Góra Kasy [468]

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
zdrapka92
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:27
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: zdrapka92 » 19 wrz 2019, 18:41

Wooww! Kawał dobrej roboty, dzięki @nutaharion :shock:
A wiecie może jak wygląda ogólna ilościowa dostępność czarnej? Czy to można jakoś sprawdzić? ;) jakiś czas temu było ok 120tyś sztuk..

Mi dziś nie udało się zaatakować Konina, ale na sobotę mam plan :twisted:

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: Nutaharion » 19 wrz 2019, 19:09

Ja dzisiaj już trochę pojeździłem i wszędzie zielone :roll:

Jutro powtórka, będę dawał znać. Mi się wydaje, że czarne są w mniejszości. Więcej jest na rynku zielonych.
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
jozinzbazin
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 07 wrz 2019, 22:17
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: jozinzbazin » 19 wrz 2019, 19:38

Ale się wkurzyłem. Byłem w dwóch punktach, gdzie miało być po 25 szt. i powiedziano mi, że nie ma... Oba ewidentnie mają skitrane po jednej paczce... Byłem też jeszcze w jednym, gdzie miało być coś trochę ponad 25 szt (chyba 29) i też usłyszałem, że "nie ma". Powiem Wam, że w tych kolekturach jest straszny syf i chyba wolałbym już, żeby było ich mniej, ale za to żeby wszystko było w nich profesjonalnie i rzetelnie prowadzone, a nie, żeby nie wiedzieli co i gdzie mają, tak jak to wygląda obecnie.

Dodano po 7 minutach 7 sekundach:
P.S. Właśnie wymyśliłem, że zamiast usuwać punkty na mapie, gdzie są zieleniaki, można po prostu zmieniać ich kolor na zielony, natomiast jeśli są gdzieś czarne i ich nie wykupiliśmy to barwimy znacznik na czarno i przez to mapa jest bardziej czytelna. Proste, a zarazem genialne w tej swojej prostocie. ;) A jak np. w danym punkcie jest więcej paczek, a aktualnie w sprzedaży jest zielona to róbmy czerwoną pinezkę (bo pozostałe paczki mogą być potencjalnie czarne). A jeżeli wykupimy wszystkie to można zmienić znaczek z pinezki na jakiś inny. :)

Dodano po 36 minutach 13 sekundach:
No i lipa... Jak zmieniam kolor jednego miejsca, to zmienia się kolor wszystkich w danej warstwie.. A mogło być tak pięknie...

Kaa
Cyc
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2019, 20:22
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: Kaa » 19 wrz 2019, 20:38

W Elblągu są chyba same czarne, w sumie nawet nie widziałam zielonych...

AgaMarusia11
Cwaniak
Posty: 284
Rejestracja: 15 sie 2019, 19:37
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: AgaMarusia11 » 19 wrz 2019, 20:47

W Gryfinie pod Szczecinem tylko zielone. Nie byłam jeszcze w dwóch punktach, jutro sprawdzę.

A w weekend zabieram się za Szczecin.
Dzięki wielkie!!!

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: Nutaharion » 19 wrz 2019, 21:25

Jak są tylko zielone to wywalamy miejsce z mapy, nie ma potrzeby żeby wisiał i przeszkadzał :p
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
jozinzbazin
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 07 wrz 2019, 22:17
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: jozinzbazin » 19 wrz 2019, 21:37

No dobra, może tak być, ale pamiętajmy, że jeśli w danym puncie jest więcej niż jedna paczka, a aktualnie w sprzedaży jest zielona to nie wywalajmy tego punktu, bo następne mogą być czarne. :D Więc muszę jednak wywalić punkt w Drzonkowie, który już raz wywwaliłem, a potem przywróciłem. XD Jeśli jesteś w stanie to zrobić to mam wielką prośbę, żebyś jeszcze dodał etykietę pt. "uwagi" (ja albo nie mogę tego zrobić, albo nie umiem). ;)

Dodano po 10 minutach 33 sekundach:
Kurde, wcześniej nawet nie myślałem, że polowanie na jakąś zdrapkę może być aż tak trudne, bo: po pierwsze u mnie w mieście jest wiele puktów zz liczbą losów 25 (lub jej wielokrotnością), co na kilometr śmierdzi kitraniem całych paczek, a po drugie są też punkty, gdzie zdrapki podają maszyny, a ich ilość jest większa niż jedna paczka (więc pozostałe paczki są nie do kupienia). Coś czuję, że ta główna nie padnie...

Awatar użytkownika
Cytryna zwyczajna
Maniak
Posty: 700
Rejestracja: 06 sie 2018, 0:56
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: Cytryna zwyczajna » 19 wrz 2019, 21:59

Wczoraj 013 i 015 nic
dzisiaj 024 i 20zl (z)
z automatu gdzie wisi czarna wkładka, wypadł zielony pustak 024

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4593
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: Nutaharion » 19 wrz 2019, 22:11

Ja jak sprzedawca wyciągał zieloną to się pytałem czy nie ma może całej paczki tylko że czarnej, przeważnie nowa paczka była - ale zielona.
Zawsze warto pytać o to czy jest jeszcze dostępna cała paczka, problemem jednak będzie zakup bo trzeba wtedy kupić całą paczkę :p
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
jozinzbazin
Świeżak
Posty: 45
Rejestracja: 07 wrz 2019, 22:17
Kontakt:

Re: Góra Kasy [468]

Post autor: jozinzbazin » 19 wrz 2019, 22:24

No własnie to jest duży problem (zwłaszcza jak tej porzedniej paczki jeszcze sporo się ostało), a drugi problem to notorycznie niekumaci sprzedawcy (głównie w sklepach typu Żabka, czy Lewiatan), którzy nie wiedzą gdzie są trzymane pozostałe paczki, nie mają uprawnień do ich napoczynia, po prostu kłamią, że nie ma, bo nie chce im się sprawdzać, uparcie twierzą, że kolor nie ma znaczenia, szukają niedbale, nie mają fizycznie na stanie tego, co widnieje w komputerach, etc... Ciężkie jest życie zdrapkowiczów... XD Ja ze swojej strony wyłuskałem właśnie z mapy wszystie punkty w okolicy, gdzie jest poniżej 25 szt. góry (bo wtedy łatwiej to zobaczyć/kupić, niż mając do czynienia ze skitraną nie wiadomo gdzie paczką) i tam planuję w pierwszej kolejności zawitać i obadać sytuację. :)

Dodano po 9 minutach 7 sekundach:
A sytuacja, gdzie w maszynie pod atrapą innego koloru kryje się zdrapka innego koloru też jest u mnie nagminna i zapewne też wynika z przekonania dużej ilości sprzedawców, że "kolor nie ma znaczenia".

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 58 gości