Neonowe 7 [479]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: mzielakzielakm » 01 cze 2019, 15:30

uzyszkodnik pisze:
01 cze 2019, 14:09
newużytkownik pisze:
01 cze 2019, 12:07
Gdybym miał blisko automat do zdrapek to bym się mógł tak bawić i drapać zdrapki po kolei dopóki nie wpadnie większa kwota. Ale niestety do najbliższego automatu mam 50 km. Jak pech to pech. A wiecie może czy w Piasecznie jest automat ?
Nie możesz się po prostu przeprowadzić do jakiegoś większego miasta?
Albo kupić sobie automat do zdrapek 8-)

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: unReal » 01 cze 2019, 19:53

newużytkownik pisze:
01 cze 2019, 12:07
Gdybym miał blisko automat do zdrapek to bym się mógł tak bawić i drapać zdrapki po kolei dopóki nie wpadnie większa kwota. Ale niestety do najbliższego automatu mam 50 km. Jak pech to pech. A wiecie może czy w Piasecznie jest automat ?
Dokładnie, ja również wolę kupować w zdrapkomatach. Kupiłem kilka razy i za każdym razem była wygrana, a w kolekturach nie wiadomo czy już ktoś po znajomości wydrapał wygrywające, a mi wciskają same pustaki. Jedyna opcja jaką teraz będę robił kupując zdrapki w kolekturze, to będę prosił o otworzenie nowej paczki, jeśli nie, to nie kupuje zdrapek tylko gry liczbowe.

Chociaż ostatnio jak kupowałem kilka zdrapek, kolektorka miała końcówkę ze starej paczki i musiała otworzyć nową, żeby dać mi tyle ile chciałem. Gdy zapytałem czy mogę wszystkie z tej nowej paczki, to spojrzała na mnie jakbym ją chciał obrabować.

Wg. mnie w KAŻDEJ kolekturze powinien być zdrapkomat i skończyło by się przebieranie i wybieranie.
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4569
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Nutaharion » 01 cze 2019, 21:31

Kiedyś była rozmowa na temat sprzedawania właśnie sztuka po sztuce to większości się to nie podobało :p
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: House » 01 cze 2019, 21:53

Ja też wolę zdrapkomaty lub nowe paczki bo zawsze mam wrażenie, że kupuję z juz przebranej paczki ;) a zwlaszcza jak kupuję w Gdansku po ER33 😁

Juz kilka razy tak było, że paczka ta sama a ja potem na forum widzę fotkę wygranej z tej samej paczki, gdzie sam pustaki wylapalem 😁

A samemu jak chcę aby mi otworzono paczkę to prawie zawsze nieee bo albo juz otwarta i przebrana albo czekają z otwieraniem na znajomego i ewidentnie nie chcą dać wybrać losu z nowej kompletnej paczki...

newużytkownik
Maniak
Posty: 653
Rejestracja: 14 maja 2019, 13:41
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: newużytkownik » 01 cze 2019, 23:10

Aż w takie teorie spiskowe bym się nie zapędzał - być może w niektórych kolekturach tak jest, ale uwierzcie mi, że w większości jest bez znaczenia czy weźmiemy z nowej paczki czy z przebranych. Niejednokrotnie właśnie w resztkach kryją się większe kwoty i myślę, że spore grono drapaczy to potwierdzi.

Zdrapkomat jednak pozwala na swobodną zabawę, kupujesz dopóki nie zdrapiesz wygranej i nie zawracasz nikomu głowy. W kolekturze z kolei musisz od razu kupić więcej i wtedy jesteś zwykle stratny.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Krzysiek » 01 cze 2019, 23:31

Niestety ale prawda jest taka, że kolektorzy lub znajomi kolektorów wykupują z paczek dobre zdrapki, a świetny przykład jest u mnie. Sprzedawca sam namiętnie kupuje i drapie. Także ten tego. To niestety nie jest do końca uczciwe wobec innych graczy. Dlatego np. zdrapkomaty były by dobre w kolekturach bo ukróciły by małe patologie
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4569
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: Nutaharion » 02 cze 2019, 12:41

Ja też mam wsparcie swoich kolektorów w otwieraniu nowych paczek pode mnie 8-)
Wiele razy pisałem, że współczuję tym co biorą po mnie jak już wyciągałem 50 zł w "Szafirach" czy "Pół Melona w Banku". O 50 zł w "Szybkim 50" nie wspominając :P

I jestem pewny, że nie jestem odosobnionym przypadkiem. Kupując gdzieś za miastem w innej kolekturze zawsze podchodzę do zakupów z dystansem bo właśnie tam ktoś mógł drapać w moim stylu i zostawił mi pustaki i zwroty :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: mzielakzielakm » 05 cze 2019, 21:12

Kupiona jedna sztuka nr46 i wpadło pod 7 - 30 złotych. Czas wrócić do tańszych zdrapek, bo nie rypią kieszeni i wygrane bardziej cieszą ;)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: ER33 » 05 cze 2019, 22:56

Gratki ;)

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1541
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Neonowe 7 [479]

Post autor: mzielakzielakm » 05 cze 2019, 23:41

Dzięki :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości