Gra grupowa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Gra grupowa

Post autor: sqoot » 06 mar 2019, 11:01

Zanim zaczniemy rozmyślać i dzielić skórę na niedźwiedziu odnośnie głównej wygranej :) która to uważam pod kątem prawnym jest do ruszenia tzn. równy podział co miesiąc ekstra pensji z zadeklarowanym poleceniem zapłaty dla graczy z grupy, to rozważmy co mamy za i przeciw. Mamy na pewno najmniejszy z dostępnych możliwy zbiór licz 1-35 oraz stopień wygranych 8 (2+0) = 5zł przy czym stopień wygranych 2 (5+0) = 25 000,00 zł. Grając systemem od mini lotka S-12 na 16 zakładów 8 losowań w grupie 10 osobowej wyjdzie po 64zł. Myślę że można spróbować a grubszą wygraną przeznaczyć na podwojenie stawki... co sądzicie o tym ?
Ostatnio zmieniony 18 mar 2019, 12:42 przez sqoot, łącznie zmieniany 1 raz.
Narzędzia : TotoStat,Multilotto 4_16,CM552,EXRed,ListFilter

Nic nie jest w stanie zagwarantować powodzenia w typowaniu, ale brak właściwego planowania otwiera drzwi porażce.

Daisy
Świeżak cebula
Kontakt:

Re: Gra grupowa

Post autor: Daisy » 06 mar 2019, 11:41

Ekstra Pensja to moja ulubiona gra. Nie ma jej online, więc niestety co 8 dni muszę się udać do kolektury. Nie mam tu jak dotąd super sukcesów, ale właściwie z każdego kupnu coś mi się zwraca. Zawsze wysyłam 2 zakłady. Raz lepiej, raz gorzej. Życie :D

Nie wiem jakie są na to systemy, ale chętnie weszłaby, we wspólne granie w EP. Ja płacę co 8 dni 80 PLN. Tanio nie jest ale co jakiś czas nawet 80 PLN zwrotu się trafia. Na więcej osób, większe szanse. Już za 2 trafienia zwrot zakładu, ale sama nie dam rady regularnie na więcej zakładów grać.
Więc ja deklaruję gotowość. Albo rozsądny system, albo po prostu parę wspólnych zakładów. Gra jest dość droga, ale powiedziałabym, że wdzięczna.
Jestem za :lol:

Awatar użytkownika
KasiaM
Lottożłop
Kontakt:

Post autor: KasiaM » 06 mar 2019, 15:01

Bardzo mi się to podoba. Ustawiam się w szeregu do gry🤗
Już od jakiegoś czasu też „chodzę” koło EP i właśnie te „tylko” 35 liczb kusi bardzo😉

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 06 mar 2019, 15:31

Ja w sumie też chętny na próbę ale trzeba by jakoś dogadać sprawę głównej wygranej :D

Szczerze to miałem to proponować przedwczoraj ale nie przyszedł mi dobry pomysł na rozwiązanie tego właśnie pod "kątem prawnym" no i 5 tyś minus podatek na 10 osób to już też kwotę robi zdecydowanie niewielka:) nawet jak na najniższą emeryturkę hehe:) chociaż przez 20 lat...
Ostatnio zmieniony 06 mar 2019, 20:43 przez LubieTo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Post autor: sqoot » 06 mar 2019, 15:51

Powiedzmy że składamy decyzje notarialną złożoną w banku o rozdysponowanie środków wpływających na konto dla pozostałych uczestników gry zawartych w akcie notarialnym. Myślę że tak można to załatwić.

Nic nie jest w stanie zagwarantować powodzenia w typowaniu, ale brak właściwego planowania otwiera drzwi porażce.

Awatar użytkownika
LubieTo
Lubi chajc
Kontakt:

Post autor: LubieTo » 06 mar 2019, 22:53

sqoot pisze:
06 mar 2019, 15:51
Powiedzmy że składamy decyzje notarialną złożoną w banku o rozdysponowanie środków wpływających na konto dla pozostałych uczestników gry zawartych w akcie notarialnym. Myślę że tak można to załatwić.
W sumie gramy w podobnym składzie cały czas w różne gry,
w końcu coś grubszego trafimy, warto byłoby zorientować się w temacie i formalności załatwić wcześniej...?;)

Daisy
Świeżak cebula
Kontakt:

Post autor: Daisy » 07 mar 2019, 7:33

A nie możemy po prostu ustalić, że w przypadku (daj Boże!) głównej wygranej, stawimy się wszyscy razem w TS i zgodnie stwierdzimy, że jest to nasz wspólny kupon i poprosimy o podział na równe części?

Zawsze lepiej mieć zaświadczenie, że się wygrało daną kwotę niż potem się tłumaczyć w urzędzie skarbowym. Zwłaszcza w przypadku wygranej rozłożonej na lata, którą przecież można dziedziczyć.

Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Post autor: sqoot » 07 mar 2019, 10:00

W załączniku odpowiedź LOTTO odnośnie syndykatu i głównej wygranej w EP. Pozostaje nam założenie odpowiedniego konta bankowego ale z tym możemy się wstrzymać do czasu wygranej ponieważ finalnie nie wiemy kto będzie w grupie ( oczywiście możemy szukać w tym czasie odpowiedniej oferty ). Pomijając podatek liczę to tak wpływ na konto co miesiąc po 5000zł na 10 osób wychodzi po 500+ ;) w skali roku wychodzi od osoby po 6000zł natomiast przez 20 lat wyjdzie 114000 zł minus oczywiście podatek. Teraz w modzie jest 500+ także mi to odpowiada.

Zbieramy grupę :
Daisy
KasiaM
LubięTo
sqoot
Załączniki
Screenshot_20190307_095207_com.facebook.orca.jpg

Awatar użytkownika
aniawawa
Cwaniak
Kontakt:

Post autor: aniawawa » 07 mar 2019, 13:58

I ja i ja

Awatar użytkownika
sqoot
Maniak
Kontakt:

Post autor: sqoot » 07 mar 2019, 15:52

Przy grupie 5 osobowej możemy zagrać systemem od minilotka którym to graliśmy przed sugestią kolegi albatrosa 5/12/12 ( 8 losowań ) = 480zł wyjdzie po 96 zł gramy czy czekamy do końca tygodnia aż ktoś dojdzie ?

anawawa
Daisy
KasiaM
LubięTo
sqoot

ODPOWIEDZ