EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: grzybek » 18 mar 2024, 14:59

Tyrto33 pisze:
03 mar 2024, 7:00
A to moja WYGRANA

Dodano po 30 minutach 12 sekundach:
A to skan tej zdrapki z 2013 r , mojej, ale nie mojej zdrapki.
Powiem tak, zdrapka ze skanu nie ma tak naprawdę żadnych śladów uszkodzeń, choćby jednego zagięcia losu które od razu byłoby widać, a jeśli zdrapka nawet luzem wrzucona gdzieś do kosza już powinna mieć chociaż jeden rożek zagiety, już nie mówiąc gdyby przebyła dłuższą drogę. Myślę że po prostu pamięć płata ci figla i ty nie miałeś tych dwóch napisów tylko ci się wydaje. To że gdzieś ktoś by znalazł to w sortowni i miałby czas przeglądać czy zdrapka jest wygrana czy nie, wątpię.
Przykre to jest ze ktoś nie potrafi jak człowiek przeczytać 2 linijek instrukcji a potem pretensje do wszystkich wokoło.

Napisz w której kolekturze adres albo chociaż ulica kupiłeś rzekomo te zwycięska zdrapkę a ja postaram się dowiedzieć gdzie została kupiona zdrapka ze skanu ;)

Awatar użytkownika
Boguszek
Świeżak cebula
Posty: 76
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:56
Lokalizacja: Mońki
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Boguszek » 24 mar 2024, 11:18

Ja lubię czytać tego typu historie... jak byłem dzieciakiem to mój śp ojciec czesto opowiadał że skreślił 6 tylko kuponu nie wyslał bo była śnieżyca i niemogl dotrzeć do punktu lotto :) w każdej histori jest ziarnko prawdy. :P

DS1987
Janusz Gry
Posty: 60
Rejestracja: 27 sty 2022, 5:22
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: DS1987 » 28 mar 2024, 6:47

Ciekawostka w lutym padło 7 głównych wygranych w ekstra pensji w tym jedna ze stawką 4 i uwaga widocznie stwierdzili ze z tym dobrobytem przesadzili więc w marcu nie padła żadna ekstra pensja za to padło 6 wygranych w premi . Nie jest to dziwne ? przypadek ? . Ostatnio postanowiłem wrócić do tej gry i nawet chciałem się pochwalić 3+1 w premi ze stawką 2 wygrana 30 zł tylko kupon wart był 36 :) więc nie było czym się chwalić

Demo1
Cwaniak
Posty: 305
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Demo1 » 28 mar 2024, 22:32

DS1987 pisze:
28 mar 2024, 6:47
Ciekawostka w lutym padło 7 głównych wygranych w ekstra pensji w tym jedna ze stawką 4 i uwaga widocznie stwierdzili ze z tym dobrobytem przesadzili więc w marcu nie padła żadna ekstra pensja za to padło 6 wygranych w premi . Nie jest to dziwne ? przypadek ? . Ostatnio postanowiłem wrócić do tej gry i nawet chciałem się pochwalić 3+1 w premi ze stawką 2 wygrana 30 zł tylko kupon wart był 36 :) więc nie było czym się chwalić
No to mamy 7 wygraną 5+1 w Premii :lol:

aera
Świeżak
Posty: 28
Rejestracja: 21 lis 2023, 20:40
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: aera » 29 mar 2024, 12:14

DS1987 pisze:
28 mar 2024, 6:47
Ciekawostka w lutym padło 7 głównych wygranych w ekstra pensji w tym jedna ze stawką 4 i uwaga widocznie stwierdzili ze z tym dobrobytem przesadzili więc w marcu nie padła żadna ekstra pensja za to padło 6 wygranych w premi . Nie jest to dziwne ? przypadek ? . Ostatnio postanowiłem wrócić do tej gry i nawet chciałem się pochwalić 3+1 w premi ze stawką 2 wygrana 30 zł tylko kupon wart był 36 :) więc nie było czym się chwalić
ciekawe jak to się ekonomicznie spina. mają coraz więcej pensji do wypłacania i muszą to zasilać z bieżących wpłat. nie wierzę, że to się kalkuluje

Demo1
Cwaniak
Posty: 305
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Demo1 » 29 mar 2024, 12:34

aera pisze:
29 mar 2024, 12:14
DS1987 pisze:
28 mar 2024, 6:47
Ciekawostka w lutym padło 7 głównych wygranych w ekstra pensji w tym jedna ze stawką 4 i uwaga widocznie stwierdzili ze z tym dobrobytem przesadzili więc w marcu nie padła żadna ekstra pensja za to padło 6 wygranych w premi . Nie jest to dziwne ? przypadek ? . Ostatnio postanowiłem wrócić do tej gry i nawet chciałem się pochwalić 3+1 w premi ze stawką 2 wygrana 30 zł tylko kupon wart był 36 :) więc nie było czym się chwalić
ciekawe jak to się ekonomicznie spina. mają coraz więcej pensji do wypłacania i muszą to zasilać z bieżących wpłat. nie wierzę, że to się kalkuluje
Dodatkowo jedna osoba ściąga od 7 lat co miesiąc 50k od TS'a :lol:

Demo1
Cwaniak
Posty: 305
Rejestracja: 01 lut 2023, 15:45
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Demo1 » 29 mar 2024, 22:27

I 8 Ekstra Premia
:lol: co się wyprawia

Tyrto33
Cyc
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2024, 3:49
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Tyrto33 » 30 mar 2024, 4:34

grzybek pisze:
18 mar 2024, 14:59
Tyrto33 pisze:
03 mar 2024, 7:00
A to moja WYGRANA

Dodano po 30 minutach 12 sekundach:
A to skan tej zdrapki z 2013 r , mojej, ale nie mojej zdrapki.
Powiem tak, zdrapka ze skanu nie ma tak naprawdę żadnych śladów uszkodzeń, choćby jednego zagięcia losu które od razu byłoby widać, a jeśli zdrapka nawet luzem wrzucona gdzieś do kosza już powinna mieć chociaż jeden rożek zagiety, już nie mówiąc gdyby przebyła dłuższą drogę. Myślę że po prostu pamięć płata ci figla i ty nie miałeś tych dwóch napisów tylko ci się wydaje. To że gdzieś ktoś by znalazł to w sortowni i miałby czas przeglądać czy zdrapka jest wygrana czy nie, wątpię.
Przykre to jest ze ktoś nie potrafi jak człowiek przeczytać 2 linijek instrukcji a potem pretensje do wszystkich wokoło.

Napisz w której kolekturze adres albo chociaż ulica kupiłeś rzekomo te zwycięska zdrapkę a ja postaram się dowiedzieć gdzie została kupiona zdrapka ze skanu ;)

A więc tak, może mi szwankuje pamięc aczkolwiek jestem praktycznie pewny. To uwolnij mnie z tej odwiecznej bolączki czy wyrzuciłem ten kupon czy faktycznie glowa zafiksowała. Nic sie już nie zrobi nawet jeśli więc spoko : kupiłem 3 zdrapki. Jedna to była słonik za 1 zł, drugiej kurcze nie pamiętam była za 2 lub 3 zł i też 3 takie same wygrywały, tutaj ciemnosc w mojej głowie, serca ? Nie dotre do tego. Trzecia to ta wiadoma. Zdrapywałem od najmniej wartej i tam czytałem, że 3 musza być noo i przy ostatniej za 5 ZŁ(EP) już nie przeczytałem bo były liczby i przypisane do tych liczb z pol wygranych te same i na tym sie oparłem. Nic nie było oczywiscie ( no oprócz tych no wiesz) i po zdrapywaniu. Reszta znana. Wtedy pierwszy raz zagrałem w Ekstra Pensje i ogolnie w zdrapki jak już grałem to te tańsze i rzadko bo lepiej było kupić piwko i pójść do parku ze znajomymi. Z tym kuponem, że nie ma żadnych zagnieceń itp. to też byłem zdziwiony, ale w sumie to wszystkie kupony które oglądałem tak wyglądają, a nie wierze że Wszyscy trzymają je w sejfie i dlatego są w idealnym stanie na skanach; myśle o jakimś działaniu lotto by "ładnie wyglądały". Może się mylę. Kolektura na ul. Dickensa, Warszawa oczywiście. Oświeć mnie Panie i daj odpowiedź. Będę wdzięczny i zaspokojony.

Awatar użytkownika
grzybek
Lottożłop
Posty: 5132
Rejestracja: 16 lip 2018, 22:44
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: grzybek » 30 mar 2024, 19:14

No nie każda zdrapka trafia w idealnym stanie do oddziału, było już kilka przypadków. Wiele "długich" losów jest zgięta na pół, z zagiętymi rożkami też są skany. Daleko nie szukać, w tej samej edycji ekstra pensji, skan z Piszu ma zagięty prawy dolny róg. Była krzyżówka przedarta na pół.
Niedawno zwróciliśmy na forum uwagę na skan wygranej w "kierunek kasa" gdzie najpierw los był zdrapany a potem zgnieciony w kulkę. Musiało to nastąpić dokładnie w tej kolejności, bo gdyby ktoś najpierw ją pogniótł to w miejscach zagięcia losu nie dałoby się całkiem zdrapać warstwy a przy silniejszym drapaniu można się dodrapać do kartonu :P

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2585
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: EKSTRA PENSJA - WYGRANE NA FORUM

Post autor: Krzysiek » 30 mar 2024, 20:50

aera pisze:
29 mar 2024, 12:14

ciekawe jak to się ekonomicznie spina. mają coraz więcej pensji do wypłacania i muszą to zasilać z bieżących wpłat. nie wierzę, że to się kalkuluje
Spina się spina
Hazard to akurat ten biznes że nie ma siły aby ten co prowadzi nie wyszedł na plus gruby.
TS z samych zdrapek ich sprzedaży ma tyle że nimi samymi pokrywa i jeszcze plus zostaje
Dwa to przecież ludzie graja za grube pieniądze a wygrywa ilu?
Także TS nigdy nie padnie.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości