Krzyżówka XXL [638]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Riwiana
Lubi chajc
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2021, 20:41
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Riwiana » 16 sty 2023, 20:39

Faktycznie żal że wygrane lądują w koszu jedyny pozytyw że teraz więcej osób korzysta z czytnika :P

PatrysMM
Janusz kombinator
Posty: 190
Rejestracja: 05 mar 2022, 8:33
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: PatrysMM » 16 sty 2023, 21:17

Mamusia73 pisze:
16 sty 2023, 20:13
Dziś uczestniczyłam w takiej oto sytuacji z Krzyżówką XXL w roli głównej🙂. Przyszłam sobie do punktu lotto w kiosku opodal mego domu. Wraz ze mną weszła babeczka tak na oko 65+ . Ja wybieram krzyżówki, a ona podaje swoją krzyżówkę do sprawdzenia pod czytnik, bo wydrapała pierwszą i wychodzi jej, że wygrała 1.000zł. Sprzedawczyni sprawdza i wyświetla się komunikat, że wygrana do odbioru w oddziale. Babeczka obruszona, że przecież tysiak to sprzedawczyni może jej przecież wypłacić i do oddziału nie musi jechać. Poprosiłam ową Panią by pokazała tę zdrapkę. Nie wydrapała dwóch następnych krzyżówek, ani bonusa. Mówię jej, że skoro jest taki komunikat, to albo ma 5.000zł, albo 20.000zł, albo główną. Babeczka nie chce uwierzyć. Tłumaczę jej kilka razy, żeby do niej dotarło. Przede wszystkim proszę, by schowała tę zdrapkę, żeby się jej nie zgubiła. W końcu babka przytomnieje i mówi, że głównej to ona nie ma. Pytam skąd ma pewność- skoro całej nie zdrapała ( kontrolne były różne). A ona na to, że była przy sprawdzaniu głównej wygranej, jaką wygrał jakiś mężczyzna w tamtym roku w naszym mieście. Ponoć przy sprawdzaniu zdrapki pod czytnikiem rozległa się melodia.
Tak czy owak pierwszy raz w życiu na własne oczy widziałam zdrapkę z większą wygraną. Nie wiem tylko jaka była jej wysokość, ale jestem pewna, że niedługo będzie wisiało takie info na drzwiach tego punktu.
Wszystkim życzę takich wygranych!
Można prosić o miejscowość z zaistniałą sytuacją?

Mamusia73
Janusz Gry
Posty: 58
Rejestracja: 17 mar 2021, 0:53
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Mamusia73 » 17 sty 2023, 0:05

Anatra pisze:
16 sty 2023, 20:28
I tak niektóre zdrapki lądują w koszu ;) bo kontrolne różne i melodia nie gra…
A tu Pani niemłoda i widać miała więcej rozwagi, niż ci co zdrapki w kosz wrzucają🙂

Dodano po 18 sekundach:
PatrysMM pisze:
16 sty 2023, 21:17
Mamusia73 pisze:
16 sty 2023, 20:13
Dziś uczestniczyłam w takiej oto sytuacji z Krzyżówką XXL w roli głównej🙂. Przyszłam sobie do punktu lotto w kiosku opodal mego domu. Wraz ze mną weszła babeczka tak na oko 65+ . Ja wybieram krzyżówki, a ona podaje swoją krzyżówkę do sprawdzenia pod czytnik, bo wydrapała pierwszą i wychodzi jej, że wygrała 1.000zł. Sprzedawczyni sprawdza i wyświetla się komunikat, że wygrana do odbioru w oddziale. Babeczka obruszona, że przecież tysiak to sprzedawczyni może jej przecież wypłacić i do oddziału nie musi jechać. Poprosiłam ową Panią by pokazała tę zdrapkę. Nie wydrapała dwóch następnych krzyżówek, ani bonusa. Mówię jej, że skoro jest taki komunikat, to albo ma 5.000zł, albo 20.000zł, albo główną. Babeczka nie chce uwierzyć. Tłumaczę jej kilka razy, żeby do niej dotarło. Przede wszystkim proszę, by schowała tę zdrapkę, żeby się jej nie zgubiła. W końcu babka przytomnieje i mówi, że głównej to ona nie ma. Pytam skąd ma pewność- skoro całej nie zdrapała ( kontrolne były różne). A ona na to, że była przy sprawdzaniu głównej wygranej, jaką wygrał jakiś mężczyzna w tamtym roku w naszym mieście. Ponoć przy sprawdzaniu zdrapki pod czytnikiem rozległa się melodia.
Tak czy owak pierwszy raz w życiu na własne oczy widziałam zdrapkę z większą wygraną. Nie wiem tylko jaka była jej wysokość, ale jestem pewna, że niedługo będzie wisiało takie info na drzwiach tego punktu.
Wszystkim życzę takich wygranych!
Można prosić o miejscowość z zaistniałą sytuacją?
Iława

Zefirek
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 12 lip 2022, 14:53
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Zefirek » 17 sty 2023, 13:46

Mamusia73 pisze:
16 sty 2023, 20:13
Dziś uczestniczyłam w takiej oto sytuacji z Krzyżówką XXL w roli głównej🙂. Przyszłam sobie do punktu lotto w kiosku opodal mego domu. Wraz ze mną weszła babeczka tak na oko 65+ . Ja wybieram krzyżówki, a ona podaje swoją krzyżówkę do sprawdzenia pod czytnik, bo wydrapała pierwszą i wychodzi jej, że wygrała 1.000zł. Sprzedawczyni sprawdza i wyświetla się komunikat, że wygrana do odbioru w oddziale. Babeczka obruszona, że przecież tysiak to sprzedawczyni może jej przecież wypłacić i do oddziału nie musi jechać. Poprosiłam ową Panią by pokazała tę zdrapkę. Nie wydrapała dwóch następnych krzyżówek, ani bonusa. Mówię jej, że skoro jest taki komunikat, to albo ma 5.000zł, albo 20.000zł, albo główną. Babeczka nie chce uwierzyć. Tłumaczę jej kilka razy, żeby do niej dotarło. Przede wszystkim proszę, by schowała tę zdrapkę, żeby się jej nie zgubiła. W końcu babka przytomnieje i mówi, że głównej to ona nie ma. Pytam skąd ma pewność- skoro całej nie zdrapała ( kontrolne były różne). A ona na to, że była przy sprawdzaniu głównej wygranej, jaką wygrał jakiś mężczyzna w tamtym roku w naszym mieście. Ponoć przy sprawdzaniu zdrapki pod czytnikiem rozległa się melodia.
Tak czy owak pierwszy raz w życiu na własne oczy widziałam zdrapkę z większą wygraną. Nie wiem tylko jaka była jej wysokość, ale jestem pewna, że niedługo będzie wisiało takie info na drzwiach tego punktu.
Wszystkim życzę takich wygranych!
Mnie kiedyś starsza kobieta zapytała czy w zdrapce Na Dobry Rok trzeba mieć takie same kwoty w 12 polach :)
Miała tylko w jednym 100 i 100 i chciała zdrapkę wyrzucić :roll:

piotrek155
Świeżak cebula
Posty: 79
Rejestracja: 22 lut 2019, 16:15
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: piotrek155 » 18 sty 2023, 15:01

To jednego skanu jakby nie było, bo wrzucili dwa te same skany z Sieradza i Liszek.

Beata93
Cwaniak
Posty: 259
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:44
Lokalizacja: Jawornik
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Beata93 » 18 sty 2023, 16:00

Takie same wygrane w jeden dzień to coś nie tak

Riwiana
Lubi chajc
Posty: 458
Rejestracja: 02 mar 2021, 20:41
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Riwiana » 22 sty 2023, 13:11

U mnie wczoraj na 2szt z nr 09 i 10 cale okragle0 :mrgreen:

Nagar
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:30
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Nagar » 22 sty 2023, 19:36

No to Mejkap zaszalal :o Gratuluję 2 Stefanów!

Awatar użytkownika
MobilisA075
Lottożłop
Posty: 1497
Rejestracja: 12 lut 2020, 23:02
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: MobilisA075 » 22 sty 2023, 19:44

Nagar pisze:
22 sty 2023, 19:36
No to Mejkap zaszalal :o Gratuluję 2 Stefanów!
On trafił w tej krzyżówce za 30 zł

Nagar
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 01 sty 2023, 21:30
Kontakt:

Re: Krzyżówka XXL [638]

Post autor: Nagar » 23 sty 2023, 6:40

Racja. Nie ten wątek... :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości