500000zł w Banku [481]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: Tabaluga » 03 lip 2019, 23:38

Mnie już nic nie żdziwi 8-) Chyba,że na forum jest szpicel z TS-u który w zaparte będzie bronił wiarygodności 8-) .Ja jestem za ER bo również przydarzały mi się dziwne sytuacje i zwroty.Moim zdaniem powinniśmy brać pod uwagę każde przypadki nie typowe i rozważać je na forum a nie trwać w zaparte.Bo bynajmniej infa nie są od świeżaków tylko od członków forum którzy grają nie pierwszy dzień,miesiąc ani rok.

Awatar użytkownika
pablo90
Janusz kombinator
Posty: 169
Rejestracja: 30 maja 2019, 0:45
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: pablo90 » 04 lip 2019, 0:05

ER33 pisze:
03 lip 2019, 22:15
ER33 pisze:
02 lip 2019, 12:48
Ostatnio przerabiana była nietypowa paczka tej zdrapy (chodzi o lokację wygrywających numerków) 8-)
005 - 10 zł
014 - 10 zł
021 - 20 zł
022 - 10 zł
024 - 10 zł
Zostały cztery sztuki (nr 003,004,020 i 023). Wiem, że wszystkie inne były puste, ponieważ monitorowałam sprawę. Teoretycznie i praktycznie spośród tych czterech numerków powinna siedzieć 50-tka. Które nr-y typowalibyście? Ja wczoraj wzięłam nr 003 i 004, bo przecież od nr 020 do nr 024 nie może być aż tak dużo pełnych pod rząd. Ale widać może, bo jak pustaków jest tyle w jednym ciągu, to czemu nie może być tak z pełnymi. Okazało się, że obie zdrapki (nr 003 i 004) były puste. Dziś rano poszłam po te dwie ostatnie (nr 020 i 023) i już ich niestety nie było :|
No i teraz pytanie, które numery spośród tych czterech byście wzięli? 8-)
No i już się dzisiaj wyjaśniło, że w tych dwóch ostatnich sztukach (nr 020 i 023) nie było kompletnie NIC!!! Zero!! Dzisiaj rozmawiałam z szefem sklepiku, bo on te zdrapki zdrapał. I są to wiarygodne informacje, gdyż jest to jeden z zaprzyjaźnionych punktów. Nie ma mowy o ściemie. Okazuje się, że była to bardzo trefna paczka. Zwrot z paczki tylko 60 zł (rozkład tak jak podałam wyżej). 50-tki brak!!! Nie ma tu też mowy o pomyłce, gdyż wszystko było monitorowane na bieżąco. Byłam przekonana, że siedziała tam 50-tka. Przed chwileczką się dowiedziałam, że jednak nie :shock:
Błędnie wydrukowana paczka?? BŁĄD w druku??? Dacie wiarę??
A widziałaś te zdrapki? czy tylko on powiedział że nic nie było ? sprzedaje tam tylko on? Ja bym dociekał pomyślałbym jakie nr ja miałem a potem zapytałbym go ile on kupił bo może po prostu tą jedną szczęśliwą zdrapkę sprzedał komuś innemu i zwyczajnie zapomniał o tym.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: ER33 » 04 lip 2019, 1:21

Widziałam wszystkie 25 zdrapek. Tylko wydrapanych tych dwóch ostatnich (020 i 023) przez właściciela już nie :|
Dobra, nie ma co tu dalej dywagować. Błędy w druku się zdarzają, te nieuchwycone "okiem" kamery również 8-)

Lila1987
Świeżak cebula
Posty: 91
Rejestracja: 22 cze 2019, 16:56
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: Lila1987 » 04 lip 2019, 9:28

A może tak specjalnie gadał żeby nie brać bo przecież dwie wygrane jeszcze w grze :D ..

Awatar użytkownika
Rocker
Lottożłop
Posty: 1281
Rejestracja: 16 lip 2018, 13:52
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: Rocker » 04 lip 2019, 9:36

Pytanie jeśli naprawdę się tak zdarzy i taki błąd w druku wystąpi to czy i główna może nie została wydrukowana prawidłowo i jej tak naprawdę nie ma w obiegu. Wszystko jest możliwe. Tylko ,że tego nikt nigdy się nie dowie i nie zostanie ta teza udowodniona czy obalona.

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: ER33 » 04 lip 2019, 10:46

Lila1987 pisze:
04 lip 2019, 9:28
A może tak specjalnie gadał żeby nie brać bo przecież dwie wygrane jeszcze w grze :D ..
Nie, to nie tak. Opisywałam wcześniej jak to wyglądało. Zostały cztery ostatnie (003,004,020 i 023). Wzięłam dwie pierwsze, a pozostałe dwie dla niego, więc równy podział 8-) Przecież mogłam wziąć od razu wszystkie cztery :D
grzybek pisze:
03 lip 2019, 23:22
Czekam aż ktoś w końcu w takiej sytuacja wstawi zdjęcia wszystkich losów i jeśli się potwierdzi to uwierzę w kolejne tego typu przypadki :P
Poza tym nikt wcześniej nie robił i nie robi zdjęć wszystkim zdrapkom z paczki, ponieważ nikt z góry nie zakłada, że mogą być takie przewałki :|

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: House » 04 lip 2019, 15:37

Nikt nie wrzucał fotek bo nikt nie miał czarno na białym dowodu. Wszystkie te szemrane podejrzenia czy tu czy na starym forum szybko były uciszane jak ktoś prosił o zwykłą fotkę, jakikolwiek dowód.

Dziwi mnie tylko, że tak jak wcześniej cały czas ER byłaś po stronie tych wątpiących przy braku fotek tak teraz mimo, że nie widziałaś dwóch zdrapek na własne oczy dopuszczasz możliwość pomyłki przez komputer a nie pomyłki człowieka...

To tak jakby sytuacja w której Krzysiek z Gorzowa wygrał w Mini główną, ale nie pokazał foty. I on i ty macie długi staż i sporą wiarygodność... aleeee jednak co fota to fota 8-)

Poza tym zakładamy, że albo pomylił się komputer albo twój kolektor ale przecież ty też mogłaś się pomylić ten jeden raz na xxxx zdrapek :lol:

Dodano po 4 minutach 27 sekundach:
Krzysiek pisze:
03 lip 2019, 22:55
Dla mnie nie było by zaskoczeniem że jeśli nikt nie przeoczył 50 tki to była trefna z druku paczka.
A mogła być bo wystarczy popatrzeć ile teoretycznie jest paczek z dodruku.
Tak ale przecież zdrapki są drukowane ponownie nie dlatego, że wydrukowali je z innym rozkładem nagród tylko dlatego, że wydrukowano je nierówno, rozmazane itp.
Przecież jak drukujesz coś na własnej drukarce to ona ci treści dokumentu nie zmienia tylko ci może nierówno wydrukować albo nieczytelnie itp. ale treść zostaje identyczna. Te zdrapki z dodruku to właśnie takie trefne przesunięte symbole, tekst nachodzący na siebie itp.

Nie wiem skąd się bierze przekonanie, że podczas drukowania zmienia się treść dokumentu :D

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: Krzysiek » 04 lip 2019, 16:02

To inaczej. Może maszyna sortujaca i układając zdrapki w paczki dała d... Y bo przecież oni tego nie pakuja ręcznie. Jeśli tak było jak ER pisze to skdas taki blad musiał wyniknąć.

Dwa w zdrapkaxh już jest i tak namieszane że np w zdrapce nr 050 za 5 zl nie daje nic a często w ostatniej bywał zwrot lub 10 Góra 20 zł.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tabaluga
Lottożłop
Posty: 1161
Rejestracja: 21 lip 2018, 22:00
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: Tabaluga » 04 lip 2019, 23:21

Czekałem na taką wypowiedz 8-) Kieruje do mojego wpisu wyżyj i tyle na ten temat 8-) Trzeba trwać w obronie TS :lol:

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: 500000zł w Banku [481]

Post autor: ER33 » 05 lip 2019, 1:25

House pisze:
04 lip 2019, 15:42
Dziwi mnie tylko, że tak jak wcześniej cały czas ER byłaś po stronie tych wątpiących przy braku fotek tak teraz mimo, że nie widziałaś dwóch zdrapek na własne oczy dopuszczasz możliwość pomyłki przez komputer a nie pomyłki człowieka...

To tak jakby sytuacja w której Krzysiek z Gorzowa wygrał w Mini główną, ale nie pokazał foty. I on i ty macie długi staż i sporą wiarygodność... aleeee jednak co fota to fota 8-)

Poza tym zakładamy, że albo pomylił się komputer albo twój kolektor ale przecież ty też mogłaś się pomylić ten jeden raz na xxxx zdrapek :lol:
Sorry, ale mi akurat nie zdarzyło się wyrzucić pełnej zdrapki. Sprawdzam zawsze wszystko dokładnie. Poza tym nie drapię na szybko i byle jak! A tak na marginesie, to nie byłam tylko i wyłącznie po stronie tych wątpiących. Bzdury piszesz. Nie generalizujmy. Wszystko zależało od tego jak to było przedstawione i kto jaką wiedzę posiadał. Każdą ewentualność brałam i biorę pod uwagę. Nie zdarzyło mi się jeszcze przeoczyć wygranej w zdrapkach z liczbami. Tylko w Krzyżówce XXL miałam ze dwa lub trzy razy taki przypadek, że nie zauważyłam trzeciego słowa. Ale drapiąc na końcu literki kontrolne wszystko się wyjaśniło po ukazaniu się PPP, dlatego sprawdzam pod każdym kątem, więc nie ma takiej możliwości po prostu. Właściciel tego punktu też drapie nie od dziś i jakoś niespecjalnie chce mi się wierzyć, że przeoczył 50 zeta. Dyszka jeszcze ewentualnie mogłaby gdzieś tam mu umknąć, ale 50 zł??? Nie sposób tego nie zauważyć i w ogóle nie widzieć!! Nie rozumiem tylko w jakim celu niektórzy bronią tych komputerów, urządzeń elektronicznych, technicznych i mechanicznych, maszyn i programów elektronicznych. Mimo wszystko nie można tak bezgranicznie wierzyć maszynom i komputerom, ponieważ one nie zawsze muszą chodzić jak szwajcarskie zegarki. Poza tym istnieje coś takiego jak zmęczenie materiału, błąd programu, faza krytyczna. Wszędzie zdarzają się błędy, dosłownie wszędzie, więc dlaczego miałyby one ominąć programy do gier hazardowych etc. Kiedyś padły dwie główne w Kaskadzie. Niemożliwe? Jak widać wszystko jest możliwe. Widzę, że ty nawet nie dopuszczasz pomyłki przez komputer. Nawet cyborg może mieć usterkę, błąd, error... :roll:

Wczoraj z nowej paczki pustak w nr 001 i dwa zwroty (nr 015 i 021) ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 17 gości