Premia [569]

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Chaberek
Cwaniak
Posty: 347
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:12
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: Chaberek » 04 mar 2021, 10:38

Kamila pisze:
04 mar 2021, 0:49
Chaberek pisze:
03 mar 2021, 23:29
Dziś rano, po dłuższej przerwie, zaczęłam oszczędnie inwestować w gry totalizatora.
Wzięłam pierwszą z brzegu Premię numer 22 i trafiło się 50 zł YYY
Gratki. Mam pytanie a nawet dwa. Czy zaczełaś dziś grać bo to był ten dobry dzień na granie i nawet w mini trójke wygrałaś. Wspominałaś kiedyś o jakiś horoskopach że w pewne dni się wygrywa. A drugie pytanie to o tych horoskopach coś może wiesz w przybliżeniu jak bym miała sobie takie szczęśliwe dni na granie wyliczyć. To z daty urodzenia czy jakoś innaczej ? Jak możesz oczywiście jeżeli to nie jest problem dla ciebie i tajemnica wielka jakaś. Myśle że tu na forum więcej osób jest tym tematem zainteresowane nie tylko ja. Jak byś mogła to chociaż jakieś wskazówki daj a resztę samemu się znajdzie bo nie chodzi o gotowce nawet.
Cześć Kamila, w horoskopie urodzeniowym jest zapisany cały potencjał człowieka. Horoskop jest podzielony na 12 domów i każdy dom horoskopu odpowiada za inną dziedzinę zycia. Za pieniądze odpowiada ogólnie drugi dom. Ale są różne pieniądze więc za wygrane losowe odpowiada piaty dom, szósty to praca, ósmy - pieniądze ze spadków, jedenasty - szczęście. Jeśli znasz dokładną godzinę urodzenia z minutami i miejsce wtedy możesz ustalić dokładne położenie wierzchołków tych dwunastu domów. Potem trzeba sprawdzić jakie planety są w tych domach, jakie planety władają domami czyli jacy są władcy znaku wierzchołka domu, który cię interesuje, w jakich stoją układach wzajemnych. A to dopiero sam początek. Potem trzeba sprawdzać tranzyty czyli ruch planet w stosunku do twoich planet urodzeniowych, potem progresje, potem dyrekcje i jak to wszystko wpływa jedno na drugie. Bardzo dużo roboty. A i tak potem albo tak jest albo czegoś się nie zauważyło i coś się nie dzieje. Ja już dawno przestałam posługiwać się astrologią. Uczyłam się długo ale w pewnym momencie zobaczyłam, że można coś przewidzieć ale nie ma tam rozwiązań problemów. Przeszłam na różne inne energetyczne dziedziny. Teraz tylko to co intuicja podpowiada albo co w jakiś sposób pcha się na siłę w moje życie a ja to biorę bo jeśli się pcha to znaczy, że ma jakiś cel. Jeśli chcesz zobaczyć swój horoskop to są w necie różne bezpłatne programy, które wyrysują horoskop urodzeniowy. Ale nie wiem czy cokolwiek z niego zdołasz zrozumieć i czy bez nauki astrologii dasz radę śledzić tranzyty Wenus czy Jowisza czy planety odpowiadającej za twoje wygrane w układzie z twoim horoskopem. Trudne zadanie dla laika. Nie podaję tu tych programów bo nie wiem czy mozna na forum

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: ER33 » 04 mar 2021, 10:48

Chaberek pisze:
04 mar 2021, 10:38
Horoskop jest podzielony na 12 domów i każdy dom horoskopu odpowiada za inną dziedzinę zycia. Za pieniądze odpowiada ogólnie drugi dom. Ale są różne pieniądze więc za wygrane losowe odpowiada piaty dom, szósty to praca, ósmy - pieniądze ze spadków, jedenasty - szczęście. Jeśli znasz dokładną godzinę urodzenia z minutami i miejsce wtedy możesz ustalić dokładne położenie wierzchołków tych dwunastu domów. Potem trzeba sprawdzić jakie planety są w tych domach, jakie planety władają domami czyli jacy są władcy znaku wierzchołka domu, który cię interesuje, w jakich stoją układach wzajemnych. A to dopiero sam początek. Potem trzeba sprawdzać tranzyty czyli ruch planet w stosunku do twoich planet urodzeniowych, potem progresje, potem dyrekcje i jak to wszystko wpływa jedno na drugie. Bardzo dużo roboty. A i tak potem albo tak jest albo czegoś się nie zauważyło i coś się nie dzieje.
Też kiedyś coś słyszałam o Węzłach Księżycowych Rahu i Ketu jako ukrytych determinantach ludzkich dążeń. Jest to (z tego co wiem) astrologia wedyjska i dużo pracy trzeba włożyć oraz czasu poświęcić, żeby tę wiedzę zgłębić :cool:

Chaberek
Cwaniak
Posty: 347
Rejestracja: 17 gru 2019, 18:12
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: Chaberek » 04 mar 2021, 11:36

ER33 pisze:
04 mar 2021, 10:48
Chaberek pisze:
04 mar 2021, 10:38
Horoskop jest podzielony na 12 domów i każdy dom horoskopu odpowiada za inną dziedzinę zycia. Za pieniądze odpowiada ogólnie drugi dom. Ale są różne pieniądze więc za wygrane losowe odpowiada piaty dom, szósty to praca, ósmy - pieniądze ze spadków, jedenasty - szczęście. Jeśli znasz dokładną godzinę urodzenia z minutami i miejsce wtedy możesz ustalić dokładne położenie wierzchołków tych dwunastu domów. Potem trzeba sprawdzić jakie planety są w tych domach, jakie planety władają domami czyli jacy są władcy znaku wierzchołka domu, który cię interesuje, w jakich stoją układach wzajemnych. A to dopiero sam początek. Potem trzeba sprawdzać tranzyty czyli ruch planet w stosunku do twoich planet urodzeniowych, potem progresje, potem dyrekcje i jak to wszystko wpływa jedno na drugie. Bardzo dużo roboty. A i tak potem albo tak jest albo czegoś się nie zauważyło i coś się nie dzieje.
Też kiedyś coś słyszałam o Węzłach Księżycowych Rahu i Ketu jako ukrytych determinantach ludzkich dążeń. Jest to (z tego co wiem) astrologia wedyjska i dużo pracy trzeba włożyć oraz czasu poświęcić, żeby tę wiedzę zgłębić :cool:
Rahu i Ketu to inaczej Węzeł Północny i Południowy albo Ogon Smoka i Głowa Smoka. Węzły mówią bardziej o konkretnym zadaniu na obecne życie - Węzeł Północny i umiejętnościach przyniesionych z innych wcieleń, czyli to co już wiemy, mamy w pamięci energetycznej z innego czasu i innej przestrzeni - Węzeł Południowy. Jaką rolę pełnią węzły przy wygranych - nie wiem. Może łatwość wybierania albo znajdowanie się w odpowiednim miejscu i porze. A jako nauka - nauka wychodzenia z hazardu i utrzymywania rozpusty finansowej na wodzy"? Nie wiem. Węzły są fragmentem astrologii karmicznej, wcieleniowej a więc na pewno wedyjskiej.
W astrologii arabskiej jest coś takiego jak Punkt Szczęścia i to można sprawdzać pod kątem różnorakiego szczęścia , również wygranych losowych.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: Krzysiek » 04 mar 2021, 22:33

Drogie Panie :mrgreen:
Czy możecie założyć osobny wątek o tego typu rzeczach? ;)
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

nunca30
Janusz kombinator
Posty: 159
Rejestracja: 14 sie 2019, 18:16
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: nunca30 » 05 mar 2021, 8:22

Najlepiej inne forum :lol:

Krzysiek300
Lubi chajc
Posty: 466
Rejestracja: 11 lut 2019, 16:47
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: Krzysiek300 » 05 mar 2021, 10:15

nunca30 pisze:
05 mar 2021, 8:22
Najlepiej inne forum :lol:
Najlepiej forum.radia.maryja@zdrapki.pl

Tam moherowe drapią i do Torunia przelew

Krisek
Cwaniak
Posty: 230
Rejestracja: 07 paź 2019, 13:03
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: Krisek » 05 mar 2021, 22:42

Wczoraj w premii 300 zł 🥳

Dodano po 20 sekundach:
Uuu

ŁukaszWawa
Świeżak
Posty: 37
Rejestracja: 24 paź 2018, 15:57
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: ŁukaszWawa » 21 mar 2021, 1:25

Dzisiejszej dobrej passy ciąg dalszy :D Przy zakupie 5 sztuk wpadło mi 2x5 zł i 1x30 zł no i oczko zostawiłem sobie na deser :D Jak wielkie było moje zdziwienie że po mimo 30tki trafił mi się taki okaz bo upolować 60 zł w tym czymś to można nazwać nawet lekkim wyczynem :lol:
Załączniki
zd3.jpg

Krzysiek300
Lubi chajc
Posty: 466
Rejestracja: 11 lut 2019, 16:47
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: Krzysiek300 » 25 mar 2021, 16:33

Premia 3 padła główna wygrana woj. Opolskie Popielów

Na mapach google widać jak kobita okna myje w tym sklepie jakby telewizja miała przyjechać

frio
Cyc
Posty: 2
Rejestracja: 05 gru 2019, 18:55
Kontakt:

Re: Premia [569]

Post autor: frio » 05 kwie 2021, 18:32

CCC 5zł :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 15 gości