Zodiak [613]

ODPOWIEDZ

Jaki jest twój żywioł?

POWIETRZE - Wodnik - Bliźnięta - Waga
30
23%
WODA - Ryby - Rak - Skorpion
39
30%
OGIEŃ - Baran - Lew - Strzelec
30
23%
ZIEMIA - Byk - Panna - Koziorożec
32
24%
 
Liczba głosów: 131

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: boobs » 15 sty 2022, 23:03

Sollen, spokojnie ;) Ja też często gęsto daną zdrapkę oceniam przez pryzmat szczęścia. W Zodiaku miałem dotychczas 3 pustaki, a dopiero za czwartym razem trafiło się 50 zł, co nie sprawi, że teraz tę zdrapkę będę oceniał jako moją ulubioną (mam coś w rodzaju buntu na tego zodiaka bo napaliłem się na powrót starej edycji za 2 zł). W ogóle to myślę, że kolega miał na myśli ludzi nie do końca ogarniających zasady, którzy węszą już jakiś spisek jak im kilka sztuk zdrapek przyniesie same pustaki. I tacy ludzie są na pewno, podobnie jak tacy, którzy próbują wcisnąć kit, że kupili całą paczkę zdrapek X i nie wygrali choćby złotówki. Nie ma co tego też tak brać do siebie. Każdy ma swoje ulubione zdrapki, przedziały cenowe, jakieś rytuały związane z drapaniem, ulubione "drapaki" i to jest fajne. Dla mnie osobiście jesteś ważnym członkiem tego forum, masz odpowiedni staż, zawsze jesteś kulturalny więc głowa do góry!

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: grzybek » 15 sty 2022, 23:32

boobs trafnie to podsumowałeś, a Rocker chyba to ogólnie tak napisał, niekoniecznie to się tyczyło do ciebie Sollen ;)

A co do mnie, podrapałem te kilka Zodiaków, nawet coś wygrałem, nawet mój "ogień" przynosi szczęście, tabelkę uważam ze średnio-dobrą. I niby wrażenie dobre, ale przez pryzmat starego zodiaka za 2zł sumienie nie pozwala mi przyznać tej zdrapce jakiejś lepszej opinii bo oczekiwania były inne. Za 10 wolę podrapać MC a Zodiaka kupię o ile będzie kiedyś za 2zł z 12 wizerunkami losu.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2571
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: Krzysiek » 16 sty 2022, 0:31

Ta zdrapka w ogóle nie powinna się kwalifikować na nazwę "Zodiak". w TS zrobi sprytny zabieg. Nazwę dali taką jak prawdziwego Zodiaka za 2 zł aby przeciągnąć ludzi. I nic więcej. To nie ma nic wspólnego z dawnym Zodiakiem. A wręcz bym napisał ze to jest po prostu kiepska i perfidna zagrywka.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: boobs » 16 sty 2022, 10:07

Krzysiek pisze:
16 sty 2022, 0:31
Ta zdrapka w ogóle nie powinna się kwalifikować na nazwę "Zodiak". w TS zrobi sprytny zabieg. Nazwę dali taką jak prawdziwego Zodiaka za 2 zł aby przeciągnąć ludzi. I nic więcej. To nie ma nic wspólnego z dawnym Zodiakiem. A wręcz bym napisał ze to jest po prostu kiepska i perfidna zagrywka.
W dniu premiery spojrzałem na komentarze pod postem odnośnie tej zdrapki na oficjalnym FP Totalizatora. Tylko nieliczni byli zdegustowani tym nowym tworem za 10 zł, przypominając, że Zodiak to była kultowa zdrapka za 2 zł. Ale reszta oczywiście w stylu: "Jest mega bo trafiłam w niej 50 zł", "Świat idzie do przodu, czas na zmiany" - to w kontekście komentarza o poprzedniej edycji zdrapki za 2 zł. Więc jak są ludzie którzy się nie interesują zdrapkami, nie interesują się nawet tym czy w danej zdrapce jest jeszcze jakaś główna, a patrzą jedynie np na grafikę, to będą piać z zachwytu a TS dalej będzie raczył nas podobnymi zabiegami, nie widząc w tym nic złego.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2571
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: Krzysiek » 16 sty 2022, 10:17

boobs pisze:
16 sty 2022, 10:07
Więc jak są ludzie którzy się nie interesują zdrapkami, nie interesują się nawet tym czy w danej zdrapce jest jeszcze jakaś główna, a patrzą jedynie np na grafikę, to będą piać z zachwytu a TS dalej będzie raczył nas podobnymi zabiegami, nie widząc w tym nic złego.
No i właśnie o to chodzi. TS stosuje niestety brudne zagrywki.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: Rocker » 16 sty 2022, 10:25

Boobs i Grzybek trafili, ja tutaj wytykam minusy ogółu. Wkurza mnie ostatnio podejście ludzi nie tylko do zdrapek , ale w wielu aspektach koegzystencji społeczeństwa w naszym kraju. A ,że to forum o zdrapkach to tutaj wylałem swoje żale w tym temacie. Bo Zodiak -klon platynowego 7 , Bonus 7 nagle w necie stał się zdrapką słabą, różniąc się tylko grafiką od wyżej wymienionych. Ludzie nie chcą , nie wysilają się i nie szukają wiedzy. Jakakolwiek informacja pojawi się w necie czy mediach po jednej czy drugiej stronie są brane za pewniak. Jak ktoś widział "nie patrz w górę" myślę że idealnie opisuje to co się dzieje na świecie.
Wracając do zdrapek to powiedział bym , że żadna nie jest dobra, do puki nie trafimy tej jednej z nagrodą główną. Bo wygrane rzędu 50 zł to prawie jak zwrot, i tak wrócą do ts i to z nawiązką.

Krzysiek300
Lubi chajc
Posty: 466
Rejestracja: 11 lut 2019, 16:47
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: Krzysiek300 » 16 sty 2022, 19:31

Powiem Wam to najgorsza zdrapka za 10 zł jaką widziałem. Do bani te symbole . Kupiłem jedną teraz na stacji było 10 zwrotu i mówię koniec tej zdrapce .

Awatar użytkownika
Lottolotek22
Janusz kombinator
Posty: 119
Rejestracja: 06 kwie 2021, 4:07
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: Lottolotek22 » 16 sty 2022, 21:46

boobs pisze:
16 sty 2022, 10:07
Krzysiek pisze:
16 sty 2022, 0:31
Ta zdrapka w ogóle nie powinna się kwalifikować na nazwę "Zodiak". w TS zrobi sprytny zabieg. Nazwę dali taką jak prawdziwego Zodiaka za 2 zł aby przeciągnąć ludzi. I nic więcej. To nie ma nic wspólnego z dawnym Zodiakiem. A wręcz bym napisał ze to jest po prostu kiepska i perfidna zagrywka.
W dniu premiery spojrzałem na komentarze pod postem odnośnie tej zdrapki na oficjalnym FP Totalizatora. Tylko nieliczni byli zdegustowani tym nowym tworem za 10 zł, przypominając, że Zodiak to była kultowa zdrapka za 2 zł. Ale reszta oczywiście w stylu: "Jest mega bo trafiłam w niej 50 zł", "Świat idzie do przodu, czas na zmiany" - to w kontekście komentarza o poprzedniej edycji zdrapki za 2 zł. Więc jak są ludzie którzy się nie interesują zdrapkami, nie interesują się nawet tym czy w danej zdrapce jest jeszcze jakaś główna, a patrzą jedynie np na grafikę, to będą piać z zachwytu a TS dalej będzie raczył nas podobnymi zabiegami, nie widząc w tym nic złego.
Również spojrzałem na komentarze pod tym postem i komentarz który zebrał największą liczbę polubień był krystyczny i brzmiał :

„ To najbrzydszy Zodiak jaki był kiedykolwiek w sprzedaży. Od ponad 20 lat mieliśmy Zodiaka po 2 zł teraz po 10 ? ? Nie mogę już kupić konkretnych znaków tylko jakieś żywioły. No i graficznie dno dno dno. Gdzie te dobre wzorce sprzed lat. Ahhhh „

Pod nim pojawiły się wspominki innych o tym ze w zodiaku za 2 zł można było 20 lat temu trafić 500 000 zł, a dziś za dychę jest 470 000 zł.

Także są jeszcze wśród zdrapkowiczów osoby, które zauważają niekorzystne zmiany i je wytykają.

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: boobs » 16 sty 2022, 22:01

Lottolotek22 pisze:
16 sty 2022, 21:46
boobs pisze:
16 sty 2022, 10:07
Krzysiek pisze:
16 sty 2022, 0:31
Ta zdrapka w ogóle nie powinna się kwalifikować na nazwę "Zodiak". w TS zrobi sprytny zabieg. Nazwę dali taką jak prawdziwego Zodiaka za 2 zł aby przeciągnąć ludzi. I nic więcej. To nie ma nic wspólnego z dawnym Zodiakiem. A wręcz bym napisał ze to jest po prostu kiepska i perfidna zagrywka.
W dniu premiery spojrzałem na komentarze pod postem odnośnie tej zdrapki na oficjalnym FP Totalizatora. Tylko nieliczni byli zdegustowani tym nowym tworem za 10 zł, przypominając, że Zodiak to była kultowa zdrapka za 2 zł. Ale reszta oczywiście w stylu: "Jest mega bo trafiłam w niej 50 zł", "Świat idzie do przodu, czas na zmiany" - to w kontekście komentarza o poprzedniej edycji zdrapki za 2 zł. Więc jak są ludzie którzy się nie interesują zdrapkami, nie interesują się nawet tym czy w danej zdrapce jest jeszcze jakaś główna, a patrzą jedynie np na grafikę, to będą piać z zachwytu a TS dalej będzie raczył nas podobnymi zabiegami, nie widząc w tym nic złego.
Również spojrzałem na komentarze pod tym postem i komentarz który zebrał największą liczbę polubień był krystyczny i brzmiał :

„ To najbrzydszy Zodiak jaki był kiedykolwiek w sprzedaży. Od ponad 20 lat mieliśmy Zodiaka po 2 zł teraz po 10 ? ? Nie mogę już kupić konkretnych znaków tylko jakieś żywioły. No i graficznie dno dno dno. Gdzie te dobre wzorce sprzed lat. Ahhhh „

Pod nim pojawiły się wspominki innych o tym ze w zodiaku za 2 zł można było 20 lat temu trafić 500 000 zł, a dziś za dychę jest 470 000 zł.

Także są jeszcze wśród zdrapkowiczów osoby, które zauważają niekorzystne zmiany i je wytykają.
Tak, dokładnie ten komentarz rzucił mi się w oczy, a do tego ta odpowiedź, że "czas na zmiany". Bez komentarza. A co do tematu to dziś na 2 sztuki, 2 pustaki :oops:

Beata93
Cwaniak
Posty: 259
Rejestracja: 19 mar 2019, 17:44
Lokalizacja: Jawornik
Kontakt:

Re: Zodiak [613]

Post autor: Beata93 » 17 sty 2022, 13:39

Poszła pierwsza główna wygrana w Wielunie :( :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości