Keno Online

UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: jerzych » 01 paź 2019, 10:13

No to niewiele , ale zawsze to zwrot .

Dodano po 50 minutach 23 sekundach:
Jakiś pomysł na cyferki w Keno.

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Amigo007 » 01 paź 2019, 11:23

LubieTo pisze:
01 paź 2019, 7:38
Mi się wydaje ze po prostu mają lepszy sprzęt i wszystko lepiej zoptymalizowane i właśnie w ostatnich dniach szybciej przychodzą informacje o wygranych - szybciej komputer je przelicza...
LubieTo ale co ma do tego lepszy sprzęt? Wysyłałem kupon na 3 losowania i w TRAKCIE pierwszego z trzech losowań, pokazało mi pod czytnikiem "wygrana 2zł". Czyli co komputer zna już naprzód wyniki kolejnych losowań? Niech ktoś to sprawdzi u siebie w kolekturze, bo bardzo to dziwne.

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Krzysiek » 01 paź 2019, 11:34

To będzie brzmiało jak teoria spiskowa ale wcale to nie wykluczone, że to co widzimy "losowanie" to jest tylko "wizualizacja" sama w sobie bo układy są już poukładane, kilka milionów a komputer tylko "bierze" jakiś tak układ losowy i "imituje losowanie"

to jest oczywiście niemal nie do udowodnia. żeby się temu dogłębnie przyjrzeć, należało by wychwycić kilkanaście takich wtop. bo po jednej to trudno cokolwiek wywnioskować.
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Amigo007
Cwaniak
Posty: 252
Rejestracja: 07 paź 2018, 18:54
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Amigo007 » 01 paź 2019, 12:50

No właśnie aż szkoda, że jakiegoś zdjęcia nie zrobiłem. Ale puszczałem kupon na 3 losowania na poczcie, tuż przed zamknięciem. Sam byłem mega zaskoczony, podkładając kupon pod czytnik. Pierwsze z trzech losowań dopiero się zaczęło. Nie było nawet zakończone. A pod czytnikiem 2 razy sprawdzone, i wygrana 2zł. A w drugim i trzecim losowaniu nic już nie wpadło. Mam ten kupon zresztą, jeszcze nie wymieniałem/ nie odbierałem. Kurcze ale jak tak jest, to komputer może nam dawać gorsze układy "chybił-trafił". Muszę dziś ponownie sprawdzić, czy będzie już tak jak powinno być (czyli losowania w trakcie).

Awatar użytkownika
LubieTo
Uzależniony od gry
Posty: 865
Rejestracja: 28 sty 2019, 1:31
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: LubieTo » 01 paź 2019, 14:10

Amigo007 pisze:
01 paź 2019, 11:23
LubieTo pisze:
01 paź 2019, 7:38
Mi się wydaje ze po prostu mają lepszy sprzęt i wszystko lepiej zoptymalizowane i właśnie w ostatnich dniach szybciej przychodzą informacje o wygranych - szybciej komputer je przelicza...
LubieTo ale co ma do tego lepszy sprzęt? Wysyłałem kupon na 3 losowania i w TRAKCIE pierwszego z trzech losowań, pokazało mi pod czytnikiem "wygrana 2zł". Czyli co komputer zna już naprzód wyniki kolejnych losowań? Niech ktoś to sprawdzi u siebie w kolekturze, bo bardzo to dziwne.
To ma do tego że przeliczył Twoją wygraną na ten moment - A nie z opóźnieniem czy jak twierdzisz na przód , równie dobrze mogło być 2zl A w kolejnym dobry tego dopisać 200.000 ;) zobacz jak szybko przychodzą maile o wygranych - nie dopiero po północy

sony71
Uzależniony od gry
Posty: 825
Rejestracja: 20 lip 2018, 10:20
Lokalizacja: Ligota
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: sony71 » 01 paź 2019, 17:21

A to ciekawostka z mojej strony 8-)
Byłem dzisiaj w kolekturze i puściłem Keno
Ponieważ na monitor opierało się słońce włączyłem neta w telefonie
O dziwo na komórce miałem już wyniki konkretnego losowania gdy na monitorze dopiero trwało może jakieś 10 sekund
Może to normalne ale byłem zdziwiony :shock:

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Krzysiek » 01 paź 2019, 17:51

Dokumentujcie jak możecie. Będzie ciekawa analiza :mrgreen: :mrgreen:
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

jerzych
Janusz Gry
Posty: 55
Rejestracja: 24 sie 2019, 15:03
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: jerzych » 01 paź 2019, 20:24

Tak jak kolego zauważyłeś w internecie są już wyniki a w kolekturze dopiero się kulki kręcom i tak z tego nie skorzystasz,brak czasu około 7, sekund powodzenia prubuj ja to wypróbowałem wchodzi nastepne losowanie .

Terrorblade
Janusz kombinator
Posty: 182
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:26
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: Terrorblade » 01 paź 2019, 21:10

Podejrzewam że może "transmisja" w kolekturze, może być lekko opóźniona. Tak jak to bywa podczas relacji z np. meczów, przekaz w TV będzie nieco opóźniony, w stosunku do wydarzeń na boisku. Ale pewnie zabezpieczyli się tym, że system takich opóźnień nie ma, bo to już można by było w jakiś sposób wykorzystać.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: Keno Online

Post autor: House » 01 paź 2019, 22:51

Bo to co widać na monitorkach w kolekturach to nie jest losowanie tylko WIZUALIZACJA wyników, które są normalnie losowane w sekundę przez komputer jak w Super Szansie. Wyniki są już znane w momencie kiedy zaczyna się wizualizacja stąd można pod czytnikiem otrzymać info o wygranej już w trakcie tej wizualizacji.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości