Mega Linie [660]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
sk8erboy26
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 03 lis 2022, 18:20
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: sk8erboy26 » 08 kwie 2023, 16:58

Filemon pisze:
08 kwie 2023, 16:29
Pajac to cie zrobił.
Słuchaj, nie wiem ile masz lat czy jakie jest Twoje doświadczenie życiowe ale daj na wstrzymanie, jak masz z nami problem to droga wolna, nie jesteś tu moderatorem aby pouczać innych w sprawie forum. Mam 56 lat i pomimo wieku traktuję życie jako jednorazową przygodę z której trzeba wycisnąć ile się da, byle być na chodzie, dlatego np gram w szachy, drapię zdrapki, podróżuję i robię jak na swoje lata inne i mądre i głupie rzeczy, ale mam dystans do siebie i innych. Nie mam zamiaru się o to kłócić, obrażać itp itd
Co do zasad już wypowiedzieli się prowadzący forum, i nie zamieszczam nic co by było nie tak ( tak mi się wydaje ), tak samo mógłbyś się przyczepić że :
- jak ktos coś trafi to jest sporo komentów "gratki" "super" itp ,
- ktoś da fotę że trafił 100 ale potem pisze że kupil 4 zdrapki czyli trafił tylko 20 na plus i to też jest przecież sprawa jak dla Ciebie pewnie zła i kusi żeby napisać coś, no ale przyczepiłeś się do mnie. Takich przykładów z tego forum jest mnóstwo ale ja się nikogo nie czepiam, bo bez sensu a ciekawi mnie sporo konstruktywnych wypowiedzi.
Ale prawda jest taka że albo masz kompleksy bo wpadła Ci raptem stówa w Banku a innym 470, 500, 1000 itp, no cóż to już Twój problem.
I na koniec, bo nie chce mi się marnować świątecznego czasu, od pewnych spraw są moderatorzy i jeżeli któryś konkretnie mnie opierdzieli to go z szacunkiem wysłucham, bo on tworzy tą stronę a nie Ty
Miłych i spokojnych Świat dla Wszystkich konkret drapaczy :-)
A ja mam zdrapek sporo do wydrapania w świątecznym miksie i mam zajęcie na wieczorki, chyba że powpadają konkret znajomi na bro i zdrapmasy ( słowo odgapione od Mejkapa )

Dodano po 18 minutach 24 sekundach:
Aha, i wiesz dlaczego mam nick sk8erboy26 bo nazwałem się tak 30 lat temu kiedy zaczynałem jeździć na desce i do dziś dam radę ale 3 lata temu operacja kolana mi to uniemożliwiła, dobra koniec ale chciałem Filemonowi to uzmysłowić żeby miał do siebie trochę luzu życiowego

Awatar użytkownika
Filemon
Lubi chajc
Posty: 443
Rejestracja: 16 sie 2018, 20:22

Re: Mega Linie [660]

Post autor: Filemon » 08 kwie 2023, 17:21

Po prostu przestań łamać regulamin i nie wstawiaj zdjęć zdrapek poniżej określonego minimum
https://forumlotek.pl/viewtopic.php?f=16&t=45
Drugi raz wysyłam ci link, czytaj co tam jest napisane aż zrozumiesz.

sk8erboy26
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 03 lis 2022, 18:20
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: sk8erboy26 » 08 kwie 2023, 17:43

Filemon pisze:
08 kwie 2023, 17:21
Po prostu przestań łamać regulamin i nie wstawiaj zdjęć zdrapek poniżej określonego minimum
https://forumlotek.pl/viewtopic.php?f=16&t=45
Drugi raz wysyłam ci link, czytaj co tam jest napisane aż zrozumiesz.
Wiesz, Ty znowu swoje jak dziecko, śmieszy mnie to, ale fajnie czytać wiecznie te same Twoje hasła, poczytaj to co wcześniej napisałem ale ze zrozumieniem :
NIE Ty jesteś szefem tego forum i tylko od kogoś kto tu rządzi przyjmę polecenie co i jak
NIE łamię regulaminu bo regulamin jest z 2018 i 2020 roku i właściwie to z 80 % osób tu go łamie jeżeli przyjmiemy Twoją logikę myślenia i po prawdzie wypada raz i konkretnie napisać nowe stawki kwotowe do zdrapek i
Dobra luzuję i czekam na konkrety bo bić piany już mi się nie chce, wystrczy że do sernika ubijałem białka :mrgreen:

Pawq321
Janusz Gry
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2023, 7:43
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: Pawq321 » 08 kwie 2023, 22:31

@Filemon musisz wyjąć przysłowiowy kij z d...
Nie możesz zdzierżyć wygranej 30zł gdzie na tym samym zdjęciu jest 50. Masz jakieś kompleksy to twoja sprawa radź sobie sam, a nam daj cieszyć się z każdej wygranej.

Idź stąd sobie jak najprędzej...

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6572
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: ER33 » 09 kwie 2023, 0:16

Filemon pisze:
08 kwie 2023, 12:03
Już trzeci raz otrzymujesz ostrzeżenie.
Widzę, że niczego się nie nauczyłeś. Naprawdę nikt cię tutaj nie trzyma. Tydzień temu stwierdziłeś, że to forum jest dla ciebie śmietnikiem. Jeśli uważasz, że większość ludzi nadaje się do wyrzucenia z tego forum, bo robią śmietnik, to nie mamy o czym rozmawiać. Zachowaj kulturę języka, w przeciwnym razie zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje.

tier
Moderator
Posty: 971
Rejestracja: 15 lip 2018, 19:21
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: tier » 09 kwie 2023, 9:11

ER33 pisze:
09 kwie 2023, 0:16
Filemon pisze:
08 kwie 2023, 12:03
Już trzeci raz otrzymujesz ostrzeżenie.
Widzę, że niczego się nie nauczyłeś. Naprawdę nikt cię tutaj nie trzyma. Tydzień temu stwierdziłeś, że to forum jest dla ciebie śmietnikiem. Jeśli uważasz, że większość ludzi nadaje się do wyrzucenia z tego forum, bo robią śmietnik, to nie mamy o czym rozmawiać. Zachowaj kulturę języka, w przeciwnym razie zostaną wyciągnięte poważniejsze konsekwencje.
I tak zachowuje się osoba która chce zostać moderatorem na forum.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2577
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: Krzysiek » 09 kwie 2023, 23:08

@Filemon. Niestety po tym co pokazałeś nie zasługujesz na moderatora.
Jesteś z tego co widzę i nie tylko ja osoba konfliktowa i bardzo zaczepną. Napisze nawet więcej. Byłem jednym czasem skłonny cię bronić bo może miałeś ciut racji w tym że czasami robi się śmietnik za duży w tematach i za bardzo się od nich odbiega. Również byłem skłonny czasami wstawić się za tobą gdy inni użytkownicy zwracali ci zbyt ostra uwagę

Ale po tym co teraz pokazałeś to niestety ja głowy za ciebie nie dam.

Dwa to piszesz o pisaniu nie na temat. To fakt. Ale jak to w życiu bywa to i na czymś takim jak forum trzeba czasami popuścić aby ludzie mogli się swobodnie wypowiedzieć. Bo trzymanie od dechy do dechy nic dobrego nie daje.

Forum ma służyć wszystkim. Oczywiście te posty nie na temat muszą też być w granicach akceptacji. Póki co nic nie dzieje się takiego aby trzeba było ostro reagować. Ale jeśli będzie tego za dużo czyli odbiegania od głównego tematu to takie posty po prostu będą kasowane bez ostrzeżenia.

To tyle. Zmień nastawienie. Póki co to nie widziałem u ciebie żadnych postów w działach gier liczbowych czy zdrapek aby wnosiły coś ciekawego do tematu. Być może i u większości też ich nie ma. Ale póki co to tylko ty jesteś na tym forum takim wyjątkiem któremu wszystko przeszkadza.

U mnie na południu w moim regionie Polski jest takie popularne powiedzenie wobec osób które czepiają się niemal wszystkiego że:

"Kiepskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy"
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: boobs » 12 kwie 2023, 10:48

sk8erboy26 pisze:
08 kwie 2023, 17:16
Filemon pisze:
08 kwie 2023, 16:29
Pajac to cie zrobił.
Mam 56 lat
Szok i to mocny. Styl postów, zajawka itd wskazywała, że liczba przy nicku to raczej wiek :)
Swoją drogą pewnie każdy z nas ma jakieś wyobrażenia na temat forumowiczów i pewnie gdyby każdy ujawnił tu chociażby swój wiek to byłoby wiele zaskoczeń :)

sk8erboy26
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 03 lis 2022, 18:20
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: sk8erboy26 » 12 kwie 2023, 12:03

boobs pisze:
12 kwie 2023, 10:48
sk8erboy26 pisze:
08 kwie 2023, 17:16
Filemon pisze:
08 kwie 2023, 16:29
Pajac to cie zrobił.
Mam 56 lat
Szok i to mocny. Styl postów, zajawka itd wskazywała, że liczba przy nicku to raczej wiek :)
Swoją drogą pewnie każdy z nas ma jakieś wyobrażenia na temat forumowiczów i pewnie gdyby każdy ujawnił tu chociażby swój wiek to byłoby wiele zaskoczeń :)
Oj tam, wszystko zależy od nastawienia do życia, i nie przejmowania się opiniami miałem 26 jak założyłem konto, grałem potem w Pro Skater Tony Hawka itp i tak już zostało mi do dziś, może ten luzacki styl bedzie do końca, a zdrapki pamietam od zawsze i to lubię od pierwszego Zodiaka i dlatego mam sentyment do tej zdrapki :D

Pawq321
Janusz Gry
Posty: 62
Rejestracja: 16 lut 2023, 7:43
Kontakt:

Re: Mega Linie [660]

Post autor: Pawq321 » 16 kwie 2023, 19:38

Na 3 sztuki udało sie zarobić 40zł ze stefanem :D
Załączniki
received_1379428595963639.jpeg

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości