Moderatorzy na forum

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: grzybek » 30 wrz 2019, 19:19

Piszę tutaj w takiej sprawie, że chciałbym się podać do dymisji z funkcji moderatora, ponieważ chcę na dobre zakończyć przygodę z TS-em i zdrapkami. Jako, że aktywność na forum ograniczę do minimum to zaniedbałbym swoje obowiązki moderatora zdrapkowego i dlatego tier , jeśli można proszę podjąć odpowiednie kroki i żeby zapełnić lukę to chciałbym żeby moje stanowisko przejął Nutaharion lub Super7, o ile któryś z nich się zgodzi to myślę, że odpowiednio się zaopiekuje tym działem ;)

Awatar użytkownika
Super7
Kolektor
Posty: 207
Rejestracja: 15 lip 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: Super7 » 30 wrz 2019, 20:28

Rozumiem, że jest to podyktowane jakimiś osobistymi założeniami, niemniej jednak utrata tak aktywnego moderatora jak Ty to będzie spora strata na tym forum więc może jednak przemyśl dokładnie tą decyzję? Nie musisz przecież kupować zdrapek, żeby uczestniczyć w dyskusjach i przeglądać/moderować forum :) Zwłaszcza, że masz bardzo dużą wiedzę odnośni loterii TS

Za nominację dziękuję, ale na poprzednim forum byłem już moderatorem i wiem że jest to niewdzięczna funkcja, a poza tym przesiaduję zwykle na czacie, bo najzwyczajniej w świecie nie mam czasu żeby przeglądać wszystkie tematy (o czym świadczy też liczba wszystkich moich postów od początku działalności forum :P ). Jednak propozycja Nutahariona jest według mnie jak najbardziej trafna i ją popieram :)

KrZySiEk8964
Cwaniak
Posty: 291
Rejestracja: 20 wrz 2019, 20:30
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: KrZySiEk8964 » 30 wrz 2019, 21:34

Nie ma co namawiać, chłopak jest pewnie zmęczony "bezzwrotną inwestycją" w TS, albo czuję już jakieś uzależnienie... Niech sobie odpocznie trochę.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: grzybek » 30 wrz 2019, 21:53

No właśnie o to chodzi, że to wszystko potem kusi żeby grac bo się czyta, widzi wygrane, analizuje, oblicza. Ostatnio osiągnąłem pewien sukces wydając coraz mniej i coraz rzadziej kupując i teraz chcę dopiąć ten ostatni guzik by skończyć z tym raz na zawsze. Z resztą od lat czytacie moje opinie na temat zdrapek, wiecie co pochwalam a co nie, zostawiam też skarbnicę wiedzy w dyskusji ogólnej. Poza tym widzicie co się szykuje i ja nie chcę brać w tym udziału, bo potem się tylko denerwuję. Ja grałem tyle lat i dzieliłem się moimi spostrzeżeniami bo sprawiało mi to radość a teraz stało się irytujące i męczące. Pewien etap minął, powiedziałem stop i się wycofuję.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: Nutaharion » 30 wrz 2019, 22:50

Wspierasz mnie w kwestii Arkusza, a teraz cała robota będzie na moich rękach :(
Mimo wszystko rozumiem podejście przez rozgoryczenie obecną polityką.
Mogę przejąć obowiązki moderatora, postaram się dobrze Cię zastępować.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: Krzysiek » 30 wrz 2019, 22:54

@grzybek, zastanów się. Nikt na hazard cie nie namawia ale strata takiego człowieka na forum zaboli.
Brak analiz, przemyśleń będzie niemal małym toporkiem dla forum. :roll:

Jeśli chodzi o kolegę @Nutahariona to czy tak czy tak to i tak uważam że tez powinien dostać rangę moderatora bo też wnosi dużo na forum.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5120
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: grzybek » 30 wrz 2019, 23:49

Już zdecydowałem i zdania nie zmienię.

No i nie będzie tak źle ;) zawsze coś razem wymyślicie :P

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: ER33 » 01 paź 2019, 1:15

Coś się kończy, coś się zaczyna.
Dokładnie tak jak w życiu.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: House » 12 paź 2019, 22:32

grzybek pisze:
30 wrz 2019, 23:49
Już zdecydowałem i zdania nie zmienię.

No i nie będzie tak źle ;) zawsze coś razem wymyślicie :P
I jak idzie odwyk? 8-)

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Moderatorzy na forum

Post autor: Nutaharion » 13 paź 2019, 11:43

Widać, że dobrze:
Ostatnio aktywny:
05 października 2019, 15:09
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości