Pełny portfel [512]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Madziara
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 08 kwie 2022, 20:33
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: Madziara » 14 sty 2023, 8:02

Znalazłam w mojej miejscowości fajny punkt z lotto, w którym były dostępne zdrapki Pełny Portfel (w dobrym przedziale), a w sumie bardzo rzadko trafiam gdziekolwiek na te zdrapki.
Najpierw wzięłam 3, ale na parkingu stwierdziłam „a wezmę wszystkie, bo zaraz się zacznie szukanie tych zdrapek, tak jak był szał na Świąteczne Odliczanie”. Wróciłam do punktu, łącznie wzięłam 9 szt. Zapytałam czy jeszcze są Pani powiedziała, że ma jeszcze pełną paczkę. Przychodzę na drugi dzień wymienić zadrapane- wygrane, jest chyba z 13 szt, wzięłam wszystkie i dowiedziałam się, że jeszcze jedna paczka jest. Kolejnego dnia nie mogłam przyjść, więc przychodzę po dwóch dniach. Było tylko 5 szt z 25 szt. I brak zamkniętych paczek. Ponoć mają jeszcze być, więc będę tam zaglądać.
Nie wiem czy tylko u mnie te zdrapki są tak rozchwytywane? Już się zaczęły poszukiwania jej?

A i chciałam zapytać jeszcze o jedną rzecz. Bo jak zdrapki będą w przyszłym tygodniu, to znaczy że pewnie przedstawiciel je dowiezie. A ile procent mniej więcej musi zostać zdrapek na rynku, żeby już ich przedstawiciele nie mieli i żebyśmy szukali po okolicach tak jak w przypadku „Świątecznego odliczania”?

sk8erboy26
Lottożłop
Posty: 1170
Rejestracja: 03 lis 2022, 18:20
Lokalizacja: Bielsko Biała
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: sk8erboy26 » 14 sty 2023, 10:01

A ile trafione było w tych portfelach ? Z tego co wiem od kumpeli co pracuje w kolekturce, to zależy wszystko ile w danym województwie mają na tzw hurtowni, u mnie np. już nie mają krzyżówek po 3, tak samo jak w małopolsce i trzeba tego szukać po Żabkach itp sklepach czy kioskach, więc ktoś musiałby Ci powiedzieć czy u Ciebie już wszystko jest rozwiezione i trzeba liczyć tylko na przerzuty z punktów czy jeszcze są w magazynku.

Awatar użytkownika
aniawawa
Maniak
Posty: 719
Rejestracja: 27 lip 2018, 23:41
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: aniawawa » 14 sty 2023, 10:54

Wybaczcie, ale nie mogę tego odnaleźć. Jaki jest „gorący” przedział?

Portfel totalnie mi nie podchodzi, drapałam może z 2 razy w życiu, ale jak warto brać to raz na jakiś czas może w takim razie wezmę.

Ja jeszcze widzę praktycznie w każdej kolekturze w której jestem.

Zefirek
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 12 lip 2022, 14:53
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: Zefirek » 14 sty 2023, 10:59

aniawawa pisze:
14 sty 2023, 10:54
Wybaczcie, ale nie mogę tego odnaleźć. Jaki jest „gorący” przedział?

Portfel totalnie mi nie podchodzi, drapałam może z 2 razy w życiu, ale jak warto brać to raz na jakiś czas może w takim razie wezmę.

Ja jeszcze widzę praktycznie w każdej kolekturze w której jestem.
Poniżej 90 000.
Jak szukasz informacji o przedziałach to najlepsza jest strona https://jakazdrapka.pl/ -najdokładniejsza i najbardziej aktualna :) .

Pumczita
Janusz Gry
Posty: 65
Rejestracja: 02 gru 2022, 10:56
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: Pumczita » 14 sty 2023, 11:59

U mnie w mieście w każdej kolekturze są dobre przedziały. 042311,006410. Tak sobie je dłubię ale szału nie ma. Trafi się zwrot,czasami coś więcej,najwięcej pustych. Paczkami tego kupować nie będę, chyba że będzie ich już mało jako ŚO.

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
Madziara pisze:
14 sty 2023, 8:02
Znalazłam w mojej miejscowości fajny punkt z lotto, w którym były dostępne zdrapki Pełny Portfel (w dobrym przedziale), a w sumie bardzo rzadko trafiam gdziekolwiek na te zdrapki.
Najpierw wzięłam 3, ale na parkingu stwierdziłam „a wezmę wszystkie, bo zaraz się zacznie szukanie tych zdrapek, tak jak był szał na Świąteczne Odliczanie”. Wróciłam do punktu, łącznie wzięłam 9 szt. Zapytałam czy jeszcze są Pani powiedziała, że ma jeszcze pełną paczkę. Przychodzę na drugi dzień wymienić zadrapane- wygrane, jest chyba z 13 szt, wzięłam wszystkie i dowiedziałam się, że jeszcze jedna paczka jest. Kolejnego dnia nie mogłam przyjść, więc przychodzę po dwóch dniach. Było tylko 5 szt z 25 szt. I brak zamkniętych paczek. Ponoć mają jeszcze być, więc będę tam zaglądać.
Nie wiem czy tylko u mnie te zdrapki są tak rozchwytywane? Już się zaczęły poszukiwania jej?

A i chciałam zapytać jeszcze o jedną rzecz. Bo jak zdrapki będą w przyszłym tygodniu, to znaczy że pewnie przedstawiciel je dowiezie. A ile procent mniej więcej musi zostać zdrapek na rynku, żeby już ich przedstawiciele nie mieli i żebyśmy szukali po okolicach tak jak w przypadku „Świątecznego odliczania”?
Portfela jest jeszcze pół miliona sztuk w obiegu,na razie nie ma co się rzucać na paczki, chyba że ktoś ma nadmiar kasy.

Madziara
Świeżak cebula
Posty: 73
Rejestracja: 08 kwie 2022, 20:33
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: Madziara » 14 sty 2023, 17:25

sk8erboy26 pisze:
14 sty 2023, 10:01
A ile trafione było w tych portfelach ?
W pierwszych zakupionych 9 sztukach już nie pamietam ile było :oops: .
W tych następnych 13 sztukach miałam 1x100zl, 1x60zl, 4x30zl.
W ostatnich 5 sztukach WIELKIE NIC. :cry:

Dodano po 15 minutach 24 sekundach:
Pumczita pisze:
14 sty 2023, 12:00
U mnie w mieście w każdej kolekturze są dobre przedziały…

…Portfela jest jeszcze pół miliona sztuk w obiegu,na razie nie ma co się rzucać na paczki, chyba że ktoś ma nadmiar kasy.
Znalazłam kolejny punkt z tą zdrapka, ale nie ten przedział ;)
Portfela jest jeszcze pół miliona sztuk w obiegu, ale jak wziąć pod uwagę gorący przedział, to liczę na to, że jest 250 000 sztuk:)
Na paczki też się raczej nie będę rzucać…
Ogólnie to w lepszej sytuacji jest Wielka Krzyżówka, jest jej dość mało w obiegu, 4 nagrody główne więc na przedział nie trzeba patrzeć, nagroda 600 000 zł jest wystarczająco wysoka bym uznała ją za atrakcyjną. Tylko nie lubię jej drapać…
Dlatego ten portfel wybrałam. Jeszcze mi się podoba „na dobry Rok” za 10zl, ale nigdzie jej nie widziałam…

STUMPY21
Uzależniony od gry
Posty: 843
Rejestracja: 04 lip 2021, 21:03
Lokalizacja: Cieszyn
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: STUMPY21 » 14 sty 2023, 17:46

Tylko też nie ma co liczyć że PP zejdzie tak jak ŚO . U mnie w okolicy są 3 punkty gdzie jest dużo ale zły przedział więc ja nie zamierzam tego ruszać. Osoby świadome nie beda tego kupowały.

wersu
Świeżak
Posty: 19
Rejestracja: 23 wrz 2019, 23:08
Lokalizacja: Podkarpackie
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: wersu » 14 sty 2023, 18:30

Madziara pisze:
14 sty 2023, 17:40
sk8erboy26 pisze:
14 sty 2023, 10:01
A ile trafione było w tych portfelach ?
W pierwszych zakupionych 9 sztukach już nie pamietam ile było :oops: .
W tych następnych 13 sztukach miałam 1x100zl, 1x60zl, 4x30zl.
W ostatnich 5 sztukach WIELKIE NIC. :cry:

Dodano po 15 minutach 24 sekundach:
Pumczita pisze:
14 sty 2023, 12:00
U mnie w mieście w każdej kolekturze są dobre przedziały…

…Portfela jest jeszcze pół miliona sztuk w obiegu,na razie nie ma co się rzucać na paczki, chyba że ktoś ma nadmiar kasy.
Znalazłam kolejny punkt z tą zdrapka, ale nie ten przedział ;)
Portfela jest jeszcze pół miliona sztuk w obiegu, ale jak wziąć pod uwagę gorący przedział, to liczę na to, że jest 250 000 sztuk:)
Na paczki też się raczej nie będę rzucać…
Ogólnie to w lepszej sytuacji jest Wielka Krzyżówka, jest jej dość mało w obiegu, 4 nagrody główne więc na przedział nie trzeba patrzeć, nagroda 600 000 zł jest wystarczająco wysoka bym
uznała ją za atrakcyjną. Tylko nie lubię jej drapać…
Dlatego ten portfel wybrałam. Jeszcze mi się podoba „na dobry Rok” za 10zl, ale nigdzie jej nie widziałam…
Co do Wielkiej Krzyżówki to bardzo ją lubię osobiście i często po nią sięgam i faktycznie jeśli liczyć że zostały 4 główne to robi się nieźle, bo nakład faktycznie nie duży. Myślę jednak że niestety jedna lub dwie główne ( oby nie więcej)są w koszu dzięki nie do końca dokładnemu drapaniu.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: grzybek » 14 sty 2023, 18:34

Widać że niektórzy rozumieją bezsens polowania na portfel przynajmniej w tym momencie, ale inni już teraz rzucają się na tę zdrapkę jak szczerbaty na suchary więc specjalnie dla tych osób postaram się jakimś przykładem obiektywnie przedstawić sytuację. Przede wszystkim zapominacie że ten los kosztuje 30zł i nawet 250 000 sztuk to jest nadal dużo, zbyt dużo żeby był sens na tę zdrapkę polować, tym bardziej że jest bez problemu dostępna w kolekturach. Ale i tak się nie przegada a szereg innych atrakcyjnych zdrapek pójdzie znowu w odstawkę.

Teraz przykład, żółta krzyżówka XL gdzie niedawno pisałem że w atrakcyjnym przedziale mogło zostać ok. 75000 losów a los kosztuje 5zł. Więc porównajcie sobie sytuację z portfelem:

Kupno 1 paczki portfela to 750zł i ubycie tylko 25 sztuk z pozostałej puli atrakcyjnych 250 000 losów
Za 750 kupicie 3 paczki XL i ubywa aż 150 losów z o wiele niższej puli atrakcyjnych 75 000 losów.
Owszem główna w XL jest mniejsza ale szansa na nią wyższa i względnie jej trafienie będzie nas mniej kosztowało ->

Załóżmy więc, że chcąc wykupić wszystkie atrakcyjne XL-ki w promieniu 5 km może się okazać że mając 1000zł wykupimy wszystkie dostępne w okolicy i jeszcze nam trochę kasy zostanie, a w portfelu 1000zł nie starczy żeby wykupić losy z 2 kolektur i w sumie niewiele losów ubędzie w ten sposób.

Trzeba patrzeć jakie zdrapki będą się kończyć jako pierwsze i na nich się skupić, a nie wychodzić na przód i wykupywać te, które będą się kończyć za rok. Macie listę zakończeń i sprawdzajcie jakie zdrapki się kończą w ciągu najbliższego miesiąca, wybierzcie te które mają jeszcze główne, sprawdźcie w jakich przedziałach szukać tych głównych i wtedy do kolektur. Przynajmniej dla mnie taki jest sens i zamysł polowań.

Melania
Świeżak
Posty: 17
Rejestracja: 17 lis 2022, 19:38
Kontakt:

Re: Pełny portfel [512]

Post autor: Melania » 14 sty 2023, 19:08

Gdzie można znaleźć tą informację, kiedy poszczególne zdrapki się kończą? Na jakazdrapka?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości