Extra Linie [651]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: grzybek » 31 mar 2023, 16:49

Dział zdrapek czy innych gier jest bardzo dobrze ułożony tylko niektórzy po prostu nie umieją się poruszać po forum i nie odróżniają go od pierwszej lepszej stronki na fb itp.

bazylia
Lubi chajc
Posty: 410
Rejestracja: 19 cze 2022, 10:03
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: bazylia » 31 mar 2023, 20:47

Gdyby lotto mi płaciło, jak kolektorom którzy przypinają do tablicy okazy, co im zwiększa obroty jak sądzę, to bym może i ograniczyła się do pisania tylko o wyższych wygranych... Nie zależy mi na stwarzaniu iluzji :roll:

Dodano po 4 minutach 53 sekundach:
Nawet nie zauważyłam, że to
Off Topic
:lol:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2571
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: Krzysiek » 31 mar 2023, 21:20

Proszę na razie o stonowanie emocji.
Przekaże dalej do przemyślenia propozycje podniesienia kwoty wygranej zdrapki czyli progu od którego będzie można dodawać zdjęcie.

I nie, ja np nie uważam aby na forum jakiś śmietnik był. To ze komuś jakiś post przeszkadza? no cóż
Bierzmy pod uwagę ze jest tez wiele osób np nie zalogowanych które po prostu czytają i nawet wbrew pozorom ze śmietnik to można w wypowiedziach ciekawe rzeczy znaleźć.

U nas jest lad, a np na forum multipasko mimo ze jest o grach lotto to przewijają się tematy i posty takie ze nie chcielibyście ich tu widzieć
Jednak i tam wśród tematów innych można znaleźć perełki.
U nas jest bym powiedział Porządek.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

drapekzdrapek
Maniak
Posty: 665
Rejestracja: 18 paź 2021, 9:56
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: drapekzdrapek » 01 kwie 2023, 12:18

Dziś u mnie debiut tej kolorystyki i udany bo 011-0 a 020-50
Załączniki
IMG_20230401_114420_790.jpg

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6572
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: ER33 » 02 kwie 2023, 2:05

sk8erboy26 pisze:
31 mar 2023, 6:57
Nie muszę nic wstawiać
Działy są uporządkowane, ułożone prawidłowo, a informacje zaprezentowane w sposób czytelny.
W tym wątku znajduje się temat poświęcony ustalonym progom wygrywających zdrapek https://forumlotek.pl/viewtopic.php?f=16&t=45
draconus pisze:
31 mar 2023, 9:54
Jaka jest wartość takich postów? Może należałoby nieco przemodelować regulamin tego forum, bo rzeczywiście ostatnio robi się tu bałagan.
Co jest żenadą? Kolego, a może tak łaskawie ugryź się w język i dwa razy pomyśl przed napisaniem swoich żali. Nie wiem czy wiesz, ale jest tutaj trochę osób ze starej gwardii i naszego starego forum. Tam takie posty były na porządku dziennym. Forum reaktywowano i tutaj również znajdziemy posty typu: w 001 i 025 jest to i to, w nr 015 zazwyczaj tamto, w nr 021 przeważnie takie coś etc. Nawet nie pomyślałeś, że ludzie grają tutaj latami i akurat w konkretnym nr cyklicznie łowili 50-tki, stówki, 200 zeta, potem 500 zł i więcej. Dlatego większość postów przyjęło właśnie taką narrację. Dlaczego żeś się uczepił akurat mojego z nr 021??? Dla ciebie ten post może nic nie wnosi, ale dla innych graczy może i owszem. I dlaczego dajesz ten post jako przykład? Jest pełno wpisów tego typu. Jak sama nazwa wskazuje jest to forum dyskusyjne na temat gier Lotto, więc o czym mają użytkownicy tutaj pisać? Żeby nie wsiadać do tramwaju linii nr 21, bo nim raczej nie dojedziemy do centrum. A może unikać wsiadania do pojazdu z nr 13? Tak jak pisałam, ludzie grają latami i mają swoje upodobania czy preferencje hazardowe do konkretnych loterii, korzystają w tych grach ze swoich metod i technik, prowadzą też statystyki i dzielą się informacjami. Ogromnym nietaktem i żenadą jest zabieranie im tej możliwości, a także szydzenie z metod taktycznych gracza. Kto ci dał do tego prawo?? Uważam, że to właśnie twój post jest żenujący, bo chcesz dyktować i narzucać komuś swoje warunki co ma pisać i jednocześnie chcesz odbierać użytkownikom prawo do dzielenia się info oraz wszelkimi spostrzeżeniami. Nie tobie o tym decydować. A twoje posty co wnoszą? Też można powiedzieć, że nic. Śmiech na sali. Dlatego zastanów się w co ty grasz, bo swoim wpisem nikogo nie przekonasz. Ewentualnie może odstraszysz nowicjuszy. Każdy kij ma dwa końce i musisz pamiętać, że dla drugiej strony jakiś wpis może być ciekawą informacją np. do zestawień statystycznych. Proponuję trochę szacunku do innych i pokory, choć odrobinę.
Filemon pisze:
31 mar 2023, 10:43
To forum już od dawna jest takim śmietnikiem, że nawet nie ma się ochoty tutaj zaglądać, większość postów nadaje się do wyrzucenia.
Skoro to forum jest dla ciebie śmietnikiem, to w takim razie co tu jeszcze robisz i po co tutaj siedzisz? Może tak spróbuj założyć swoje forum. Wyrzucisz wtedy stamtąd większość innych postów, zostawisz tylko swoje i po kłopocie. Naprawdę nie ma nad czym się zastanawiać. A tak swoją drogą, to forum tworzą ludzie z duszą. Jak sobie namalujemy ogródek i poukładamy w nim klocki, to takie mamy podwórko oraz aurę w nim. Jeśli uważasz, że większość ludzi nadaje się do wyrzucenia z tego ogródka, bo robią śmietnik, to nie mamy o czym rozmawiać.

draconus
Świeżak
Posty: 37
Rejestracja: 01 sie 2022, 16:55
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: draconus » 02 kwie 2023, 10:24

Nie pogrążaj się "moderatorze". Prawdopodobieństwo jakichkolwiek wygranych w zdrapkach jest jednakowe dla każdego numeru. Informacja, że ktoś gdzieś kupił zdrapkę z numerem 21 i nic nie wygrał, nie wniesie nic nowego do niczyjego życia - zapewniam. Lecz, skoro moje wpisy z konkretnymi zdjęciami wygranych zdrapek nic nie wnoszą, to przestanę je tu zamieszczać. Dobrze, że twoje wnoszą. Jaraj się dalej swoimi zwrotami i pustakami, bo na tym forum sami statystycy i z pewnością wszystkich to mega interesuje. :D

bazylia
Lubi chajc
Posty: 410
Rejestracja: 19 cze 2022, 10:03
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: bazylia » 02 kwie 2023, 10:58

Off Topic
Jest możliwość blokowania userów, wtedy ich postów się nie widzi, jest możliwość czytania tylko postów w Alei Gwiazd https://forumlotek.pl/viewforum.php?f=21, jeśli ktoś ma jednak potrzebę dogryzania, obrażania, to z tych opcji nie skorzysta :roll:
Czy w niebieskiej jest jeszcze główna? :P

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6572
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: ER33 » 02 kwie 2023, 14:04

draconus pisze:
02 kwie 2023, 10:24
Jaraj się dalej swoimi zwrotami i pustakami, bo na tym forum sami statystycy i z pewnością wszystkich to mega interesuje. :D
Nie pogrążaj się użytkowniku. Jakbyś prześledził wszystkie moje posty, to byś zauważył, że mam setki zdjęć wygranych zdrapek, a gram co najmniej z 10 lat. Napisz te same uwagi wszystkim, którzy podobne wpisy do moich tutaj zamieszczają. Poza tym nie prosiłam cię o odpowiedź, więc zakończ tę dyskusję.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2571
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Extra Linie [651]

Post autor: Krzysiek » 02 kwie 2023, 23:13

Dość, następne takie "wyjazdy" będą karane odpowiednio. chcecie podyskutować albo ktoś ma "ale"?
To na PW.

@ER akurat pisze dość konkretnie w których były pustki czy wygrane itp. Inaczej by to wyglądało jakby napisała byle jak w jednym zdaniu i w każdym temacie.

Każdy może zrobić taki mały aport nawet z całego tygodnia jak chce. ale najlepiej to mile widziane zdjęcia zdrapek oczywiście pod warunkiem trzymania się progów od których te zdjęcia zamieszczamy.

no i jest jeszcze jedna ważna kwestia której nikt tez nie zauważył i nie bierze pod uwagę. Forum przegląda tez czy rejestruje się masa nowych ludzi wchodzących głownie w świat Zdrapek. to jest dla nich tez podstawa i ważna informacja jak kupować i co, aby w nawale zdrapek nie nabić nie potrzebnie kieszeń TS pustkami.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Anders
Janusz kombinator
Posty: 136
Rejestracja: 31 paź 2021, 22:02

Re: Extra Linie [651]

Post autor: Anders » 03 kwie 2023, 5:04

Dwa pustaki (007, 010)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości