Keno Online

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: unReal » 09 paź 2019, 22:13

Dinios pisze:
09 paź 2019, 20:28

No po pierwszym losowaniu (w trakcie trwania wizualizacji) znales wynik po pierwszym losowaniu. A jak inaczej? Skad pomysl ze miales wynik na 3 losowania? Bo w dwoch nastepnych nic nie trafiles i wynik po pierwszym losowaniu rownal sie wynikowi po 3 losowaniach?
Jak masz kupon na kilka losowań (obojętnie jakiej gry), to gdy przyłożysz taki kupon do czytnika, a na tym kuponie zostały jeszcze dalsze losowania, które się jeszcze nie odbyły, powinna się na nim pojawić kwota jaką wygrałeś w losowaniach, które już się odbyły (lub nie, jeśli nie wygrałeś nic) ORAZ napis "Czekaj na kolejne losowania". Jeśli nie ma napisu " Czekaj na kolejne losowania", to coś tu jest nie tak.
Kup sobie jutro rano np. Multi multi na dwa losowania i po 14:00 podłuż kupon pod czytnik. Tylko nie rób tego o 14:01, bo wyświetli się napis "Losowanie w toku" czy coś podobnego, już nie pamiętam, oraz za chwilę "czekaj na kolejne losowania".
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Krzysiek » 09 paź 2019, 22:45

Wyniki z multi są dopiero ok 14.20, jak podłoży przed będzie miał komunikat "Czekaj na wyniki losowania".
Wcześniej nie ma nawet na terminalu sprzedawcy.

A co do Keno to komputer z iluś tam milionów kombinacji bierze losowo dany układ na losowanie. I robi to w ciągu pewnie sekundy. bo w końcu bierze wyniki na jedno losowanie.
Względnie, może byc tylko instrukcja na każdy kolejny dzień z jakiej puli/przedziału może losowo dobierać układy.

Podsumowując: Keno jest sztuczne. Mało kto o tym wie że to nie wyniki na żywo a wizualizacja, demo.
A na żywo żaden problem zrobić, mógłby komputer losować w czasie rzeczywistym.

Dlatego sami sobie teraz odpowiedzcie jak trudno trafić 9/9 czy 1-0/10 na tyle milionów możliwości. A kto trafił to czysty, najczystszy wart. Reguła że kiedyś musi się zdarzyć. Zresztą to nawet samo za siebie mówi jak trudno trafić full powyżej 5/5
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Amigo007 » 10 paź 2019, 0:11

Dinios pisze:
09 paź 2019, 20:28
Amigo007 pisze:
09 paź 2019, 18:08
Dinios pisze:
08 paź 2019, 21:09
@unReal
No to w czym dla Ciebie roznica czy jest to wizualizacja czy losowanie na zywo? Przeciez losowanie odbywa sie w ciagu setnych sekundy, a wyniki sa pokazywane w formie takiej jaka znamy? Czym by sie to mialo roznic? W momencie wizualizacji juz mozesz odbierac wygrane, i wysylac zaklady na nastepne losowanie i to jest realny zysk dla tsu. Niech robi tak jak piszesz 1% graczy. Mowimy wtedy o setkach tysiecy zlotych obrotu w ciagu dnia... (choc nie jestem przekonany co do tych 99% ze tego nie wie, bo bedac gdzies w kolekturze niejednokrotnie juz to widzialem i to juz ladny kawal czasu temu...)
Wszystko ładnie i pięknie, tylko ja się pytam ile losowań w przód komputer ma wylosowane zestawy liczb. Rozumiem że w ułamku sekundy jest wszystko wylosowane. A to co widzimy to wizualizacja. Ale ja pod czytnikiem miałem widoczny wynik kuponu na 3 losowania. W czasie kiedy dopiero rozpoczęła się pierwsza z 3 wizualizacji. Więc ile układów do przodu jest już wylosowane? Można gdzieś znaleźć regulamin? Czy na pewno nie jesteśmy oszukiwani?
No po pierwszym losowaniu (w trakcie trwania wizualizacji) znales wynik po pierwszym losowaniu. A jak inaczej? Skad pomysl ze miales wynik na 3 losowania? Bo w dwoch nastepnych nic nie trafiles i wynik po pierwszym losowaniu rownal sie wynikowi po 3 losowaniach?
Pisałem już o tym w tym wątku. Wcześniej w takich sytuacjach zawsze było "losowania w trakcie". Teraz komputer znał już wynik kuponu z dużym wyprzedzeniem. Więc komputer zna już wyniki przyszłych losowań, dając nam układy liczb "chybił trafił". Więc jest pytanie czy wszystko jest 100% uczciwe i losowe.

Dinios
Janusz kombinator
Posty: 185
Rejestracja: 13 cze 2019, 18:32
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Dinios » 10 paź 2019, 9:54

Amigo007 pisze:
10 paź 2019, 0:11
Dinios pisze:
09 paź 2019, 20:28
Amigo007 pisze:
09 paź 2019, 18:08


Wszystko ładnie i pięknie, tylko ja się pytam ile losowań w przód komputer ma wylosowane zestawy liczb. Rozumiem że w ułamku sekundy jest wszystko wylosowane. A to co widzimy to wizualizacja. Ale ja pod czytnikiem miałem widoczny wynik kuponu na 3 losowania. W czasie kiedy dopiero rozpoczęła się pierwsza z 3 wizualizacji. Więc ile układów do przodu jest już wylosowane? Można gdzieś znaleźć regulamin? Czy na pewno nie jesteśmy oszukiwani?
No po pierwszym losowaniu (w trakcie trwania wizualizacji) znales wynik po pierwszym losowaniu. A jak inaczej? Skad pomysl ze miales wynik na 3 losowania? Bo w dwoch nastepnych nic nie trafiles i wynik po pierwszym losowaniu rownal sie wynikowi po 3 losowaniach?
Pisałem już o tym w tym wątku. Wcześniej w takich sytuacjach zawsze było "losowania w trakcie". Teraz komputer znał już wynik kuponu z dużym wyprzedzeniem. Więc komputer zna już wyniki przyszłych losowań, dając nam układy liczb "chybił trafił". Więc jest pytanie czy wszystko jest 100% uczciwe i losowe.
"Losowanie w trakcie" jest wyswietlane tylko przy zablokowanej mozliwosci wysylania zakladow... (komputer przeprowadza losowanie) i trwa to kilka sekund. W trakcie wizualizacji kupon mozesz normalnie sobie sprawdzic. To ze pozniej nic nie trafiles a wygrana z pierwszego losowania pokryla sie z wygrana z calosci - to czysty przypadek. Co by bylo gdybys trafil np. 2 zlote w trzecim losowaniu? Tez bys tak ustawil teze?

Awatar użytkownika
mzielakzielakm
Lottożłop
Posty: 1540
Rejestracja: 16 mar 2019, 20:25
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: mzielakzielakm » 10 paź 2019, 14:57

Dziś specjalnie sprawdziłem , i dałem kupon w trakcie wizualizacji ( zostały jeszcze 4 liczby do losowania). Wyskoczyło losowanie w trakcie

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Amigo007 » 10 paź 2019, 15:41

Krzysiek pisze:
06 paź 2019, 20:13
A ja po poście @Amigo007 zrobiłem małe śledztwo i rorzpytałem paru znajomych co w Keno grają i mieli taką sytuacje o której pisze kolega. więc co to oznacz?
Ano to, że tak naprawdę nie ma żadnego losowania. Tzn losowanie jest ale na zasadzie jak się losuje np SS. Zreszta wystarczy sie przyjrzeć na wyniki na mulripasko Keno, gdzie wyniki są już do 2-3 sekund po losowaniu. więc to oznacza że w zasadzie Keno nawet nie jest losowane a są losowo wypluwane wszystkie możliwe układy w Keno. Tzn ze zbioru wszystkich możliwych kombinacji komputer losowo co losowanie wyrzuca inny.

A to co niby jest losowane" to jest zwykła "wizualizacja" losowań z gotowych już kombinacji.
Ktoś przypomni/policzy ile jest możliwych układów w Keno z 70 liczb?
Także dajemy sie robić w wuja. Jedyne uczciwe losowania, na żywo są na antenie.
Dinios ale nie tylko ja tak miałem. Zobacz post Krzyśka. Trafiłem na jakiś wewnętrzny błąd w keno, na kuponie powinno być "losowania w trakcie". A było samo "wygrana 2zł", bez żadnego dopisku "czekaj na kolejne losowania" czy jaki tam komunikat powinien dokładnie być. Po prostu komputer może mieć już wylosowane układy na kilka/kilkanaście losowań do przodu. Więc przydał by się jakiś regulamin od lotto, który na 100% rozwiał by nasze wątpliwości.

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: unReal » 10 paź 2019, 18:10

Proszę bardzo, regulamin KENO, nie ma w nim nic w jaki sposób jest przeprowadzane losowanie.

https://www.lotto.pl/sites/default/files/pdf/keno/Pobierz%20Regulamin%20gry%20liczbowej%20Keno%20obowi%C4%85zuj%C4%85cy%20od%2030.09.2019.pdf
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

zdrapka92
Świeżak
Posty: 18
Rejestracja: 29 sie 2019, 19:27
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: zdrapka92 » 11 paź 2019, 12:24

Ja wczoraj miałam szczęście w keno:) 2x 32 zł (7/10)


Nr transakcji: V600000-10390-9749335
Gra: Keno
Typ transakcji: Wygrana
Data transakcji: 10.10.2019 12:35:33
Kwota: 32,00 zł


Nr transakcji: V600000-10390-9750058
Gra: Keno
Typ transakcji: Wygrana
Data transakcji: 10.10.2019 12:47:34
Kwota: 32,00 zł

pietrekth7
Świeżak
Posty: 10
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:08
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: pietrekth7 » 11 paź 2019, 20:59

Witam
Mam pytanko do was pewnie głupie lecz:
Zagrałem online i wpadła 1 liczba z dziesięciu na stawce x2 4zł wypłacone. Puściłem jeszcze raz wpadło 3 z 10 0 zł :?: O co chodzi ? Dzięki pozdro

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Terrorblade » 11 paź 2019, 21:45

Wszystko prawidłowo - zgodnie z tabelą wygranych.

https://www.lotto.pl/keno/jak-grac-w-keno

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości