Konieczność logowania

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
ralfek
Cwaniak
Posty: 207
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Konieczność logowania

Post autor: ralfek » 16 sty 2020, 16:17

Cześć wszystkim, mam taki wniosek.

Na forum osoby niezalogowane mogą zobaczyć tylko 3 posty. Jest to bardzo kiepskie rozwiązanie jeśli chodzi o promocję forum ponieważ cierpi na tym indeksacja w google, a to powoduje spadek pozycji forum i mniejsza ilość odwiedzin bo google indeksuje "Przejrzałeś już 3 posty, aby zobaczyć więcej . Zaloguj" zamiast prawdziwej treści.

Rozumiem, czemu zrobiono taki wymóg ale niestety działa to na niekorzyść, niech Admin to przemyśli :)
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

tier
Moderator
Posty: 966
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: tier » 18 sty 2020, 13:17

Od kiedy jest taki wymóg więcej ludzi loguje i rejestruje się na forum.

ralfek
Cwaniak
Posty: 207
Rejestracja: 10 wrz 2018, 13:37
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: ralfek » 20 sty 2020, 12:12

Ok, chyba przedwcześnie się odpaliłem, teraz sprawdziłem indeks wyszukiwarki i strony się indeksują mimo blokady ;)
Wyniki Lotto oraz narzędzia ułatwiające grę - od 2009 roku, Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: grzybek » 11 lip 2021, 18:50

Zastanawiałem się dzisiaj pod kątem samego forum, czy coś bym zmienił, dodał, odjął. W sumie jest jedna taka rzecz.

Czy nie można by na nowo albo chociaż na jakiś czas otworzyć tego forum dla wszystkich, w sensie żeby mozna było swobodnie czytać posty?

Teraz już nie rejestruje się po 30 osób dziennie (ten bum po wprowadzeniu limitu postów, to zalogowali się stali ale tylko głównie czytelnicy) a od dawna już tylko po 2-3-4 nowe duszyczki dziennie. W ostatnim roku przybyło x osób ale prawie nikogo kto się regularnie udziela, na placach jednej ręki można policzyć. Niektórzy zalogowali się bo dostali na fb link do forum do literek kontrolnych w zdrapce czy czegokolwiek, przeczytali i wyszli. Teraz potrzeba osób które przyjda tutaj z pasją, które wpierw poczytają kilka dni, tygodni, zainteresują się i dopiero podejmą dyskusję.
Może otwarcie forum nie sprawi że jakoś drastycznie wzrośnie liczba rejestracji a może utrzyma się obecny poziom, ale moim zdaniem pojawią się jednostki, które na tym forum zostaną dłużej i jednak będą skłonne do dyskusji.

Ode mnie tyle, co na to inni i przede wszystkim nasz prezes forumowy, bo może ma inną wizję niż ja ;)

Awatar użytkownika
GracekGracekx321
Cwaniak
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2021, 14:13
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: GracekGracekx321 » 13 lip 2021, 16:51

Też byłbym za "otworzeniem" forum :mrgreen: Zawsze to lepsze indeksowanie.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: Krzysiek » 13 lip 2021, 21:39

Piszcie do admina @tier ;)
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: grzybek » 14 lip 2021, 19:26

Nawiązując do wypowiedzi raflika, to i ja się podzielę jak to było zanim dotarłem na jeszcze wtedy forumlotto.
Stare forumlotto śledziłem pół roku zanim się zalogowałem, choć najpierw przeglądałem tylko zdrapki w archiwum bo nigdzie indziej nie można było o tym poczytać, nawet na stronie lotto a na forum były wszystkie od 2008r. ze zdjęciami, tabelami itd. po prostu skarbnica wiedzy, której wtedy byłem głodny. Potem byłem już widzem tego co się aktualnie dzieje w zdrapkach, polowania na EP, KNŻ, MC, blank ze swoimi paczkami zdrapek, gorące przedział w zdrapkach... Stwierdziłem że musze do tej społeczności dołączyć. W tamtych latach ze świecą było szukać bardziej profesjonalnego forum o zdrapkach, grach liczbowych i ludzi którzy tak ogarniali temat. I w sumie tak jest do dzisiaj bo mimo obecności zdrapkowiczów na fb czy yt oni nic ciekawego, mądrego nie wnoszą a forum jednak ma to coś w sobie. I gdyby 8 lat temu forum było półzamknięte to nie wiem czy tak ochoczo bym je odwiedzał, pewnie zapadło by mi w pamięć że przeglądanie jest ograniczone i nie mam tam co szukać. A tak poczytalem, poznałem się na nim i dopiero wtedy wiedziałem że warto mi jest tam dołączyć :P :mrgreen:

Awatar użytkownika
GracekGracekx321
Cwaniak
Posty: 243
Rejestracja: 22 kwie 2021, 14:13
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: GracekGracekx321 » 14 lip 2021, 23:04

Ja zobaczyłem wpis Nutahariona na wykopie. Było to dawno, dawno i temu i od razu pomyślałem sobie, że to jakaś wyje**ka i naganiacz Lotto. Minęły ze dwa lata, ktoś trafił coś większego na wykopie i dopiero otworzyły mi się oczy. Zacząłem czytać na spokojnie, analizować. Kupiłem pierwszą zdrapkę za chyba 5zł i kilkukrotnie czytałem instrukcję gry, aby niczego nie pominąć. Zaciekawiłem się tymi liczbami kontrolnymi i numerami paczek, szukając czegoś w google trafiłem tutaj. I popłynąłem. Tutaj znalazłem dużo więcej ciekawych informacji niż na stronie jakazdrapka.pl. Daty wycofywania, daty wprowadzania nowych zdrapek, itp itd. Stronka jest spoko, aby na szybko coś podejrzeć kupując zdrapkę. Tutaj jest prawdziwa skarbnica wiedzy. :D I tak tutaj mądrzę się, a niestety nawet nie mogę wrzucić zdjęcia jakiejś wygranej, bo jak mam zwrot to jest święto narodowe. Mój rekord to chyba 30zł w zdrapce za 2zł, 50zł w zdrapce za 5zł. Najwięcej pieniędzy straciłem na zdrapkach za 20, 25 i 30zł. Te po dychu też są dla mnie bezlitosne, szczególnie "Na dobry rok"... :|

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: ER33 » 11 sie 2021, 2:42

Dostałam info, że po wejściu na forum i kliknięciu na stronę domową pokazuje się taka oto informacja :cool:
Załączniki
_20210811_024011.jpg

Kamila
Uzależniony od gry
Posty: 813
Rejestracja: 29 wrz 2019, 18:58
Kontakt:

Re: Konieczność logowania

Post autor: Kamila » 11 sie 2021, 8:23

ER33 pisze:
11 sie 2021, 2:42
Dostałam info, że po wejściu na forum i kliknięciu na stronę domową pokazuje się taka oto informacja :cool:
Też mnie to ciekawi bo mi też się coś podobnego wyświetliło tylko że na telefonie i napisane po angielsku. To chyba chodzi o to że strona jest teraz szyfrowana. Jak ktoś coś wie to może wyjaśni o co chodzi ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości