EUROJACKPOT - informacje o wygranych

ODPOWIEDZ
UWAGA
Twój limit przeglądania postów to 15 aby zobaczyć więcej musisz zalogować się.
Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: Nutaharion » 24 sie 2019, 11:18

Polak wziął już trochę z tej puli, teraz trzeba przez jakiś czas powkładać :D
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: ER33 » 26 sie 2019, 13:48

23.08.2019 - 903.137,30 zł Jastrzębie-Zdrój, Warszawska 2 IV (4+2)

Awatar użytkownika
ER33
Moderator
Posty: 6571
Rejestracja: 16 lip 2018, 11:49
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: ER33 » 02 wrz 2019, 13:26

30.08.2019 - 259.111,40 zł Kurzętnik, Sienkiewicza 4 IV (4+2)
30.08.2019 - 259.111,40 zł Nowy Targ, Kowaniec 6D IV (4+2)

Awatar użytkownika
Krzysiek
Moderator
Posty: 2565
Rejestracja: 16 lip 2018, 21:32
Lokalizacja: Małopolska Południowa
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: Krzysiek » 04 wrz 2019, 14:15

W niewielkim fińskim mieście przybyło milionerów. 50 osób wygrało na loterii

W Siilinjärvi mieszka zaledwie 20 tysięcy osób, także nagły przypływ milionerów może się wydać zaskakujący. Okazało się, że grupa ludzi razem kupiła losy w niewielkim supermarkecie, a następnie zaznaczyli te same numery.

Każdy z grupy otrzyma teraz około 1,8 mln euro.

W supermarkecie, w którym sprzedano zwycięskie losy, urządzono z tego powodu niewielką uroczystość. Milionerzy zapłacili za olbrzymie ciasto i każdy odwiedzający dostał po kawałku.

Nie zdradzono nazwisk zwycięzców. Dane są trzymane w tajemnicy nie tylko przez organizatorów loterii - sami świeżo upieczeni milionerzy również nie chcą się chwalić.

Władze gminy są także zachwyceni tym zwycięstwem. Liczą bowiem, że pieniądze zasilą lokalną gospodarkę. Gmina jest zadłużona na ponad 74 miliony euro.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-w-niewielkim-finskim-miescie-przybylo-milionerow-50-osob-wyg,nId,3185161#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Magister, Inżynier, Doktor Habilitowany, Profesor wszystkich Profesorów, Noblista a nawet Ksiądz :mrgreen:

Natu_gracz
Cwaniak
Posty: 211
Rejestracja: 08 sie 2018, 14:48
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: Natu_gracz » 04 wrz 2019, 19:22

Krzysiek pisze:
04 wrz 2019, 14:15
W niewielkim fińskim mieście przybyło milionerów. 50 osób wygrało na loterii

W Siilinjärvi mieszka zaledwie 20 tysięcy osób, także nagły przypływ milionerów może się wydać zaskakujący. Okazało się, że grupa ludzi razem kupiła losy w niewielkim supermarkecie, a następnie zaznaczyli te same numery.

Każdy z grupy otrzyma teraz około 1,8 mln euro.

W supermarkecie, w którym sprzedano zwycięskie losy, urządzono z tego powodu niewielką uroczystość. Milionerzy zapłacili za olbrzymie ciasto i każdy odwiedzający dostał po kawałku.

Nie zdradzono nazwisk zwycięzców. Dane są trzymane w tajemnicy nie tylko przez organizatorów loterii - sami świeżo upieczeni milionerzy również nie chcą się chwalić.

Władze gminy są także zachwyceni tym zwycięstwem. Liczą bowiem, że pieniądze zasilą lokalną gospodarkę. Gmina jest zadłużona na ponad 74 miliony euro.

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-w-niewielkim-finskim-miescie-przybylo-milionerow-50-osob-wyg,nId,3185161#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Mam nadzieję, ze w niedalekiej przyszłości w Polsce też coś takiego nastąpi, zawsze to lepiej jak wygra wiele osób niż 1..

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: unReal » 04 wrz 2019, 20:13

Nie wydaje wam się to dziwne? W jednej kolekturze 50 osób skreśliło te same numery i to jeszcze na jakimś zadupiu? Przecież to jest praktycznie niemożliwe. EJ jest dostępny w połowie europy, a tu nagle w jednym punkcie trafia tyle osób. Mi to śmierdzi na kilometr.
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
Nutaharion
Moderator
Posty: 4568
Rejestracja: 17 lip 2018, 23:47
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: Nutaharion » 04 wrz 2019, 20:26

Mało prawdopodobne przypadki zawsze będą powodować zdziwienie i niedowierzanie :P
Jeżeli uważasz, że robię kawał dobrej roboty to możesz postawić mi wirtualną kawę na: https://buycoffee.to/jakazdrapka (。◕‿‿◕。)

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: House » 04 wrz 2019, 21:16

unReal pisze:
04 wrz 2019, 20:13
Nie wydaje wam się to dziwne? W jednej kolekturze 50 osób skreśliło te same numery i to jeszcze na jakimś zadupiu? Przecież to jest praktycznie niemożliwe. EJ jest dostępny w połowie europy, a tu nagle w jednym punkcie trafia tyle osób. Mi to śmierdzi na kilometr.
A jak u nas na forum grali grupowo albo jak grają ten sam kupon 10 razy to nie jest dziwne? Albo jak u nas padło 28 głównych w mini bo maszyna wylosowała popularny wśród skreślający zestaw liczb?

A nie dziwne, że najwięcej wygranych w historii byłoby w każdej grze jakby padły liczby po kolei 1,2,3,4,5 itd. ?

A jak kilka lat temu ja sam w mini grałem po kilka identycznych kuponów na to samo losowanie to nie dziwne? Jakby mi wtedy padła główna a właściwie 4 główne po bo na tyle najczęściej grałem to jakby podali, że 4 kupony w jednej kolekturze wygrały to by nie było dziwne? ;)

No i weź jeszcze poprawkę, że te 50 osób grało tymi samymi liczbami wiedząc, że inni je też zagrali.

unReal
Cwaniak
Posty: 248
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:02
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: unReal » 04 wrz 2019, 21:26

Oczywiście, ale zobaczcie ile osób w europie w to gra, ile przez cały tydzień zostaje wysłanych zakładów, a tu nagle w jakiejś pipidówie w jednej kolekturze 50 osób skreśliło te same numery. Losowanie EJ odbywa się w Helsinkach, czyli w Finlandii i jakimś dziwnym trafem właśnie w tym kraju 50ciu graczy trafia maksymalną kumulację. Albo mają szklaną kulę, albo ktoś dostał cynk. Inaczej tego nie widzę.

Ja rozumiem @House, gdyby 50 zakładów poszło na całą europe, ale wszystko do jednego supermarketu i to jeszcze do Finlandii?
Pieniądze dają ci wolność, byś robił ze swoim czasem to, co chcesz.

Awatar użytkownika
House
Lottożłop
Posty: 1452
Rejestracja: 16 lip 2018, 17:07
Lokalizacja: Pomorskie
Kontakt:

Re: EUROJACKPOT - informacje o wygranych

Post autor: House » 04 wrz 2019, 21:38

unReal pisze:
04 wrz 2019, 21:26
Oczywiście, ale zobaczcie ile osób w europie w to gra, ile przez cały tydzień zostaje wysłanych zakładów, a tu nagle w jakiejś pipidówie w jednej kolekturze 50 osób skreśliło te same numery. Losowanie EJ odbywa się w Helsinkach, czyli w Finlandii i jakimś dziwnym trafem właśnie w tym kraju 50ciu graczy trafia maksymalną kumulację. Albo mają szklaną kulę, albo ktoś dostał cynk. Inaczej tego nie widzę.

Ja rozumiem @House, gdyby 50 zakładów poszło na całą europe, ale wszystko do jednego supermarketu i to jeszcze do Finlandii?
Ale wygrana na stronie lotto jest jedna na sumę 90 mln euro więc zagrali systemem jako jedna osoba i potem się podzielili.Wygrany kupon był tylko jeden. Artykuł prasowy to przeinaczył. Nie było 50 wygranych kuponów tylko jeden wygrany ale zagrany przez 50 osób grających grupowo. Np. zagrali tym systemem za 11 tys zł, było ich 50, każdy dostał po te 1,8 mln euro.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości