1000000zł w Banku [450]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6572
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: ER33 » 24 kwie 2019, 12:15

Sytuacja sprzed kilku dni. Chciałam zrealizować wygraną w tej zdrapce i wymienić na inną, a tu zonk :roll: Babeczka mi mówi, że ponieważ nie mają tej zdrapki u siebie na stanie i w sprzedaży, to ona nie może mi jej wymienić. Masakra. Powiedziałam jej, że to nie ma kompletnie żadnego znaczenia i pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Poszła zapytać kierowniczki, która potwierdziła, że nie mogą/nie można :o Nie wdawałam się już dalej w żadne dyskusje, bo niektórzy mają różne rzeczy wbite do głowy :lol:

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1283
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: Rocker » 24 kwie 2019, 13:25

ER33 pisze:
24 kwie 2019, 12:15
Sytuacja sprzed kilku dni. Chciałam zrealizować wygraną w tej zdrapce i wymienić na inną, a tu zonk :roll: Babeczka mi mówi, że ponieważ nie mają tej zdrapki u siebie na stanie i w sprzedaży, to ona nie może mi jej wymienić. Masakra. Powiedziałam jej, że to nie ma kompletnie żadnego znaczenia i pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Poszła zapytać kierowniczki, która potwierdziła, że nie mogą/nie można :o Nie wdawałam się już dalej w żadne dyskusje, bo niektórzy mają różne rzeczy wbite do głowy :lol:
No niezła historia. Jeśli to jakiś spożywczak to trochę rozumiem, kto ma przeszkolić tych ludzi. Przekazują tylko informacje gdzieś zasłyszane. Rotacja pracowników pewnie jest spora, a produkty lotto to tylko dodatek do sprzedaży.
TS raczej nie dba o jakość sprzedaży, raczej tego nie widzę. Czasem punkty lotto można znaleźć w bardzo dziwnych miejscach, a lotto to umożliwia.
Chyba lepiej było by żeby jednak tych punktów sprzedaży było mniej, ale sprzedaż była lepszej jakości.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5131
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: grzybek » 24 kwie 2019, 13:45

Ja ostatnio odkryłem nowy punkt z sklepie jubilerskim, kącik z lotto bardzo ładnie prowadzony i obsługa na najwyższym poziomie. Samo połączenie tych dwóch rzeczy to nawet nie jest głupi pomysł, może jest to taka sugestia by przy większej wygranej klient kupił jakieś "cudeńko" :)

Tez jestem za tym by punktów było mniej ale jakościowo lepszych, ja tylko raz miałem okazję odwiedzić porządny lokal lotto, gdzie jest tylko lotto i nic więcej, można było sobie usiąść, ze spokojem zdrapać zdrapki albo poczekać na keno.

Nowyxd
Janusz kombinator
Posty: 129
Rejestracja: 06 lis 2018, 18:20
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: Nowyxd » 24 kwie 2019, 13:57

grzybek pisze:
24 kwie 2019, 13:45
Ja ostatnio odkryłem nowy punkt z sklepie jubilerskim, kącik z lotto bardzo ładnie prowadzony i obsługa na najwyższym poziomie. Samo połączenie tych dwóch rzeczy to nawet nie jest głupi pomysł, może jest to taka sugestia by przy większej wygranej klient kupił jakieś "cudeńko" :)

Tez jestem za tym by punktów było mniej ale jakościowo lepszych, ja tylko raz miałem okazję odwiedzić porządny lokal lotto, gdzie jest tylko lotto i nic więcej, można było sobie usiąść, ze spokojem zdrapać zdrapki albo poczekać na keno.
Grzybku, który Ty region Poznania okupujesz jeśli można spytać ?:D

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4580
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: Nutaharion » 24 kwie 2019, 14:01

Ja na miejscu TS poszedłbym w jakąś współpracę że np. na każdej stacji Orlen byłby zdrapkomat, albo np. w każdym Lidlu.
Fajnie by było mieć jakiś standard ogólnopolski że wszędzie gdziekolwiek jakiś sklep danej siedzi znajdę to mogę wejść i kupić zakład czy zdrapkę :p
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
SATEL
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 23 paź 2018, 14:23
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: SATEL » 24 kwie 2019, 19:13

Popieram. Jak pewnie wielu mam na swojej liście sporo punktów, które omijam. Głównie CPNy i spożywczaki, gdzie sprzedawca sam nie wie co ma, a najlepiej gdybym nie truł d.py :D Powinien TS popracować nad jakością obsługi, bo w sumie sam firmuje i nazywa te punkty kolekturami.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: House » 25 kwie 2019, 9:40

Bo na tych CPN, spozywczakach itp powinny stać samoobsługowe zdrapkomaty.

Awatar użytkownika
boobs
***MISZCZ ML***
Posty: 1223
Rejestracja: 16 lip 2018, 18:26
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: boobs » 25 kwie 2019, 13:22

Nutaharion pisze:
24 kwie 2019, 14:01
Ja na miejscu TS poszedłbym w jakąś współpracę że np. na każdej stacji Orlen byłby zdrapkomat, albo np. w każdym Lidlu.
Fajnie by było mieć jakiś standard ogólnopolski że wszędzie gdziekolwiek jakiś sklep danej siedzi znajdę to mogę wejść i kupić zakład czy zdrapkę :p
Bardzo fajny pomysł. Skoro na wielu stacjach CPN nie sprzedają zdrapek to taki zdrapkomat byłby fajnym rozwiązaniem. Aczkolwiek raczej nie miałoby to racji bytu z tego względu, że pracownicy mieliby wtedy za dużo obowiązków ;)

uzyszkodnik
Lottożłop
Posty: 1336
Rejestracja: 17 lip 2018, 7:52
Lokalizacja: Stołeczna Wieś
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: uzyszkodnik » 25 kwie 2019, 17:20

No i mogło by to być za drogie. Już teraz za dużo tych zdrapkomatów nie ma.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2571
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: 1000000zł w Banku [450]

Post autor: Krzysiek » 25 kwie 2019, 17:58

Postawienie full zdrapkomatów również tych z możliwością zakupu gier liczbowych ucywilizowało by rynek i osunęło by pewną grupę kolektorów takich od niechcenia bo niestety tacy najbardziej partaczą robotę. Tak jak u mnie w spożywczaku. :roll:

U mnie kolektura to jest taka od niechcenia.Idąc tam, zawsze trzeba dobrze patrzeć na ręce obsłudze co robi bo pomyłki są częste jak i niedomówienia.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości