lip 2018, 14:55
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

Re: Zdrapki - nasze ulubione

Post autor: sqoot » 02 cze 2019, 13:05

Nie no krzyżówka odpada 🤦‍♂️
Gra Grupowa na [spam]

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Zdrapki - nasze ulubione

Post autor: newużytkownik » 02 cze 2019, 14:55

Ciężko określić moją ulubioną zdrapkę. Mogę napisać których nie lubię - nie lubię zdrapek w których jest niejasno określone pole do zdrapania (m.in irytowała mnie bardzo "Gorąca"), bo zaczynasz drapać a tu od razu kwoty albo co gorsza literki. Nie jestem fanem też Krzyżówek choć lubię ich grafikę i zamysł - jednak od zdrapki wymagam emocji do samego końca, a z Krzyżówek ciężko uzyskać odpowiednią dawkę emocji, bo od razu wszystko widać.

Z perspektywy czasu mogę napisać, że bardzo lubiłem Super 7, Kopalnie, Super Vabank, Szczęśliwe linie, Ekstra Pensję, Maxi Cash, czyli takie klasyczne. Nie lubiłem natomiast Zodiaka ani starego ani nowego choć naprawdę stare wersje graficznie wymiatały to formuła 3 takich samych kwot średnio mi odpowiadała.

Nie lubię też zdrapek zbytnio drenujących portfele, a zatem wszystkich od 10 zł wzwyż - no nie oszukujmy się kupowanie "Brylantów" drenuje kieszeń i to ostro. Trafisz na serię pustaków i jesteś o minimalną krajową do tyłu. Chciałbym aby wprowadzili zdrapkę tanią ale oferującą np. 500 tys. zł tak jak dawniej. Wtedy byłaby przednia zabawa a tak to jest kiepsko.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości